Na visszajöttem erre a rakat fosra és az lenne a kérdésem, hogy mi a faszomnak megy még ez a fórum? Hja meg amúgy, ugyanúgy sok rákos geci kemó után ide jön fel élvezkedni? Ugyanúgy fogyatékos mindenki?
Ez a szekció lehetővé teszi a felhasználó által írt összes hozzászólás megtekintését. Vedd figyelembe, hogy csak azokba a fórumokba írt hozzászólásokat látod, amelyekhez hozzáférésed van.
Üzenetek megjelenítése menüIdézetet írta: Royalf date=1438621864\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56784\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_TopicBenzinkutas: Igen, neked kell leraknod /addfuelped paranccsalSzemrák
Kresztáblák: Valhalla-ban alapból van egy kresztablak és egy/vagy kreszmap nevű resource, azt kell elindítanod
Egyéb mappolások: Amit mappoltál és lementetted at MTA\\server\\mods\\deathmach\\resources mappában találod meg, ha bérelt a szerver feltöltöd és elindítod
Városházás NPC: job-system tartalmazza, a LUA-ban kell átírd arra a pozíciókra amiket te szeretnél (/getpos parancs)
Adamik_Márk ~ ServerAdmin[/quote]
Los Santosi Terror Elhárítási Központ[/quote]
Los Santosi NEmzeti adó és Vámhivatal[/quote]
Az oldal 0.037 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.