emu420

Cikis helyzetek

1.115 hozzászólás ebben a témában

Ez ciki? :D Ez szégyenletes?

Ahogy a házibulikon mi szopatjuk egymást... az az! :D

1.) Srácot leitattuk. Amikor csöndesen elájult  raktunk rá melltartót, kisminkeltük, szoknya és kiraktuk a közeli buszmegállóba. Papírpohár és kis tábla: "Kidobtak otthonról és a borom is elfogyott!"

Az ablakból pont rálátni. Na ez volt az aljasság Level 99. :D Ez volt a legextrémebb. :D

2.) Amíg szunyókáltam egy széket rákötöttek az erkély korlátra és abba pakoltak engem odapókozva. Alattam medence.

Amikor ott lógsz 5 méter magasban egy székhez pókozva és alattad a retek hideg víz amibe NEM akarsz beleesni. :D

Felbecsülhetetlen.

Akkor de anyáztam... Mégis röhögve emlékezek vissza. xD

7 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Nyui ha neked ez a legcikibb, akkor te elég szerencsés ember vagy. :D

4 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

De amit legjobban szégyelsz, valami hülyeség amit veled csináltak, vagy te csináltad véletlen, az emberi hülyeségeddel. :D

Én írtam. Ha ez amit legjobban szégyellsz akkor te még nem éltél. :D

3 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

1. amikor egy házibulin elaludt egy gyerek és kipingáltunk, na meg ráhúztuk az óvszeremet a fülére

2. szartam már egy csomó helyre. :<

út szélére, út közepére, játszótéri padra, játszótér közepére, ház elé, virágcserépbe, kéménybe, babgulyásba ( jk, az nem én voltam.), traktorgumiba, lakott terület jelzõ tábla tövébe, WC-be!!! (nagyon paraszt mi?), piszoárba)

3. azt álmodtam, hogy pisilek, és valóság lett....

17 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

aaa ez 1 nagyon geci álom. velem is máf 1x megesett még kiskoromban.

5 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

1. amikor egy házibulin elaludt egy gyerek és kipingáltunk, na meg ráhúztuk az óvszeremet a fülére

2. sz*rtam már egy csomó helyre. :<

út szélére, út közepére, játszótéri padra, játszótér közepére, ház elé, virágcserépbe, kéménybe, babgulyásba ( jk, az nem én voltam.), traktorgumiba, lakott terület jelzõ tábla tövébe, WC-be!!! (nagyon paraszt mi?), piszoárba)

1. Arról raktál is fel képet, nem?

2. Virágcserép, Kémény, traktorgumi, babgúlyás.... :D Ez kiütött. :D

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

na meg ha egy helységben van a zuhanykabin meg a WC nálatok akkor kosarazhattok is.

if you know what i mean.

11 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

na meg ha egy helységben van a zuhanykabin meg a WC nálatok akkor kosarazhattok is.

if you know what i mean.

Beteg vagy. Pont. xD

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

aaa ez 1 nagyon geci álom. velem is máf 1x megesett még kiskoromban.

Sajnos szerintem mindenki átélte már egyszer ezt. :(

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

if you know what i mean.

poop in the shower guy!!! XD

nekem az hogy annyira részeg voltam házibulin hogy azt hittem hogy betörtek a cigányok és amiért eltûnt a kóla hoztak helyette 38 cserepes virágot és fogadtam egy emóval h ha igazam van akkor leütöm ha nincs akkor õ.. asszem 5 órával késõbb ébredtem kipingálva XD

a másik szintén ekkor: bementem vmi szekrénybe 1 csajjal és kb 1 óra múlva vettem észre h nincs is ott és bezárt XD

jó dolog a részegség xd

3 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Nekem részegen csak az volt a legdurvább, hogy koleszban a nevelõ elõtt nem tudtam hány éves vagyok...

Megosztás

Megosztás link alapján

Fordított nap alkalmából a mellékhelység tábláit felcseréltük. Két testnevelés óra után nekem is kellett mennem,

és berontottam a nõi mellékhelységre. Voltak is bent nem is kevesen, még a matek tanárnõm is bent volt.

Kérdezi tõlem, hogy miért jöttem be. Mutatom neki az ajtót és látja hogy a férfi tábla van kihelyezve. Elnézést kért tõlem, és átmentek a másik mellékhelységre. 2 perc után jött az igazgató és még az is felcserélte a táblát.

Az hogy mi történt ezek után, azt ne kérdezzétek.

Reggel kelek fel, látom szakad az esõ. Mondom oké. Nagy nehezen beérek a suliba, az összes ruhám elázott semmilyen

váltóruhám nem volt. Dolgozat írás közben elég kényelmetlen volt a ruha, mondom mocorgok egy kicsit erre olyan hangokat adott ki a szék, amit még elmagyarázni sem lehet. Mindenki csak nézett rám, én meg.

width=500 height=375http://cdn.ientry.com/sites/webpronews/pictures/neil_degrasse_tyson_badass_616.jpg[/img]

Nézem a jobbik oldalát. Nem voltam egyedül.

Éjfél körül megyek hazafelé, hallgatom a zenét a kezemben pedig pár korty ital.

Már csak pár méter volt hátra és volt a közelben egy konténer ahol kidobhattam az üveget, de én hülye a telefont dobtam ki.

Már az ajtó elõtt állok, látom hogy a kezemben van az üveg. Visszafordultam, belenéztem a konténerbe és látom hogy a telefon meg ott világít. Szedem ki, erre jön egy haverom és kérdezi tõlem: - Mit keresel?

- add843a4d3_915x400.png

Majd fogta magát és elment. Jól van, köszönöm szépen a segítséget!

Egyenlõre ennyi elég.

10 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Fõgyûjtottuk a szemétdombot ami egész falut befüstölte, szomszéd faluba is látták, kintvót 3 tûzoltó meg két túrató.

Felrobbantottuk xy személy póstaládáját petárdával kb 4 alkalommal, egyszer kalapáccsal csaptuk szétt.

Kisz*rtam magam xy személy háza elé.

Szomszédgyereket sz*rral megdobáltam.

Szétokádtam a házat a sok alkohol miatt a vendégek elõtt.. (sör, bor, pálinka :P)

Hosszú még a lista..

3 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Még az a része kiamaradt nekem, amikor 15-ösömön full részeg voltam, olyan jó krémes süteményt megfogtam, felbasztam a konyhába a plafonra és ottragadt. (Ez mind oké, csak az nem hogy az anyám is látta)

Aztán a zsírkeverõ fakanállal ütöttem neki a másik falnak, aztán hálistennek lesett

Megosztás

Megosztás link alapján

az volt még ciki, amikor álltam egy kocsma közepén (még lehetett cigizni bent) a kezemben egy korsó sörrel, másikban a cigivel, és odajött egy srác kezetfogni.

én meg már eléggé illuminált voltam, és nem hogy beraktam volna a cigit a számba, sört meg a másik kézbe, nem, inkább elengedtem a sört és úgy fogtam kezet a gyerekkel

csörgés csattogás, mindenki néz, röhögnek.... nagyon szar volt.

7 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek