1ST_Chr

Megjelent a GT:MP első verziója!!

51 hozzászólás ebben a témában

Még nem funkcionál rendesen, majd jönnek a frissítések amint összegyűlik egy lista a főbb hibákról. Jobb felül launch majd utána játékon belül is ki lehet választani a játékon belül is a szervereket.

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

5 perc alatt kiidegelt ez a "multi", sokkal bugosabb mint a sima gta network. Az alap freeroam sem működik rendesen, 60 fps helyett csak alig 30 van, kocsit és fegyvert nem lehet lehívni mert API errort ír stb-. Még minimum 1-2 évet kell várni normális multira.

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Xenius felhasználótól, 39 perce

5 perc alatt kiidegelt ez a "multi", sokkal bugosabb mint a sima gta network. Az alap freeroam sem működik rendesen, 60 fps helyett csak alig 30 van, kocsit és fegyvert nem lehet lehívni mert API errort ír stb-. Még minimum 1-2 évet kell várni normális multira.

Nekem rendesen működik, és páran jelezték h problémák vannak. Az fps-em is jó.

Valóban sokat kell még várni de ez van. Se samp se mta nem lett tökéletes az évek során, még mind a mai napig fejlesztgetik és javítják, MTA-t legalábbis.

Ez viszont egyáltalán nem zárja ki azt h külön gta v is kapjon egy fórumrészt, azon belül mindegyik multiplayer egy fórumot.

Szerkesztve 1ST_Chr által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Én esküszöm nem értem. Miért megy át mindenki erre a GT:MP-re?
Jó oké vágom többször van update de ami a legnagyobb probléma, hogy a sync nagyon rossz. Az senkit se izgat? Vagy csak nekem jön az állandóan elő hogy egy másik kliensen nem ott állok ahol kéne és ellő mellettem ő meg úgy látja eltalál?
Van hogy én ütöm a haverom karakterét hátulról ő meg engem hátulról úgy látja.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Az új update nagyon jó! Örülök neki, hogy pozitívan csalódtam ebben a mutliban. Egyre jobban tetszik, és használható a kliens.

Az FPS-em is a régi, és egyre kevesebb az fps drop is.

Szerkesztve Xenius által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Nemrég beszéltem kicsit az egyik developerral hozzá értőknek tűnnek. Ezen a gondon kívűl tényleg jobban haladnak komolyabban csinálják de azért ez nagyon zavaró hiba.

Megosztás

Megosztás link alapján

Egyelőre a stabilitáson dolgoznak, kevesebb crash, több fps. Csalódtam, hogy a sync minden után következik, dehát ez van. Streamert is újraírták, elvileg mostmár több objectet is elbír egyszerre mint 100.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Kíváncsi leszek ki csinálja meg hogy törtel is tudjon indulni.  gta network  vagy gt mp...Gondoljatok bele még több játékost tudhatna magáévá elindulna rivalizálás kis verseny helyzet alakulna ki aztán végül rendes online bedőlne bár ennek kicsi esélye. 

Megosztás

Megosztás link alapján

Egyik sem fogja szerintem, mert a Take2 egyből lecsapna rá.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

A social club hívásokat és a név adást stb ha kiveszik belőle akkor nagy valószínűséggel futna törtön is, semmi gond nem lenne vele.

Megosztás

Megosztás link alapján

Hivatalosan azért mondják hogy nem fut törtön, hogy ne legyen gondjuk belőle. Biztos hogy ki lehet játszani valahogyan.

Szerkesztve Xenius által

Megosztás

Megosztás link alapján

Nevet a sc-ből kér le, gondolom vannak még callok de mind helyettesíthető.

Már saját netcode van? Vagy még mindig a GTAOnline-ét használja?

Megosztás

Megosztás link alapján

A FiveM - ami eredetileg törtön is ment - is megszüntette azt a lehetőséget.

Szerkesztve TwisT3R által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Egyáltalán nem lenne kompatibilis a tört verzióval. Kivéve ha mindig a legfrissebb GTA 5 update-et is crackelnék valahogyan.

Megosztás

Megosztás link alapján

Találkoztam olyan GTA V mp klienssel, ami az alap GTA V-t veszi alapul, nem használ DLC-ket, stb.. Én törtön 1.33-as RLD-vel toltam, a pali meg eredetivel, kérdeztem is hogyan működik ez, nekem is furcsa volt, de ment. :D

Megosztás

Megosztás link alapján

Eléggé fejlődik a GT:MP véleményem szerint. Ha megnézitek, hogy mennyi funkció fog bekerülni a következő frissítéssel (link a GT:MP Wiki-re) - és ez valószínűleg még nem is a teljes lista -, akkor szerintem senkinek sem lehet oka a panaszra.

A fórumuk is eléggé aktív, illetve a közösség is jónak tűnik. A moderátorok, illetve az egyéb vezetőségi tagok is aktívak, szívesen segítenek ők is egy - egy kérdésben. Szerintem mindenképpen megér egy próbát.

Szerkesztve manaszon által

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet manaszon felhasználótól, On 2017. 08. 04. at 1:44

Eléggé fejlődik a GT:MP véleményem szerint. Ha megnézitek, hogy mennyi funkció fog bekerülni a következő frissítéssel (link a GT:MP Wiki-re) - és ez valószínűleg még nem is a teljes lista -, akkor szerintem senkinek sem lehet oka a panaszra.

A fórumuk is eléggé aktív, illetve a közösség is jónak tűnik. A moderátorok, illetve az egyéb vezetőségi tagok is aktívak, szívesen segítenek ők is egy - egy kérdésben. Szerintem mindenképpen megér egy próbát.

Én is tudnék felírkálni wikire terveket, fogadni mernék rá hogy 70%-ban be sem fejezték. Leszarják az egész gtmp-t, soha nem lesz normális gta5 multiplayer.

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Xenius felhasználótól, On 2017. 09. 01. at 20:41

Én is tudnék felírkálni wikire terveket, fogadni mernék rá hogy 70%-ban be sem fejezték. Leszarják az egész gtmp-t, soha nem lesz normális gta5 multiplayer.

A 70%-ban be sem fejezett tervekről annyit, hogy kiadták az új patchet ma. Több, mint 300 új függvény került be a rendszerbe, emellett pedig sok egyéb dolog lett kijavítva, szinkronizálva, jobbá téve.

A poszt az új patchről:
https://gt-mp.net/forum/thread/1223-gt-mp-server-client-patch-v0-1-638-634/

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet manaszon felhasználótól, On 2017. 10. 01. at 0:49

A 70%-ban be sem fejezett tervekről annyit, hogy kiadták az új patchet ma. Több, mint 300 új függvény került be a rendszerbe, emellett pedig sok egyéb dolog lett kijavítva, szinkronizálva, jobbá téve.

A poszt az új patchről:
https://gt-mp.net/forum/thread/1223-gt-mp-server-client-patch-v0-1-638-634/

Hiába a sok frissítés, ha szart sem érnek vele. Undorító a szinkronizálás, a kocsik össze vissza rángatóznak, a fegyverek pontatlanok, stb.

9f019794f0.jpg

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Xenius felhasználótól, On 2017. 10. 05. at 17:40

Hiába a sok frissítés, ha szart sem érnek vele. Undorító a szinkronizálás, a kocsik össze vissza rángatóznak, a fegyverek pontatlanok, stb.

Az biztos, hogy még nem tökéletes a dolog (és valószínűleg egyhamar nem is lesz az), de nem is erről beszéltünk eddig, hanem arról, hogy vajon valóban folyik-e a fejlesztés a háttérben, vagy csak írkálnak a Wikire. Bebizonyosodott, hogy valóban voltak munkálatok a háttérben.

Idézet thegergo02 felhasználótól, On 2017. 10. 05. at 19:25

Még 3-5 év mire egyáltalán eljutunk oda ahol most az MTA van.

Hát az biztos, hogy van még hova fejlődnie a GT-MP-nek,  de nem tudom mennyire igazságos a két modifikációt összehasonlítani, ugyanis az egyik már hosszú évek óta létezik, a másik pedig nemrég jelent csak meg.

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet manaszon felhasználótól, 8 perce

de nem tudom mennyire igazságos a két modifikációt összehasonlítani

Pont arról beszéltem hogy kell még neki idő.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon élvezem GT:MP kliensen belül az RP-t :D Igaz, hogy magyar szerver sajnos nincs, de a külföldiek elég jó munkát végeznek vele :D (FiveRP, GTA:W).

Akinek megvan a game eredetibe, és szeretne RP-zni, na és tud angolul annak nagyon ajánlom, (GTA:W-t jobban, ott 30as ping van + több fejlesztés) :D

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Na várjunk csak, kicsit eltévedtem. Ha jól értem akkor ez olyan mint annó a GTA SA-hoz kiadott SAMP vagy a későbbiekben napvilágot látott MTA?

Érdekes koncepció, régebben gondolkodtam azon, hogy RP szervert kihozni a GTA V nyújtotta lehetőségekkel, szerintem biztosan sikeresebb lenne

szélesebb körben mint a klasszikus SAMP vagy MTA...

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek