Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0
UppeR!

Mystic Gaming - RolePlay [GF]

727 hozzászólás ebben a témában

Figyelem. A leiras meg nem vegleges.  :) Modosulhat a szavazastol fuggoen. Sorry, nincs magyar billentyuzetkiosztasom most.  :-[

Edit: A leirasban levok mar keszen vannak.  :)

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Sok sikert.Jó látni,hogy vannak egyedi munkák is.Sok sikert még 1x. :)  (Állatgondózra gondolok,pl.)

Megosztás

Megosztás link alapján

Sok sikert nektek, remélem lesz olyan sikere mint a Palominonak ! :$  ( még mindig csak egy pluszt lehet adni  :weep: )

Megosztás

Megosztás link alapján

Koszonjuk mindenkinek. Eddig ugy nez ki, United a forever. Aki arra szavazott, kiprobalta mar? Ha nem, akkor google, gta united, es download start.  ;)

Megosztás

Megosztás link alapján

Elõször csak Liberty City lesz? Vagy el lehet menni Vice Citybe is? Mert az már túl nagy szerintem! Egyébként ha LC-lesz jó lenne new yorki rendõrség,taxik stb...

Megosztás

Megosztás link alapján

Elõször csak Liberty City lesz? Vagy el lehet menni Vice Citybe is? Mert az már túl nagy szerintem! Egyébként ha LC-lesz jó lenne new yorki rendõrség,taxik stb...

Ha United lesz, LC lesz.

Megosztás

Megosztás link alapján

Kár, hogy LC :D VC szerintem elég komoly lenne, az a Miami feeling felülmúlhatatlan.  <3

Megosztás

Megosztás link alapján

Kár, hogy LC :D VC szerintem elég komoly lenne, az a Miami feeling felülmúlhatatlan.  <3

Jatekosoktol fugg, hogy hanyan leszunk. No de elsosorban a minosegre megyunk, nem jatsszunk seet.

Megosztás

Megosztás link alapján

Juuuj ki az az ép eszû aki LC-be csinálja ha lehetõség van VC-re is? :OO :S :(

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Igazából a kettõ között fõleg a map lesz a különbség, azon kívül minden egyezni fog.

Unitedben a 0.3x megoldások ki lesznek véve (mivel 0.3e-re épül), illetve a mezõgazdasági munkák sem lesznek (iparterület révén).

Illetve Unitednál egy 600MB-s telepítõt kell letölteni, mely 5GB adatot telepít a gépre (természetesen csak alap játék fájlok).

Megosztás

Megosztás link alapján

Zsír lesz!

Kár hogy nem VC ... Én inkább oda tenném, ha már a lehetõség megvan.

Megosztás

Megosztás link alapján

Latom sokan VCt szeretnek. Lehet errol is lesz majd egy szavazas, ha united nyer.  :)

Megosztás

Megosztás link alapján

Latom sokan VCt szeretnek. Lehet errol is lesz majd egy szavazas, ha united nyer.  :)

Úgy érzem egyértelmû hogy United.. :yes:

Amúgy is SA:MP-re most nyílik egy pár RP.. (Future T,  Forest T...)

Megosztás

Megosztás link alapján

Igen - igen. :)

Viszont azért jó az igényfelmérés, ebben a kérdésben és majd jó pár fontos dologban. ;)

Megosztás

Megosztás link alapján

Szerintem is VC mert pl a GTA 5 nél se örültek sokan hogy megint Los Santos lesz.Mindenki Miamit várta és én is mert ott olyan jó,hangulat sokkal LC meg kicsit unalmas és egyhangú,az a sok szürke épület szürke út borúlt idõ meg minden szeirnem rossz! VC legyen szerintem!

Megosztás

Megosztás link alapján

A fórum regisztrációt megnyitottuk!

URL: www.mgaming.hu vagy www.mysticgaming.hu

Még van rajta mit alakítani, jelenleg nem az az elsõdleges a fejlesztésben. :)

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Vendég
A téma le van zárva, így nem szólhatsz hozzá!
Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0