Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0
IXT

Kérdések/Segítség

27 hozzászólás ebben a témában

Sziasztok!

Ebben a témában lehet segítséget kérni.

Akár milyen bajod/gondod van itt meg kérdezheted.

Akár HIBA üzenet,akár csak segítség a játékkal kapcsolatban

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Nem tudom hogy meg lehet-e oldani hogy 1366x768 képernyõméretben játszam a játékot, mert csak 1280x720 -ig enged és sok helyen azt írja hogy csak írjam oda a tulajodonságoknál hogy: -width 1366 -height 768, de akkor csak bedob 800x600-ba.

De viszont sok helyen írták hogy nem is lehetséges beállítani.

Hogy akkor játszak 1280x720-ba, vagy van még remény?

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem tudom hogy meg lehet-e oldani hogy 1366x768 képernyõméretben játszam a játékot, mert csak 1280x720 -ig enged és sok helyen azt írja hogy csak írjam oda a tulajodonságoknál hogy: -width 1366 -height 768, de akkor csak bedob 800x600-ba.

De viszont sok helyen írták hogy nem is lehetséges beállítani.

Hogy akkor játszak 1280x720-ba, vagy van még remény?

A játék 10+ éves... Szeirinted? :D

Megosztás

Megosztás link alapján

:[

Csak mert rossz akkor a függõleges (asszem) képfrissítés, és ilyen csíkok vannak benne (de most lehet hogy nagy baromságot mondtam)

Megosztás

Megosztás link alapján

Az Miért van hogy egyszer felraktam egy Cs-t ,az folyton 1 szeróhozcsatlakozott,aztán felraktam a többit,és ott már nem enged csak szerót csinálni,de single-zni nem.Valaki tudna linkelni egy normálisat ami nem steam-es?

Megosztás

Megosztás link alapján

A lézert hogy tegyem le Zombie szerveren??? köszi elõre is! :yes: :yes:

Megosztás

Megosztás link alapján

sziasztok, abban kéne nekem egy kis help, h dedi hoston h lehet h pl a botok csak mondjuk T-ben legyenek? hol tom átállítani a csapat elosztást? :D

köszi ha vlaki tudja a választ

Megosztás

Megosztás link alapján

A lézert hogy tegyem le Zombie szerveren??? köszi elõre is! :yes: :yes:

Konzolba írt be:

Letenni: bind [gomb] +setlaser

Felszedni: bind [gomb] +dellaser

Nekem V-re és B-re van bindelve.

Ha valaki tud olyan zombi szerót ahol van Hunter és lopakodó zombi, valamint nincsenek overpowered fegyverek és JP az szóljon. :D Elég Zombi-orientált vagyok. :D

Megosztás

Megosztás link alapján

Több pályások, mert változatosak és ne csak 1-2 pálya hanem 5-6 akár 10 is lehet.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Szerintem pedig néha az egy pályás szerverek látogatottabbak, mert sokan vannak akik csak egy pályán szoktak meg, tanultak meg játszani, ezért nem hajlandóak más pályára járni. Tapasztalatom szerint így van, legalábbis akár hány szervert keresek, 90%-ban mindig ilyen szerverekre bukkanok, és nem amiatt mert olyat keresnék.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Szerintem pedig néha az egy pályás szerverek látogatottabbak, mert sokan vannak akik csak egy pályán szoktak meg, tanultak meg játszani, ezért nem hajlandóak más pályára járni. Tapasztalatom szerint így van, legalábbis akár hány szervert keresek, 90%-ban mindig ilyen szerverekre bukkanok, és nem amiatt mert olyat keresnék.

Megosztás

Megosztás link alapján

Rush hálót hogy tudok szerezni OnlyD2re?+Valaki memgmutathatná hogy hogy kell körvégo zenéket plusz elõtagojat csináni?Elõre is Köszi! :)

Megosztás

Megosztás link alapján

Rush hálót hogy tudok szerezni OnlyD2re?+Valaki memgmutathatná hogy hogy kell körvégo zenéket plusz elõtagojat csináni?Elõre is Köszi! :)

Megosztás

Megosztás link alapján

Több pályásat csinálj. Maximum néha többi ideig van a dust. Vagy akár menet közben átnevezed pár órára only valamilyen map szeróra :D Szóval minél több pálya, de legyen sokszor dust2, mert azon nagyon szeretnek játszani, de akár berakhatsz saját építésû mapokat is.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0