Objektre / NPC-re kattintás

Indította dawee0101, 2014. július 10. - 02:34:22

Előző téma - Következő téma

dawee0101

Jóestét vagy hajnalt vagy nemtudom mit ><
Az lenne a kérdésem hogy lehet olyat hogy lent van 1 npc vagy egy objekt és ha rákattintok elõ jön egy dialog? És ha igen valaki tudna vmi leírást vagy valami segítséget küldeni róla?  :hmmm: 

Brad_Mortenos

Sajnálatosan nem. De viszont olyat tudsz, hogy az npc elõtt kelljen megnyomni egy gombot (Pl. Y) és úgy hozza be a dialogot :)

Dfoglalo

Idézetet írta: Brad_Mortenos date=1406225969\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_TopicSajnálatosan nem.
 
De.
 
SelectObject();

Brad_Mortenos

Idézetet írta: Dfoglalo date=1406236128\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Sajnálatosan nem.
 
De.
 
SelectObject();

 

[/quote]
Nem is tudtam. Ez NPC -nél is mûködik?

SnooP

Nem.
Viszont miért nem csinálsz egy olyat, hogy FCNPC-vel lekéred az NPC koordinátáit, létrehozol arra a kordinátára egy láthatatlan objectet pl 19300 és használod a SelectObjectet és ha rákattint a 19300-as objectre akkor behoz egy dialogot. Remélem érted, ha nem szólj és vázolom példába :)