GTA Közösség - A magyar GTA fórum
San Andreas Multiplayer (SA-MP) => SA-MP: Szerverfejlesztés => Szkript kérések => A témát indította: [SB11]Ned - 2011. július 31. - 19:38:55
-
Elõször egy 2 perces melót kérnék valakitõl, nekem nemjó az mta-m nem akarok vacakolni vele. Ha valaki ráér tenne az area51 fölé fel az égbe egy nyitott ajtajú repülõt, amibõl majd szépen kilehet ugrándozni, a singleplayer küldetések között van egy ilyen amikor CJ vel felkell hajtani rá motorral. Én semmit nem kérek csak 1 db objectet fel a magasba. a többit majd intézem.
Másodszor egy olyan szkriptet amit ha nincs használatba a fegyver (vagyis el van pörgetve) feltolja a hátunkra a nagypuskát vagy az oldalunkra a pisztolyt.
-
Fegyver a háton:
http://solidfiles.com/d/abef/
Elõször egy 2 perces melót kérnék valakitõl, nekem nemjó az mta-m nem akarok vacakolni vele. Ha valaki ráér tenne az area51 fölé fel az égbe egy nyitott ajtajú repülõt, amibõl majd szépen kilehet ugrándozni, a singleplayer küldetések között van egy ilyen amikor CJ vel felkell hajtani rá motorral. Én semmit nem kérek csak 1 db objectet fel a magasba. a többit majd intézem.[/quote]
Ez meg nem egy objeckt, hanem azt a repülõt össze kell rakni, pár darabból áll pontosan most nem tudom megmondani
Esetleg innen tudsz mta-t letölteni
http://sampforum.hu/index.php?topic=13982.0
-
köszi köszi, meglesem az mtakat
repülõ darabkák az id it nemtudja valaki?
-
Ned\" post=\"160841\" timestamp=\"1312134870\"]
köszi köszi, meglesem az mtakat
repülõ darabkák az id it nemtudja valaki?
[/quote]
Mindjárt megmondom...
na....
3069
3068
3047
2940
2939
14548
14550
14553
Aszt hiszem ennyi
-
[mod]Topic megtisztítva remélem nem lesz benne több nem ide illõ hozzászólás.[/mod]
-
õõ én úgy láttam,hogy van egy ilyen interior,esetleg teleport,interiorid kell,vagy már megoldottad?