GTA Közösség - A magyar GTA fórum

Játékok => Minecraft => A témát indította: KDDomi - 2013. március 26. - 18:32:36

Cím: Bannolás
Írta: KDDomi - 2013. március 26. - 18:32:36
Sziasztok kedves fórumozók! Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy van egy gyerek aki a tekkit szerómat folyamatosan löveti computercraftos programmal. Hiába bannolom ipt vált és visszajön. Régebben hallottam olyat hogy alaplapi ip cím alapján is lehet bannolni. Van erre egy plugin vagy egyéb dolog? mert eléggé idegesítõ hogy 10 percenként kilövetik a szervert. Sürgõsen kérnék egy választ. Elõre is köszönöm.
Cím: Bannolás
Írta: Pajd Tamás - 2013. március 26. - 19:51:27
Computercraft mod eltávolítása esetleg?
Cím: Bannolás
Írta: KDDomi - 2013. március 27. - 16:35:27
Igen. Az is egy lehetõség de a játékosoknak szükségük van a computercraftra. Esetleg valami megoldás arra hogy ha egyszer kitiltom akkor ne birjon visszajönni?
Cím: Bannolás
Írta: Pajd Tamás - 2013. március 31. - 15:54:40
Hát esetleg írni egy programot vagy csinálni egy olyan modot ami letiltja a játékosok számára azt az eljárást vagy függvényt vagy tudjafene miaz :D
Cím: Bannolás
Írta: KDDomi - 2013. április 04. - 13:29:53
Ilyesmire gondoltam csak nem tudom ki tudna ilyet irni.