Szerző Téma: Tuning rendszer hiba  (Megtekintve 964 alkalommal)

Tuning rendszer hiba
« Dátum: 2017. Május 03. - 19:26:22 »
0
Sziasztok!!
 
Egy olyan problémám lenne hogy a van egy Freedom-os tuning rendszer ami letölthető nettről!!
 
Amikor nincs bent egy HANDLING script akkor a teljesítmény tuningok növelnek a kocsi végsebeségén  de ha el van indítva a HANDLING script akkor igazából nem változik rajta a végsebeség!!
 
 
 
Mi lehet a gond??

Tuning rendszer hiba
« Válasz #1 Dátum: 2017. Május 03. - 20:27:31 »
0
Nem fog senki se keresgélni, de ha nem is érted miért nem jó, akkor szégyeld magad.

Tuning rendszer hiba
« Válasz #2 Dátum: 2017. Május 10. - 09:47:15 »
0
Ez így azért elég nehéz lesz.  Se azt nem tudjuk milyen hibát generált le a tuning rendszer , se azt hogy  hogyan handlingeltél. Tedd fel a hiba logot  utána tudunk segíteni, de most csak azért hogy neked jó legyen senki sem fog letölteni 1 modot és átnézni. (Ha nem generál le semmilyen hibát a tuning rendszer akkor pedig a handlinged-nézd át ) De sajnos sem a modot sem pedig a legenerált hibát  nem ismerem így csak vaktában lövöldözök én is .
 
 

Tuning rendszer hiba
« Válasz #3 Dátum: 2017. Május 10. - 18:06:07 »
0
Idézetet írta: Alukard date=1494402435


   
      Ez így azért elég nehéz lesz.  Se azt nem tudjuk milyen hibát generált le a tuning rendszer , se azt hogy  hogyan handlingeltél. Tedd fel a hiba logot  utána tudunk segíteni, de most csak azért hogy neked jó legyen senki sem fog letölteni 1 modot és átnézni. (Ha nem generál le semmilyen hibát a tuning rendszer akkor pedig a handlinged-nézd át ) De sajnos sem a modot sem pedig a legenerált hibát  nem ismerem így csak vaktában lövöldözök én is .
   
   
       
   


A buta handling scriptje átirja a kocsik handlingjlt ezért nem változik...

Tuning rendszer hiba
« Válasz #4 Dátum: 2017. Május 10. - 18:14:19 »
+1
Szerintem egy fokkal lehetne kevésbé paraszt módon válaszolni... Attól még hogy nem ért annyira hozzá mint ti, nem kell leszólni. Szépen is el lehet ezt magyarázni.
 
 
 
Egyébként nekem is az a tippem, hogy a handling felülírja az egészet, ezért gátolja valamiért. Bár a handlingez annyira nem értek.

Tuning rendszer hiba
« Válasz #5 Dátum: 2017. Május 10. - 18:25:28 »
+1



   
      
         Szerintem egy fokkal lehetne kevésbé paraszt módon válaszolni... Attól még hogy nem ért annyira hozzá mint ti, nem kell leszólni. Szépen is el lehet ezt magyarázni.
      
      
          
      
      
         Egyébként nekem is az a tippem, hogy a handling felülírja az egészet, ezért gátolja valamiért. Bár a handlingez annyira nem értek.
      
   

[/quote]
 
@Hasirama Testvérem, rokonom, barátom, cimborám, pajtásom, Általában normálisan válaszolok de mikor már 6-7 -edik \"hibát\" olvassa az ember és egyikhez sincs log csak szopjad ki a kisujjadból mi a baja akkor már kissé az én cérnám is betelik és a poharam is elszakad :)

Tuning rendszer hiba
« Válasz #6 Dátum: 2017. Május 10. - 19:33:39 »
+1
Idézetet írta: Alukard date=1494433528


   
      @Hasirama Testvérem, rokonom, barátom, cimborám, pajtásom, Általában normálisan válaszolok de mikor már 6-7 -edik \"hibát\" olvassa az ember és egyikhez sincs log csak szopjad ki a kisujjadból mi a baja akkor már kissé az én cérnám is betelik és a poharam is elszakad :)
   


Főleg @Bíró Antal 10000 ilyen témát rak ki, script és log nélkül, úgyhogy ne csodálkozzon...

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal