Szerző Téma: GTA V Multiplayer  (Megtekintve 6580 alkalommal)

GTA V Multiplayer
« Dátum: 2017. Május 02. - 10:13:50 »
0
Sziasztok!
 
Akit érdekelne egy újonnan indult GTA V Multiplayer és szeretne aktív tagja lenni a közösségnek, valamint szeretné képviselni a magyarokat az jöjjön ide:
 
https://discordapp.com/invite/MvJ8zDt
 
vagy
 
https://gt-mp.net
 
A discordot ajánlanám személy szerint, ott közvetlenebb a kommunikáció és van magyar channel is (#hungarian)

GTA V Multiplayer
« Válasz #1 Dátum: 2017. Május 02. - 14:10:41 »
0
Őket egyszer nem le allították? Meg miért pont ez ? A GTA Network előrébb jár nekem úgy néz ki sőt a GTA Orange is nem?

GTA V Multiplayer
« Válasz #2 Dátum: 2017. Május 03. - 06:37:42 »
+1
Ez nem a GTA-MP... Ez a GT-MP, egy új multiplayer lesz. A GTANetwork csapatából kiválva létrehozták ezt az ígéretes multi klienst... 
Jelenleg azt látjuk, hogy a GTA Network megállt, és nem nagyon fejlesztik tovább az ígéretekkel ellentétben, erre jött ráadásul az, hogy több mint a fél csapat otthagyta...
Lehet, hogy a GTA Network előrébb jár, de szerintem a GT-MP simán behozza.

GTA V Multiplayer
« Válasz #3 Dátum: 2017. Május 04. - 13:34:57 »
0
Lehet bár ha ezek azok akkor elvileg lenyúltak egy csomó mindent ami nem túl szép. Bár a GTA:N nyilván őket állítja be rosszaknak de ki tudja mi az igaz.
 
Forrás

GTA V Multiplayer
« Válasz #4 Dátum: 2017. Május 05. - 09:28:59 »
0
Én GTMP-nek hiszek. Ami abban a témában van az üres dumálás meg uszítás.
 
Akik kiléptek hónapok óta tagjai voltak a staffnak, van aki az eleje óta. Ők segítettek az embereknek, fórumot, discordot vezették.

Nem elérhető Xenius

  • 668
    • Profil megtekintése
GTA V Multiplayer
« Válasz #5 Dátum: 2017. Május 05. - 11:08:27 »
+1
Vicc. Mintha én kilépnék a HL-től és nyitnék egy másik szervert. A világ legnagyobb pofátlanága, ha kilépsz egy jól működő projektből és elviszel onnan minden a saját hasznodra. Szerintem szánalmas ez a Multiplayer, továbbá egyik multiplayer sincs játszható szinten.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 05. - 11:12:02 írta Xenius »

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
GTA V Multiplayer
« Válasz #6 Dátum: 2017. Május 05. - 11:20:29 »
+1
Teljesen megtudom érteni azt ha valaki kilép egy csapatból. Nem kiváncsi a többire, a projektet meg akarja csinálni. Ennyi.

GTA V Multiplayer
« Válasz #7 Dátum: 2017. Május 05. - 12:36:35 »
+2
Idézetet írta: Xenius date=1493975307


   
      Vicc. Mintha én kilépnék a HL-től és nyitnék egy másik szervert. A világ legnagyobb pofátlanága, ha kilépsz egy jól működő projektből és elviszel onnan minden a saját hasznodra. Szerintem szánalmas ez a Multiplayer, továbbá egyik multiplayer sincs játszható szinten.
   


Pont az a poén h nem volt jól működő a project. Nem értek egyet én se ezzel a lopással de nem az én dolgom. Én csak oda megyek ahol jobb a helyzet.

GTA V Multiplayer
« Válasz #8 Dátum: 2017. Május 05. - 21:57:02 »
0
Hát majd kiderül melyikük halad majd jobban :D Hisz most ugyan ott kell tartaniuk kb.

GTA V Multiplayer
« Válasz #9 Dátum: 2017. Május 05. - 22:10:14 »
0
Idézetet írta: Xenius date=1493980800

   
      FiveM közel sincs működőképes állapotban. GTA-Online szinkronizálást használ, és csak idő kérdése hogy a rockstar megszűntesse.
   


@Xenius (Inkább nem ott a másikban kérdeztem erre.)
 
Elvileg most lesz új netkód nem? Meg ezt nem értem, hogy a Rockstar mi szerint lövi le a projekteket? Azt vágom miért gondolom, mert pénz kiesést okoz nekik nem az ő multijukat nyomják (Ami szerintem egy rohadt nagy hiba volt hogy nem adnak ki valami SDK-t ő maguk tisztán és azt még össze is köthetnék felőlem valamilyen fizetőssel akármivel) de az elsőt elég hamar lelőtték a GTA:N meg már megy egy ideje. Miért?

GTA V Multiplayer
« Válasz #10 Dátum: 2017. Május 06. - 10:28:30 »
0
Idézetet írta: dugasz1 date=1494015014


   
      @Xenius (Inkább nem ott a másikban kérdeztem erre.)
   
   
      Elvileg most lesz új netkód nem? Meg ezt nem értem, hogy a Rockstar mi szerint lövi le a projekteket? Azt vágom miért gondolom, mert pénz kiesést okoz nekik nem az ő multijukat nyomják (Ami szerintem egy rohadt nagy hiba volt hogy nem adnak ki valami SDK-t ő maguk tisztán és azt még össze is köthetnék felőlem valamilyen fizetőssel akármivel) de az elsőt elég hamar lelőtték a GTA:N meg már megy egy ideje. Miért?
   


Lehet már az egész cég nyugdíja összejött, és nem kell több money már.

GTA V Multiplayer
« Válasz #11 Dátum: 2017. Május 06. - 14:24:56 »
0
Hát jó lenne.

GTA V Multiplayer
« Válasz #12 Dátum: 2017. Május 07. - 17:46:05 »
0
A legutóbbi információim szerint a következő update után új projectbe fognak kezdeni. Még nem biztos de több ember állítása szerint a legrosszabb ez a gta network alapú cucc. És a cefsharp is katasztrófálisan van implementálva.

GTA V Multiplayer
« Válasz #13 Dátum: 2017. Május 07. - 18:37:03 »
0
Honnan van ez az infó? És akkor melyiket lehet érdemes figyelni?

GTA V Multiplayer
« Válasz #14 Dátum: 2017. Május 07. - 19:07:53 »
0
Idézetet írta: dugasz1 date=1494175023


   
      Honnan van ez az infó? És akkor melyiket lehet érdemes figyelni?
   


Most mindegyiket, mert nincs még semelyik kiemelkedőbb szinten.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal