Szerző Téma: SymbolRPG  (Megtekintve 1149 alkalommal)

SymbolRPG
« Dátum: 2017. Május 01. - 22:09:00 »
0
HostName: SymbolRPG @ [2017] Address: server28.clans.hu:7791 Players: 14 / 32 Ping: 16 Mode: v1.1 Language: - Szeretnél egy jó szerveren játszani, ahol napi 10 játékos van legalább? Akkor neked találták ki a SymbolRPG-t! Legális frakciók: Los Santos Police Department Los Santos Government Los Santos Medical Department Los Santos Fire Department Illegális frakciók: 432 Bloods Idlewood Crips La Cosa Nostra Scouting Legion Játéktér: Los Santos AdminTGF: ON (Fórumon) TeszterTGF: ON (Fórumon) Szabad frakciók: Mentős (Fórumon lehet pályázni) Szerverről egy kevés: A szerver 2017.04.29-adikán nyitta ki a kapuit, azaz Szombaton 15:00-kor, régebben sosem gondoltam volna, hogy lesz szerverem, illetve, hogy scriptelek, vagy mappolok. Az admincsapatot, saját véleményem szerint szedtem össze, van aki azóta repült is, magatartása miatt. A fórumot én készitettem, tudom egy nagyon egyszerü fórum, de a célra megfelelő. A szerverről néhány videós készit majd videót, aminek nagyon örülök, hogy hirdetik a szervert. (Whilee\', meg egyéb más.) A szerverem alatt sok új barátot, és sok emberrel békültem ki, és haverkodtunk össze. Köszönöm mindenkinek, és főleg a játékosoknak, akik játszanak a szerveren. Munkákról egy keveset: Alapból a szerveren 4 munka volt, amiből 7-ot kovácsoltam. Pizzafutár, boltos meló, horgász hobbi (meló), buszsofőr. Amik bekerültek: papirszállitó, farmer, kukás. A buszos: 3 járat van, abból a belvárosi ad a legkevesebbet. Pizzafutár: CP-ken kell átmenni, majd végül megkapod a fizetésed. Boltos: Boltban kell járkálni CP-ken át, és pakolni az árút a boltok polcaira. Horgász hobbi(meló); Ki kell menned a kijelölt horgász zónába, ott be kell dobnod a horgászbotod. Először felszered, veszel kukacot, stb. Amennyi halat fogtál eladod. Lazac - 5 dollár Homár - 20 dollár Aranyhal - 15 dollár Cápa - 100 dollár Verzió: 0.3.7 IP: server28.clans.hu:7791

SymbolRPG
« Válasz #1 Dátum: 2017. Május 02. - 18:15:02 »
+1
gyää
server.redcountystories.org:7777

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
SymbolRPG
« Válasz #2 Dátum: 2017. Május 12. - 15:32:31 »
0
Ez mi?
 
24 órád van egy normális leírást csinálni!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal