Szerző Téma: Fejlesztőt keresek  (Megtekintve 1124 alkalommal)

Fejlesztőt keresek
« Dátum: 2017. Április 24. - 20:07:54 »
0
Sziasztok!
 
Tudom mostanában nagyon sokan kezdenek bele Rp szerverek indításában és a legtöbb ugyan azt az alap sémát követi, LS-SF ezt a két várost használja a legtöbb szerver. Én szeretnék egy olyan szervert ahol a három nagyváros és a hozzá tartozó területek 3 országot képviselnek, persze csak ha megvalósítható hogy külön lehessen minden országnak iratokat készíteni.
 
Miért szeretném így megcsinálni? 
 
Eddig nem találkoztam ilyen szerverrel és ez mellett itt a katonaságnak és a kormánynak is több szerepe lenne.(Háború, diplomácia).
 
Ha valaki jelentkezik akkor jobban kifejtem az ötletemet.
 
Elvárások/kérések : 
 

  •    Amit elválal azt tudja megcsinálni


  •    Szabad idejében csinálja, ez nem rabszolga munka


  •    Ha ötlete van ossza meg velem, mert többen könnyebben haladunk


Amit ajánlok:
 

  •    Kezdetben rang a szerveren/weboldalon és teljes beleszólás a szerverhez


  •    Ha a szervernek lesz bevétele akkor megegyezés alapján részesedés belőle


Igen tudom az ajánlatok miatt sokan fognak ostromolni és kevesebb lesz a jelentkező, de én így is bele vágok és tudom mindenki pénzből él, de ezért írtam oda hogy a fejlesztőnek nem lenne fix munka ideje. Ha van egy kis szabad ideje akkor dolgozik. Így lehet nem 1 hét alatt hanem 1 hónap alatt készül el, de egyszer elkészül.
 
Jelentkezni pm-ben tudsz
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 24. - 20:10:26 írta AxtonHUN »

Fejlesztőt keresek
« Válasz #1 Dátum: 2017. Április 25. - 20:22:05 »
0
Idézetet írta: AxtonHUN date=1493057274


   

  •          Kezdetben [...] teljes beleszólás a szerverhez
          

  •    


Nem kötekedni, segíteni szeretnék. Én tapasztaltam, ha 2 (amikor 3 volt akkor halál) ember is teljesen beleszólhat a szerverbe, nagy kavalkádok lesznek.

Fejlesztőt keresek
« Válasz #2 Dátum: 2017. Április 25. - 20:30:26 »
0
Igen, ezt tudom, de mivel írtam is hogy az elején csak rangal tudok szolgálni így szerettem volna valami kompenzálást is a kínálathoz.

Nem elérhető id100

  • 903
    • Profil megtekintése
Fejlesztőt keresek
« Válasz #3 Dátum: 2017. Április 26. - 15:32:47 »
0
Nem lesz kavarodás ha jól csináljátok és mindenkinek az IQja 90 fölött van.
 
Tapasztalatom van, több mint 1 éve 2 másik ember (akiknek teljes beleszólásuk van) segítségével alkottunk szervert. És még ma is készül, szóval sosem lett belőle kavarodás.

Fejlesztőt keresek
« Válasz #4 Dátum: 2017. Április 26. - 16:47:34 »
0
Idézetet írta: id100 date=1493213567


   
      Nem lesz kavarodás ha jól csináljátok és mindenkinek az IQja 90 fölött van.
   
   
      Tapasztalatom van, több mint 1 éve 2 másik ember (akiknek teljes beleszólásuk van) segítségével alkottunk szervert. És még ma is készül, szóval sosem lett belőle kavarodás.
   


Akkor nagy a szerencséd, mert kevés sajnos az olyan ember aki csapatban jól tud dolgozni. 

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal