Szerző Téma: graduated  (Megtekintve 1201 alkalommal)

Nem elérhető Graduated

  • 938
  • Pályakészítõ Liga Nyertes 2012
    • Profil megtekintése
graduated
« Dátum: 2017. Április 13. - 21:40:29 »
0
Sziasztok skacok.
 
Nem tudom mennyire aktív-e még ez a fórum, vagy ki az, aki ismer-e engem egyáltalán, de engedjétek meg, hogy bemutatkozzak nektek mint egy újrégi fórumozó, aki immáron 6 éve regisztrált a közösségbe. Roland vagyok (fórumon: graduated), 22 éves leendő közgazdász. (utolsó pár hónapom gyűröm bank és pénzügyek szakon) 
Sokatokkal ellentétben jómagam Erdélyből származom, Szatmárnémetiből és jelenleg Nagyváradon élek.
 
Rengeteget játszottam a szívemhez legközelebb álló GTA sorozat multiplayer verziójával, és az imént egy youtube videó újból felidézte bennem azokat a kellemes perceket, amit eltölthettem a játékkal, a fórumon vagy azokkal az emberekkel társalogva, akiket ezáltal ismerhettem meg. Ezért úgy gondoltam, hogy felnézek az oldalra és körbeinformálódom egy picit.
 
Aki ismer az tudja, hogy voltam moderátora a fórumnak, hogy nagy hobbim a grafikai tervezés és, hogy nagy rajongója voltam a szerepjátéknak is. Ja, meg azt hiszem valamilyen mapper ligát is megnyertem, ami itt a fórumon futott. Ezeket mind azért mondtam el mert így nagyobb valószinűséggel többen rámismerhetnek. 
 
Röviden és tömören egyelőre ennyit rólam. Azt szeretném kérni a jelenlegi fórumozókat, akik eljutottak ehhez a bejegyzéshez, hogy írjanak pár szót, vagy ha ismernek, akkor azt írják meg.
Valamint ha már szerepjáték, akkor talán így, kikapcsolódásként a disszertációs szakdolgozatom írása közben tartott pihenőkben újból játszanék valamilyen SA:MP vagy MTA szerveren.
Tudnátok nekem ajánlani valamilyen jó kis szervert, vagy akár többet is. Egyetlen feltételem van: az mindenképp színvonalas legyen és rendkívül szigorú szabályokat kövessen, vagy legalább üssön meg egy jó szintet.
Köszönöm! 

graduated
« Válasz #1 Dátum: 2017. Április 13. - 21:53:34 »
0
Szia! MTA-ban sajnos a színvonal kérdéses, a jelenlegi leghíresebb szerver, a SeeMTA sem tökéletes, ahogy egyik sem az. Mi szeretnénk létrehozni egy szervert, amely kilóg ebből a korlátolt világból(Lásd pl: \"IRL is ezt csinálnád?\"), és a szabályokat megreformálni, mert a jelenlegi, ami a mai RP szervereken megtalálható, nem tükrözi a való életet. A szerver neve Secret Gaming, ha érdekel. :)

Nem elérhető Graduated

  • 938
  • Pályakészítõ Liga Nyertes 2012
    • Profil megtekintése
graduated
« Válasz #2 Dátum: 2017. Április 13. - 22:36:02 »
0
Idézetet írta: BlackSy date=1492113214


   
      Szia! MTA-ban sajnos a színvonal kérdéses, a jelenlegi leghíresebb szerver, a SeeMTA sem tökéletes, ahogy egyik sem az. Mi szeretnénk létrehozni egy szervert, amely kilóg ebből a korlátolt világból(Lásd pl: \"IRL is ezt csinálnád?\"), és a szabályokat megreformálni, mert a jelenlegi, ami a mai RP szervereken megtalálható, nem tükrözi a való életet. A szerver neve Secret Gaming, ha érdekel. :)
   


Értelek. Ezzel tisztában voltam, és amúgyse játszottam soha egyik See szerveren sem. Nem tudom ha ismerted vagy hallottál-e a ParadiseRPG-ről, valami ilyen kategóriára gondoltam. Viszont ne essünk tévedésbe, mert az RPG és RP között is van már különbség, arról nem is beszélve, hogy a szerepjátszás, mint fogalom, egyáltalán nem a valós élet tükrözését, imitálást jelenti. 
Azok az emberek, akik az RPG-t csak a GTA sorozatokban tapasztalták, soha vagy nagyon elenyésző százalékban fognak maradandót alkotni ezen a téren. 
Köszönöm a válaszod. 
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 13. - 22:38:38 írta Graduated »

graduated
« Válasz #3 Dátum: 2017. Április 14. - 07:41:14 »
0
Nem hallottam még róla, és értelek, hogy a szerepjátéknak nem a valós életet kell bemutatnia, sokan mégis arra törekednek.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal