Szerző Téma: Urban FreeRunners - Blackout  (Megtekintve 1001 alkalommal)

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
Urban FreeRunners - Blackout
« Dátum: 2017. Február 13. - 21:18:00 »
+3
Yo!
 
Pontban ma tölti HETEDIK életévét az Urban FreeRunners klán!
Sikerült összejönni 10 embernek, sikerült összejönni a videónak.
Élvezzétek. 2010-től a végtelenségig.
 


   

 
spot review:
 
0:05 - 0:09 - Assd - A highbump evidens, de bakról boostolni ritka dolog, ezért is tettem be ezt openernek, tökéletes kivitelezés, ha egy milliméterrel arrébb ugrik, már nem tudja megfogni a kerítést.
0:10 - 0:14 - Chezz - Kilóméteres spotnak kilóméteres, azonban ez azon szebbik válfaj, ahol a hatalmas szintkülönbség ellenére is sikerül egy longbump az objecten. Ez direkt így lett megépítve.
0:14 - 0:17 - Drake - Tartalék spot, a Deadline-ba nem került be, direkt ezzel a céllal lett áthozva a Blackoutba. Kis táv az airjump kezdő és végzőpontja közt, nem túl látványos, de technikailag leleményes.
0:17 - 0:23 - Cold - Fasza kis jumpless precision, ha AAD roundban csináltad volna, megspóroltál volna 20-30 hp-t :D
0:23 - 0:28 - Attila - Régebbi spotkillből megmaradt slowstep2airjump spot, nem nehéz, nekem viszont szép.
0:28 - 0:32 - Chezz - Kurvahosszú az az ugrás, a földbump pedig kötelező volt, szép!
0:32 - 0:35 - Assd - Egyszerű airjump, régen küldtél vagy 30 airjumpot, még abból maradt meg. :D
0:35 - 0:43 - Cold - A méltatlanul kihasználatlan slide spotok egyike, szeretem ezt a technikát, szeretem ezt a spotot is, vágnom kellett, mert az oszlopról lecsúsztál, ha a koponyát elérted volna, akkor benne hagytam volna végig.
0:43 - 0:47 - Assd - Casual stuckstrafe, az időzítésen kívül nincs benne nehézség. Pár embernek újdonság lehet, hogy az emelet peremén is lehet mozogni.
0:47 - 0:51 - Attila - Töltelék spot, nem tudok mit mondani, néhány próbás airjump.
0:51 - 0:55 - Chezz - Régi dédelgetett álmom a hátrafele bumpolás, egyszer videóztam egy spotot, ahol beadtam a technikát, de maga az irány rossz volt, elvétettem egy fél méterrel, örülök, hogy valaki végre beadta. Szép volt Chezz!
0:55 - 1:01 - Spyker - Az öreg róka, egyedül nem lehetséges a bump, amit próbált, segítettem neki! :3
1:01 - 1:07 - Drake - Kilóméteres strafe utcagap, sosem próbálkoznék ilyenekkel.
1:07 - 1:11 - Attila - Nekem tetszik, hogy a korlát fölött kell átugrani, ha jól emlékszek ezzel bíbelődtem, pedig nem is tűnik nehéznek.
1:11 - 1:16 - Cold - Kurva mélyről fogtad meg a tetőt, haver!
1:16 - 1:21 - Assd - Fogalmam sincs, hogy hogy nem vettem észre ezt a tök jó spotot.
1:21 - 1:26 - Chezz - Ezzel sokáig bajban voltam, nekem az airjump utáni ugrás highbumpnak tűnt jóideig. Szürreálisan nagy ugrásnak tűnt, de beláttam, hogy ez nem highbump, hanem egy sima ugrás, tökéletes csatolás az airjump és a földbump közé.
1:26 - 1:30 - Matrix - Matrix a harmadik ember, aki pont ma mondhatja el magáról, hogy hét éve tapossa ezt az utat. Ez a spot 2013-ból való, nem ez volt az eredeti terv, de ez a speedstep örökzöld.
1:30 - 1:33 - Cold - Előszeretett helyem ez a generátorpark, lehet bohóckodni, kombók tömkelege, viszont a legnyilvánvalóbbat még Coldon kívül senki sem vette fel, a longbumpot.
1:33 - 1:38 - Assd - Kurvajó airjump!
1:38 - 1:42 - Attila - Ez az idegesítő kanyarodós nekifutás teszi nehézzé, nekem bejön és megörültem, amikor sikerült. Sokat vesződtem.
1:43 - 1:45 - Chezz - Nekem is lehet még újat mutatni, akármennyit próbáltam nem sikerült sosem. Chezz beadta ezt a sátán gapet. Szép munka!
1:45 - 1:49 - Ben - Visszadob, step, airjump, leap. Sima ugrás nem is volt benne, stílusos csőváltás.
1:49 -1:53 - Drake - Ezek az Ocean Docks csövek annyira overused spotokat szülnek, biztos volt már ilyen variáció, csak nem ezen a csövön. Ezért ez új spotnak számít.
1:53 - 1:58 - Twister - Nagyon régről mentettem el ezt a kis egyszerű bumpot, gyorsabb, mint falról falra felmászni. Kicsi, de praktikus.
1:58 - 2:01 - Cold - Szar, random bumpolású, alacsony FPS bump. Ha a szöget jól kapod el, felmászik a csúcsdíszre, de ahhoz nem volt idegrendszerem, örülök, hogy neked a stuck sikerült.
2:01 - 2:06 - Attila - Ez olyan rohadt nehezen airjumpolt, hogy már majdnem nehéznek mondom. 
2:06 - 2:10 - Herby - Herby a tűzzel játszik, ritka, ha valaki a tüzet használja, mindig felüdülés a levegőben fordulós spotok látványa.
2:10  - 2:16 - Assd - Egyszer adtál egy airjumpot fölötte, az is tetszett. Itt az indító konténer sarkára érkezés a kulcsmomentum, onnantól a szokásos 28 FPS buttonsmashing airjump a téma.
2:16 - 2:21 - Chezz - Még anno Herby adta az első ilyen földbump utáni airjump spotot. Chezz magasabb szintre emelte, földbumpból oldalazós airjump és megint földbump. Ha azt mondanák csináljak egy föld2air2föld spotot, nem tudnék nekiindulni sem.
2:21 - 2:25 - Spyker - Bump2bakbump, ezt a spotot álmaimban egyedül láttam, bump2fa2airjump2földbump2leap kombinációként, Spykerrel választottuk az egyszerűbb utat.
2:25 - 2:33 - Cold - Okos kihasználása a tüzes dropleapnek, valamint a textúra hiba ismerete miatti erkélyteleport még magasabbra emeli ezt a spotot.
2:33 - 2:38 - Attila - Nem írok semmit, próbálkozni lehet, de nem éri meg. Hagyd a rákba.
2:38 - 2:43 - Assd - Talán a legelső boost2airbakbump, nem vagyok nagy híve az airbakoknak, de ebben a megvilágításba elég fényesen ragyog.
2:43 - 2:49 - Chezz - Finisher time! Hatalmas mélységű ez a slowstep, nem tudtam nem finisherré tenni. Jóval a kerítés teteje alatt vagy, amikor megadja az ugrást és átemel a textúrán, ez az egyik legjobb spotod, Chezz! :D

Nem elérhető LaszloR1

  • 21
  • Discord: LaszloR1#1417
    • Profil megtekintése
Urban FreeRunners - Blackout
« Válasz #1 Dátum: 2017. Február 13. - 21:27:23 »
0
Király lett, valamint gratulálok a 7. évhez. Nem tudom elképzelni mennyi idő mehet el ezeknek a spotoknak a megtalálásával, tökéletes kivitelezésével. Csak így tovább!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 13. - 21:27:47 írta LaszloR1 »

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
Urban FreeRunners - Blackout
« Válasz #2 Dátum: 2017. Február 13. - 21:48:40 »
+1
így hét év után már csak el-eldöcögünk. sokunk beleunt és csak a régi aranyévekbe való kapaszkodás hozza vissza őket évről-évre, de ennek így is kell lennie, nem szabad ráerőltetni az emberekre.
kis érdekesség: 1949 spot van a gépemen, a legelső és legmásodik videónk spotjai nincsenek is meg sajnos, ha minden apróságot belevennék, megütnénk a 2000 spotot, ami videóban szerepelt.
továbbá még 200 fájl van a gépemen, amivel operálhatok az elkövetkezendő években.
 
ez azért nem semmi 

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Urban FreeRunners - Blackout
« Válasz #3 Dátum: 2017. Február 13. - 21:49:10 »
+2
Kicsit azt érzem, hogy kezdjük kimaxolni a játékot (a videón is érezhető volt), de ahogy telik az idő, annál jobban feszegetjük a határokat, annál jobban értékelem :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal