Szerző Téma: Optic RPG |GM|  (Megtekintve 1585 alkalommal)

Optic RPG |GM|
« Dátum: 2017. Január 30. - 19:15:04 »
+2
Optic RPG
 
MOD
 
Sziasztok! Elhoztam nektek egy gamemodot, mivel már publikálva van egy oldalon ezért gondoltam feltöltöm nektek ide is, hisz a mod illetékese én vagyok, és Saliven(Carpet). Amiről szó van az nem más mint az Optic RPG módja.
 
| Modifikáció afterlife ---> opticrpg  |
 
   A terület, Las Payasadas és El Quebrados faluja. Amit tudni kell még róla, hogy ki lettek szedve belőle a fölösleges munkák és a régi munkák pedig át lettek dolgozva. A mappolások egyediek egytől egyig. A szerver mikor futott a játékosállománya kezdéskor 54 fő volt, abból tartósan maradt pár napig 30 fő aztán a szerver megszűnt. A mapokat Saliven, illetve én készítettem. A  modot pedig egy Afterlife rpg modból editeltem. Fölösleges dolgok ki lettek szedve még a módból, mint pl: Tűzoltóság és társai. A modból több verzió is készült, az 1.1-es verzióba már beleépült egy AntiCheat rendszer is amit egy különálló személy épített bele a módba, linkelek pár dolgot ami alapján megtudjátok nézni a szerver, hogy is nézett ki valójában. 
 
FRAKCIÓK A MODBAN:
 
Legális:  
 
- Önkormányzat 
 
- Rendőrség 
 
- Mentőszolgálat
 
- Autóprofi Zrt. ( Szerelők ) // Ezt kihagytam,frissítve! 
 
Illegális: 
 
- Vagos
 
- Ballas
 
EGY KÉSŐBBI KÉP A JÁTÉKOSOKRÓL: 
 
\"nyitas.md.png\"
 
Web: users.ininet.hu/opticrpg
 
Facebook: www.facebook.com/opticroleplaysamp
 
Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCUnZoyIiJrpCciSrJJ5wlHg
 
Ezeket tulajdonképpen csak azért linkeltem bele a témába, hogy jobban utánatudjatok nézni a munkának. 
 
FONTOS! 
TILOS AZ OPTICRPG NÉV HASZNÁLATA bármilyen formában! 
 
TILOS A MODOT(EDITET) FELTÜNTETNI EGYEDIKÉNT! 
 
A későbbiekben feltöltöm majd a mod további változatait, ugyan is készülőben volt az 1.2-es verzió ami már nem látott napvilágot. 
 
JÓ SZÓRAKOZÁST! 
 
 
 
LETÖLÉS (1.1 V): https://www.solidfiles.com/v/GDpdBYKyZ22va
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 12. - 15:35:04 írta UnusedO »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal