Szerző Téma: SAMPANY GF [ELADÓ]  (Megtekintve 2999 alkalommal)

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Dátum: 2017. Január 28. - 11:07:12 »
0
Sziasztok!
 
Ezen a mai csodás napon,arra jutottunk Flóriánnal,hogy tovább lépünk.
 
Leginkább időhiány,meg hát a felesleges sok munka is vezetett minket ide.
 
Módunkat olyas valakinek adnánk el,aki tényleg,tud rá időt szakítani,és törődni vele!
 
Az eladásban csak a szervermappa van,webet Apple csinálta,így azt nem tudjuk mellé adni.
 
Csak komoly érdeklődök keressenek,mert nem pár forinté adjuk el,ezt a módot!
 
 
 
Akit érdekel,az privátba jelezze,hogy mennyit érne neki ez a mód.
 
 
 
A mód jelenleg 34.35 ezer soros,vannak átlagos,és vannak egyedi megoldásaink,
 
Aki volt fent az látta,hogy milyen a rendszere a szervernek.
 
Ahogy feljebb írtam,van elképzelésünk,hogy mennyiért válnánk meg tőle,így ha nem tudjuk annyiért eladni,akkor inkább hagyjuk porosodni a gépen.
 
 
 
Na viszlát :D köszönöm,hogy elolvastad!

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #1 Dátum: 2017. Január 28. - 12:30:24 »
0
Ideje volt, semmi értelme ezzel a játékkal foglalkozni, mindenki köpköd a másikra, még ha egyediséget is mutatsz fel, és érted is a dolgod, mindig lesz az a réteg akik rosszat akarnak neked, a munkádnak, a szerverednek, rengeteg energiát öltem bele, és sok feszültséget is generált nekem ez a játék, felesleges vele foglalkozni, és a közösséget keresni, ha a közösség nem keresi a szervert.
\" Módunkat olyas valakinek adnánk el,aki tényleg,tud rá időt szakítani,és törődni vele!  \"
Most ti  azt akarjátok hogy valaki tovább vigye, vagy profitálni belőle (mint ahogy én is tettem) és letenni a f*szba?
A két dolog nem azonos.

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #2 Dátum: 2017. Január 28. - 12:40:29 »
+1
Hát természetesen szeretnénk belőle kis pénzt vissza hozni,hiszen ha utána számolunk időben és host,vps bérlésekben elég sok az.. de örülnénk ha olyan valaki venni meg,aki ért is hozzá,és akar vele valamit kezdeni,de igazából pénz beszél....nem akarunk már rpg-vel foglalkozni,értelmetlen,ahogy te is írtad,lehet valami más projectbe bele vágunk,de még nem tudjuk mi sem.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #3 Dátum: 2017. Január 28. - 14:43:55 »
0
lol
 
rip
 
Sok sikert az eladasban

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #4 Dátum: 2017. Január 28. - 16:00:36 »
+2
Ja RIP,de igazából,se nekem se Flonak nincs ideje nagyon rá,ő egyetemezik,én melózok,1 éves munkánk gyümölcse,ám ami tény,halott ez a samp világ,másik meg amit mondott whadez is,megy a szurkálás stb...próbáltunk egy maradandót  alkotni,hát ha valakinek sikerül tovább vinnie... :D 
 
 
 
Ha lesz új projectünk,akkor az talán népszerűbb lesz,bár az nem rpg lesz,ha lesz . :D 

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #5 Dátum: 2017. Január 28. - 16:50:29 »
0
Na tudod ki adna ilyesmiért pénzt ... 
Idézetet írta: _Eagle_ date=1485598032


   
      Csak komoly érdeklődök keressenek,mert nem pár forinté adjuk el,ezt a módot!
   


 Most akkor egy vagyonba fog kerülni az amivel semmit nem lehet kezdeni? Értem én, hogy 1000+ soros, de akkor is. Ha Gta V mod lenne, akkor azt mondnám, hogy hmmm... lehet jó lenne, de a samp már ezeréve kihalt... s tudom, hogy nem az időtökön múlt ez... 

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #6 Dátum: 2017. Január 28. - 17:11:06 »
0
Idézetet írta: Matt-ke date=1485618629


   
      Na tudod ki adna ilyesmiért pénzt ... 
   
       Most akkor egy vagyonba fog kerülni az amivel semmit nem lehet kezdeni? Értem én, hogy 1000+ soros, de akkor is. Ha Gta V mod lenne, akkor azt mondnám, hogy hmmm... lehet jó lenne, de a samp már ezeréve kihalt... s tudom, hogy nem az időtökön múlt ez... 
   


Senki nem ajánlotta neked,amúgy meg el kel ez pik pak,ha edit módoké pénzt kérnek,akkor egy sajáté miért ne kérjek pénzt?...Nem vita tárgya,te nem,de más lehet ad ki érte pénzt..

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #7 Dátum: 2017. Január 28. - 17:32:01 »
0
De ajánlottad nekem, mert kiraktad ide és nincs leírva, hogy én nem élhetnék ezzel az ajánlattal. Csak finoman leírtam a véleményem erről, nem kell egyből letámadni emiatt. 

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #8 Dátum: 2017. Január 28. - 17:38:58 »
+1
Nem támadtalak,és annak ajánlom akit érdekel,téged ha nem érdekel,akkor ne vedd úgy,hogy neked ajánlom...igazából te támadtál engem,nem  tudom csináltál-e már bármit is meg 0-ról,itt most nem az editelt webjeidre gondolok,hanem tényleg amit te csináltál volna meg,gondolom te se vállnál meg tőle,ha meg nem tudnád eladni,nem adnád oda senkinek sem,inkább hagynád porosodni. Ahogy én is teszem,ha nem lesz rá vevő,akkor nem lesz,nem dől össze a világ bennem,el fér a gépemet... :D De ne vitázzunk egy felesleges hülyeségen.

Nem elérhető santi

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #9 Dátum: 2017. Január 28. - 17:41:02 »
0
Én továbbra is hiszek abban, hogy létre lehet hozni működőképes szervert és produktív, együttműködő közösséget.
 
Természetesen nehéz, számtalan hátráltató körülmény van, de ha valaki az alapvető problémaforrásokat lekűzdi (idő, pénz), akkor onnantól kezdve a siker a menedzsment és pr készségeken múlik. Aki nem tud kommunikálni, szerényen, következetesen bánni a felhasználókkal, nem tudja a tenni akarást becsatornázni, a bomlasztó trollokat pedig intellektuális fölénnyel kirekeszteni, akkor ott semmilyen script és mod nem tud segíteni. 
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 28. - 17:41:17 írta santi »

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #10 Dátum: 2017. Január 28. - 17:45:08 »
+1
Igen vannak edit és saját weboldalaim is, edit alatt a smf-re gondolok. Mikor 0-ról csinálok valamit, azt én soha nem adom ki, mert nem látom értelmét... nem vagyok hajlandó több órás munkát kiadni 2, vagy akár 3 doboz cigi áráért. 
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 28. - 17:47:33 írta Matt-ke »

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #11 Dátum: 2017. Január 28. - 17:51:34 »
0
Idézetet írta: Matt-ke date=1485621908


   
      Igen vannak edit és saját weboldalaim is, edit alatt a smf-re gondolok. Mikor 0-ról csinálok valamit, azt én soha nem adom ki, mert nem látom értelmét... nem vagyok hajlandó több órás munkát kiadni 2, vagy akár 3 doboz cigi áráért. 


Akkor gondolom megérted,hogy ha van rá mód ,pénzé tenném,hiszen nekünk több mint 1 év munkája van ebben a módban.

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #12 Dátum: 2017. Január 29. - 09:39:20 »
0
Idézetet írta: _Eagle_ date=1485622294


   
      Akkor gondolom megérted,hogy ha van rá mód ,pénzé tenném,hiszen nekünk több mint 1 év munkája van ebben a módban.
   


Ez igazából semmit nem jelent a mai társadalomban. Hiába újítasz fel egy autót amit megvettél 350 ezerért, tök mindegy hogy mit csinálsz vele, így is úgy is csak 300 vagy 250 ezerért tudod majd eladni, akármit is teszel... Még ha ráköltöttél 700 ezret még akkor is.

SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #13 Dátum: 2017. Január 29. - 13:22:10 »
+1
A mód elkelt! 

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
SAMPANY GF [ELADÓ]
« Válasz #14 Dátum: 2017. Január 29. - 13:34:20 »
+1
Gyors volt:D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal