Szerző Téma: System folyamat  (Megtekintve 537 alkalommal)

Nem elérhető KDDomi

  • 976
    • Profil megtekintése
System folyamat
« Dátum: 2017. Január 24. - 17:45:16 »
0
Sziasztok! Windows10 64 bites operációs rendszer van jelenleg a gépemen, minden rendszerindítás után ha megnézem a feladatkezelőt a System folyamat használ 20-35%-ot a procimból. Megnéztem hogy melyik szál használja ezt, és erre sikerült jutnom. Azt a szálat se bezárni, se szüneteltetni nem tudom de egy idő után megszünik és visszamegy 1-2% procihasználatra. A comodo tűzfal eltávolítása után jelentkezett először a probléma, elméletileg ez a fájl a tűzfalhoz tartozó driver amit már letöröltem.
 
Próbáltam csökkentett módban kitörölni, sikerült is de amint visszaléptem ugyan ott volt a fájl.
 
http://i.imgur.com/FqJDuw0.png
 
 
 
Valamint, szerintem az előző miatt de ha nyitva van két böngésző(chrome,firefox) akkor sokszor kékhalált kapok BAD_POOL_CALLER címszóval. Lehetséges hogy emiatt vagy valami más van a dologban? 
 
És még egy dolog :D Ha nézek valamilyen videót fullscreenben Chrome böngészőben és mondjuk gyorsan átkattintok egy másik videóra akkor néha megfagy az egész Chrome és összeomlik. Ez is elég gyakran fordul elő de csak Chromenál. Firefoxnál normálisan működik.
 
Előre is köszönöm a segítséget!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal