Szerző Téma: Best of 2016 - Eredményhírdetés  (Megtekintve 3323 alkalommal)

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Dátum: 2017. Január 02. - 22:57:46 »
+2


   Az év legkomolyabb tagja:



  1.       EnterR - 5 szavazat
       


   Az év legviccesebb tagja:



  1.       Ben - 8 szavazat
       


   Az év kritikusa:



  1.       EnterR - 11 szavazat
       


   [MTA] Az év szervere:



  1.       See MTA - 6 szavazat
       


   Az év legviccesebb hozzászólása:



  1.       

             

                Idézet
             
             
                
                   Ez az egyetlen szerver, ahol magasabb a ping mint a player létszám.
                
             
          [/quote]
          (EnterR) - 4 szavazat
       


   [MTA] Az év scriptere:



  1.       Xenius - 7 szavazat
       


   [SAMP] Az év scriptere:



  1.       Reynolds - 7 szavazat
       


   Az év legsegítőkészebb tagja:



  1.       Kyosuke_Hiroshi - 8 szavazat
       


   Az év legjobb képkészítője:



  •       divkn - 5 szavazat
       

  •    

  •       Example - 5 szavazat
       


   [SAMP] Az év szervere:



  1.       MaXXiMuM FreeRoam - 12 szavazat
       


   Az év staff tagja:



  1.       anGeL - 15 szavazat
       


   Az év parkourosa:



  1.       Legend - 4 szavazat
       


   Az év legjobb hostingja:



  1.       Live Hosting - 9 szavazat
       


    


   Gratulálok mindenkinek a GTAKözösség csapata nevében.

Nem elérhető Wes

  • 335
    • Profil megtekintése
Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #1 Dátum: 2017. Január 02. - 23:45:25 »
0
Enter nagyon adja

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #2 Dátum: 2017. Január 03. - 00:17:19 »
0
a legkomolyabb emberé a legviccesebb hozzászólás
 
 

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #3 Dátum: 2017. Január 03. - 00:49:46 »
0
Gratula mindenkinek!
 
 
 
MFR

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #4 Dátum: 2017. Január 03. - 02:07:58 »
0
Aaww, csak néhány szavazat kellett volna ahhoz hogy a SAMPANY nyerje a év legjobb SAMP szervere díjat. :(
 
Grat a nyerteseknek.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 03. - 02:08:29 írta divkn »

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #5 Dátum: 2017. Január 03. - 06:59:42 »
+1
Idézetet írta: Pedró date=1483399039


   
      
   
      a legkomolyabb emberé a legviccesebb hozzászólás
   
   
       
   


ha lett volna év legkomolyabb hozzászólása az meg az enyém lett volna, ezen az elven :D 

Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #6 Dátum: 2017. Január 03. - 07:55:52 »
0
Cuppantás :D

Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #7 Dátum: 2017. Január 03. - 11:23:45 »
0
szépen kihalt a drift

Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #8 Dátum: 2017. Január 05. - 19:34:41 »
0
Idézetet írta: divkn date=1483405678


   
      Aaww, csak néhány szavazat kellett volna ahhoz hogy a SAMPANY nyerje a év legjobb SAMP szervere díjat. :(
   
   
      Grat a nyerteseknek.
   


Majd idén megnyerjük,nem gond :D ,úgy kerültünk a 2. helyre,hogy nyitva se voltunk,szóval ez is jó. :D 
 
De ám szerintem SAMP és MTA -ra is vonatkozik,hogy a RolePlay szervereknek külön topic kéne szavazásra,hiszen szerintem egy freerom vagy bármi féle más módal nem egyenrangú egy roleplay szerver,rendszerek összetétele stb dolgok végett. Gratulálok minden nyertesnek. Idén elvisszük SAMPANY-val az első helyt :D 
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 05. - 19:40:24 írta _Eagle_ »

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #9 Dátum: 2017. Január 05. - 20:45:54 »
+2
Idézetet írta: _Eagle_ date=1483641281


   
      Majd idén megnyerjük,nem gond :D ,úgy kerültünk a 2. helyre,hogy nyitva se voltunk,szóval ez is jó. :D 
   
   
      De ám szerintem SAMP és MTA -ra is vonatkozik,hogy a RolePlay szervereknek külön topic kéne szavazásra,hiszen szerintem egy freerom vagy bármi féle más módal nem egyenrangú egy roleplay szerver,rendszerek összetétele stb dolgok végett. Gratulálok minden nyertesnek. Idén elvisszük SAMPANY-val az első helyt :D 
   


Valahol igazad van, de a samp/mta szerverfejlesztés még mindig a játékosokról és a közösségről szól. Mindenkinek ez az első, legyen az rp, vagy freeroam. Ezért a közösség szava, szavazata a lényeg. Erre törekszik egy freeroam szerver is. Nem akarom én a sampany-t megfosztani semmiféle díjtól a jövőben, de az mfr-hez is rengetek újítás, rendszer  kellett, hogy megtartsa a régi játékosokat, és hozzon újakat, valamint ne tűnjön el a süllyesztőben. Ezt a magunk védelmére írom, mert kicsit olyan volt a hozzászólásod, hogy egy freeroam szervernek könnyű dolga van, oda úgyis jönnek játékosok, akik majd szavaznak is rá, pedig nagyon nem. Csak annyit kérek, hogy ne nézd lejjebb az rp szervereknél a freeroam móddal futó szervereket, rengetek munka kell a mai világban ahhoz, hogy népszerű maradjon ez is. Maradhat egy kategóriában továbbra is szvsz. 

Best of 2016 - Eredményhírdetés
« Válasz #10 Dátum: 2017. Január 05. - 20:51:33 »
+1
Idézetet írta: Ben date=1483645554


   
      Valahol igazad van, de a samp/mta szerverfejlesztés még mindig a játékosokról és a közösségről szól. Mindenkinek ez az első, legyen az rp, vagy freeroam. Ezért a közösség szava, szavazata a lényeg. Erre törekszik egy freeroam szerver is. Nem akarom én a sampany-t megfosztani semmiféle díjtól a jövőben, de az mfr-hez is rengetek újítás, rendszer  kellett, hogy megtartsa a régi játékosokat, és hozzon újakat, valamint ne tűnjön el a süllyesztőben. Ezt a magunk védelmére írom, mert kicsit olyan volt a hozzászólásod, hogy egy freeroam szervernek könnyű dolga van, oda úgyis jönnek játékosok, akik majd szavaznak is rá, pedig nagyon nem. Csak annyit kérek, hogy ne nézd lejjebb az rp szervereknél a freeroam móddal futó szervereket, rengetek munka kell a mai világban ahhoz, hogy népszerű maradjon ez is. Maradhat egy kategóriában továbbra is szvsz. 
   


Nem nézem le,azzal is sok munka van,én úgy értettem,hogy egy rp szerver összetettebb , időigényesebb (sztem) de nem nézem le...egyik szervert se nézem le,ja de a  szarrá editelt rp szerokat lenézem :D persze vannak köztük jó editek is ,csak kevés. Vissza térve,elhiszem,hogy egy freeroam-al sok munka van,főleg,hogy közösséget alakítson ki,de valljuk be,azért egy rp szerver alapból hátrányból indul már mostanság,főleg samp-on.
 
Igazából teljesen külön lehetne venni mindet,drift,fun,stung,tdm,stb...szerokat,plusz még egybe egy év samp szervere is lehetne,bár ha túl sok kategoriára lenne bontva,lehet az lenne gond. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal