Szerző Téma: American Life Roleplay  (Megtekintve 3332 alkalommal)

American Life Roleplay
« Dátum: 2016. December 19. - 17:19:37 »
+1
\"banner.png\"
 
Kedves leendő játékosok/érdeklődők!
 
 
 
Ti is azon régi motorosok közé tartoztok akiknek elege van abból, hogy nincs olyan magyar szerver ahol értelmes körülmények között élhetnétek ki az RP izgalmait?
 
Nektek is elegetek van abból, hogy az összes magyar szerver egy példát követ és egyáltalán nem találni semmi újat?
 
Ti is unjátok már, hogy folyamatosan megszakítják a játékotokat az adminügyek és az érthetetlen szabályok?
 
Hát nekünk is elegünk lett belőle! Éppen ezért összeszedtük minden tudásunkat, ismerősi körünket és elkezdtük felépíteni azt a technikai hátteret, közösséget amely a hardcore réteg igényeit elégíti ki.
 
 
 
\"15666097_1336088423124239_2136538837_n0a\"\"2016-12-19_16-57-10.png\"
 
A szerver technikai hátteréhez hozzákapcsolódik az, hogy a Hungary Life modjából építkezünk, egy már felépített és jól kialakított alapot használunk így biztosak vagyunk abban, hogy zökkenőmentes lesz mindenki számára a játék. Elképzeléseinkhez hozzátartoznak a következők:
 

  •    A frakciókat nem a szerver közvetlen tulajdonosi rétege kezeli és menedzseli naponta, hanem egy kifejezetten az idejüket erre szentelő frakció menedzsment teamet alakítottunk ki. Ők fogják kiválasztani a frakció vezetőket, mind legális és mind illegális részről.


  •    Az illegális frakciók nincsenek előre kőbe vésve hanem az IC történések alapján választjuk ki azokat a csapatokat akiknek frakció rangot adunk. Tehát ha vagytok tízen akik aktívan RPztek olasz maffiózókat akkor egy kis idő után kaphattok frakció rangot.


  •    A bankszámlátokat rugalmasan kezelhetitek, akármennyi bankkártyát igényelhettek és cserélhettek így dinamikusan tárolhatjátok a vagyonotokat.


  •    Hogyha valamilyen kérdéset/problémád van az adminok felé, azt egy dinamikus report panelen küldheted el amelyeket mindig a megfelelő szinten kezel az algoritmus.


  •    Felhasználódba akár 3 számítógépről is bejelentkezhetsz, így garantálva a teljes biztonságot minden játékos számára.


  •    A nyitás utáni héten aktiváljuk az RP teszt rendszerünket a regisztrációhoz, így biztosak lehettek abban, hogy nyugodtan tudtok hozzátok hasonlóakkal játszani.


  •    A szerver szabályzatot a következő irányelv szerint alakítjuk ki: \"Mindent szabad ami nem ütközik a szerver szabályzatába vagy más játékosnak aránytalanul nagy hátrányt nem okoz.\"


  •    A nálad viselt fegyvereket vizuálisan is megjelenítjük a karaktereden, így valóságosabbá téve a fegyverviselést.     Lehetőséged van a szerver támogatására is, amellyel olyan kényelmi funkciókhoz juthatsz amivel játékostársaidnak nem okozol hátrányt.


  •    Egyszerre akár két frakcióban is lehetsz, így megkönnyítve az FBI dolgát.  


 
 
Ezek mellett a technikai dolgok mellett, beszélnék egy kicsit a szerver felfogásáról és magáról a vezetőségről. 
 
A szerver főfejlesztője, Jack, aki már több mint 4 éve tevékenykedik az MTA világában mint scripter, több olyan projectben is részt vett amely nagy hatást gyakorolt az egész MTA közösségére. 
 
A szerver tulajdonosa, jómagam, Incama én már is úgyszintén 4 éve vagyok aktív tagja az MTAnak, ezt az időt a HLnél töltöttem mint fejlesztő és modellező, rengeteg remek embert ismertem meg cirka 3 éves karrierem alatt abból a csapatból. Számtalan jó hangulatú délutánunk és idegtépő fejlesztői fogadónk volt együtt a hles srácokkal. Szeptemberben döntöttem úgy hosszas tanakodás után magamban, hogy otthagyom azt a csapatot de azthiszem ez a mai napig nem valósult meg teljesen. Személyes célomnak tekintem azt, hogy egy rps, összetartó közösséget hozzak létre ahol a keménymag együtt tud játszani. A szerver mindennapi menedzselése mellett fejlesztő és modellező is vagyok.
 
 
 
\"15540725_761933307293747_373561123134015\"
 
~ ELÉRHETŐSÉGEINK ~  
 
\"fb-art.png\" www.fb.com/americanliferoleplay  
 

\"teamspeak_small.png\" ts.americanlife.hu  
 

   
 

Írta: Incama 
 

A poszt folyamatos bővítés alatt! ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 19. - 20:42:02 írta Incama »

American Life Roleplay
« Válasz #1 Dátum: 2016. December 19. - 17:33:39 »
+1
Első ránézésre nem a tipikus tömegszerver benyomását kelti. Ismerlek és tudom, hogy kitartó vagy. Úgy hiszem összehozhattok egy olyan projektet ami nem a szokványos alapokon nyugszik.  HL-en megálltad a helyed. Akkor itt miért ne? Sok sikert!

American Life Roleplay
« Válasz #2 Dátum: 2016. December 19. - 17:34:39 »
0
Idézetet írta: LuigiORIGINAL date=1482165219


   
      Első ránézésre nem a tipikus tömegszerver benyomását kelti. Ismerlek és tudom, hogy kitartó vagy. Úgy hiszem összehozhattok egy olyan projektet ami nem a szokványos alapokon nyugszik.  HL-en megálltad a helyed. Akkor itt miért ne? Sok sikert!
   


Köszönöm szépen a bíztatást :)

Nem elérhető Xenius

  • 668
    • Profil megtekintése
American Life Roleplay
« Válasz #3 Dátum: 2016. December 19. - 18:10:45 »
+3
Tőlünk kapták meg a HL alapot, így az idióták előtt leírnám hogy nem lopott mod.

American Life Roleplay
« Válasz #4 Dátum: 2016. December 19. - 18:29:38 »
0
Idézetet írta: Xenius date=1482167445


   
      Tőlünk kapták meg a HL alapot, így az idióták előtt leírnám hogy nem lopott mod.
   


Idióták voltak, vannak és lesznek is. Sajnos.

American Life Roleplay
« Válasz #5 Dátum: 2016. December 19. - 18:46:54 »
+1
Ígéretes kis szervernek néz ki. de majd meglátjuk! ;) 

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
American Life Roleplay
« Válasz #6 Dátum: 2016. December 19. - 19:48:49 »
+1
Mint minden törekvés arra, hogy egy valódi RP szerver jöhessen létre, ez is egyértelműen értékelendő. A HL a mód minőségét egyértelműen garantálja.
 
Kíváncsi leszek a megvalósításra, remélem, hogy tényleg egy olyan szerver jön létre, ahol a régebbi, komolyabb RP-hez szokottak is játszhatnak. Sok sikert! :) 

American Life Roleplay
« Válasz #7 Dátum: 2016. December 19. - 20:28:53 »
0
Idézetet írta: Szilard date=1482173329


   
      Mint minden törekvés arra, hogy egy valódi RP szerver jöhessen létre, ez is egyértelműen értékelendő. A HL a mód minőségét egyértelműen garantálja.
   
   
      Kíváncsi leszek a megvalósításra, remélem, hogy tényleg egy olyan szerver jön létre, ahol a régebbi, komolyabb RP-hez szokottak is játszhatnak. Sok sikert! :) 
   


Köszönöm szépen, mindig jól esik egy régi motorostól a bíztatás :)

American Life Roleplay
« Válasz #8 Dátum: 2016. December 21. - 15:11:34 »
0
Biztos jó szerver lesz, de az inventory szándékosan ilyen? Értem, hogy HL mod, de nagyon hasonló. Sok sikert. :)

American Life Roleplay
« Válasz #9 Dátum: 2016. December 21. - 17:03:51 »
0
Idézetet írta: BlackSy date=1482329494


   
      Biztos jó szerver lesz, de az inventory szándékosan ilyen? Értem, hogy HL mod, de nagyon hasonló. Sok sikert. :)
   


Egyébként pont egy olyan témára tapadtál rá amire mi is és annyit tudok ezzel kapcsolatban mondani, hogy tervben van az inventory teljes külső ráncfelvarrása, tehát különbontani az itemtípusokat meg ilyen kis apróságok. Emellett köszönjük a bíztatást :) 

American Life Roleplay
« Válasz #10 Dátum: 2016. December 21. - 17:24:58 »
0
Értem. :D

American Life Roleplay
« Válasz #11 Dátum: 2017. Január 02. - 11:29:04 »
0
Sok sikert, remélhetőleg lesz rajta sok olyan játékos aki oda való lesz.

American Life Roleplay
« Válasz #12 Dátum: 2017. Január 02. - 20:36:18 »
0
Remélem, hogy sikerül megvalósítanod mindezt, és hosszútávon megtartani ezeket az elveket. Sajnos manapság már nem nagyon vannak ilyen emberek akik egy szerver nyitásban az igazi Role Play-t nézik és nem a pénzt, vagy a scriptet. Még lehet felnézek rá én is.  

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal