Szerző Téma: [SCRIPT] Szerelő rendszer segítség kérés  (Megtekintve 1658 alkalommal)

Nem elérhető Bal

[SCRIPT] Szerelő rendszer segítség kérés
« Dátum: 2016. December 15. - 21:57:20 »
0
Sziasztok egy segítségel szeretnék hozzátok fordulni még pedig azzal hogy sajnos nem találtam sehol sem egy olyan szerelő rendszert hogy ki írja az adott kocsin a hibákat majd le és fel lehessen szerelni mikor leszerelés gombra kattintok akkor szerelés hangot adna ki és animba el kezdené a folyamatot majd a karakterem kezébe adná és egy cpbe kellene el vinni megjavitani mi után ez megvan pedig a felszerelés gombra kattintva felszerelné az adott elemet aki egy ien rendszerel kapcsolatosan tudna nekem segíteni azt nagyon szépen megköszönöm mert nagy segítség lenne és mint emlitetem sehol sem találtam ien rendszert sajnos.
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 15. - 22:00:23 írta Bal »

Nem elérhető Eduka

  • 214
    • Profil megtekintése
[SCRIPT] Szerelő rendszer segítség kérés
« Válasz #1 Dátum: 2016. December 16. - 13:02:05 »
+1
Nem is fogsz olyat találni. Írd meg magadnak, jobban jársz.

Nem elérhető id100

  • 903
    • Profil megtekintése
[SCRIPT] Szerelő rendszer segítség kérés
« Válasz #2 Dátum: 2016. December 16. - 16:26:38 »
0
Nekem 2 napig tartott megírni, ingyen senki nem fog neked dolgozni. (Mellesleg ha valahová tervezed berakni akkor simán rávágják hogy copy, pedig nem egy egyedi ötlete volt egy bizonyos szervernek sem :D[pl seemta])

Nem elérhető Bal

[SCRIPT] Szerelő rendszer segítség kérés
« Válasz #3 Dátum: 2016. December 16. - 23:01:18 »
0
Én sajnos nem értek a fejlesztéshez ezért is szeretném kérni a ti segítségeteket 

Nem elérhető Eduka

  • 214
    • Profil megtekintése
[SCRIPT] Szerelő rendszer segítség kérés
« Válasz #4 Dátum: 2016. December 17. - 10:07:29 »
0
Viszont, ha nem értesz a fejlesztéshez, akkor miért van szükséged egy ilyes scriptre?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal