Szerző Téma: ! Heki bemutatkozik.  (Megtekintve 1105 alkalommal)

! Heki bemutatkozik.
« Dátum: 2016. Október 24. - 17:46:40 »
0

Üdvözlök minden kedves olvasót!
-=Rólam=-
Hector Ramirez IG néven játszom napjaimat, de Simon Viktornak hívnak a játékok falai mögött. Nicknevem !Heki.
Maglódon lakok, egy aránylag kicsiny kis városba. Édes szüleim a 2007-es évben elváltak, azóta mondhatni Budapest, és Maglód között cikázok. Természetesen Édesapámmal lakok. Budapestre a 17. kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, és Gimnáziumába járok, azon belül az Informatikai részre. Jelenleg 10. évfolyamos tanuló vagyok. Közel 2005 óta, tehát bő öt éves korom óta Kyokushin Kay harcművészetével foglalatoskodok. Ez idő alatt nemzetközi bajnokká válhattam, viszont egy komolyabb meccs során combcsont törést szenvedtem, tehát erről egy ideig lekellet mondjak. Közel egy éves kihagyás után, nem tértem vissza, hanem kipróbáltam a Jeet Kun Do nevezett harcművészetet, a KEMPO harcművészetét, és ezek után elkezdtem Rugby-zni. Tartósan egyiket se tudtam csinálni, mivel a törés miatt még mindig, 2016-ban sem léphetek \"ringbe\", és őszintén megmondva engem hajt az,hogy versenyekre járhassak. Természetesen lassan de biztosan több éves gyógytorna után visszatérhetek, de addig pihentetem :)
-=A Role Play életemről=-
Az SA:MP Role Play játékot körülbelül a 2009-10-es években kezdtem el, még a SeeRPG nagyon kezdetleges formájában, azóta több, kevesebb kihagyással az iparban vagyok. Közel egy éve, mikor úgy láttam, hogy a Magyar SA:MP Role Play közösség kihaltnak tűnik áttértem az MTA-ra, de akkor már nem volt az igazi \"Feeling\" érzés, hiszen mégsem az a játék forma, melyben már 2006-ban megismerkedhettünk. Tehát rövidesen saját Projectbe kezdtem, visszatérve a SA:MP-ra. De ezt nem promóznám, mivel nem szabad :D Az évek alatt rengeteg játékos névvel futottam, de körülbelül 1 éve megállapodtam a Hector Ramirezben.
Folyt köv..

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
! Heki bemutatkozik.
« Válasz #1 Dátum: 2016. Október 25. - 22:10:32 »
0
cső heki

! Heki bemutatkozik.
« Válasz #2 Dátum: 2016. Október 26. - 20:31:13 »
0
Hello :w00t:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal