Szerző Téma: San Andreas Roleplay : MTA  (Megtekintve 6477 alkalommal)

San Andreas Roleplay : MTA
« Dátum: 2016. Augusztus 20. - 16:56:25 »
+1
Előre leszögezném, hogy a szerverhez nagyon sok közöm nincs, legalábbis nem lesz, mert én csak az elkészítésben, beindításban segítek. Én csak az update-eket csináltam, a weboldalt fogom fejleszteni és a UCP-t fogom megcsinálni, és a leírást készítem. Viszont a script ügyi kérdéseket , ötleteket én várom.
 

\"JPl8oGm.png\"
San Andreas Roleplay
 

\"4gJgP7O.png\"




A szerver megalakításával az a célunk, hogy az SA-MP-ben lévő RP színvonalt MTA-ra is átvinni, elvégre MTA-n mindenki tudja, hogy milyen RP van: Semmilyen,
Nem az a célunk, hogy a playerközösséget azzal csalogassuk, hogy nálunk milyen szép orosz HD skinek vannak, és HD kocsimodok, meg Dizz Nicca ENB. Nem azzal szeretnénk playereket szerezni, hogy innovatív és nagyon szép az interface, hanem azzal, hogy az SA-MP-ben megszokott roleplayt egy letisztultabb platformon élvezhessék, ahol szinte bármire képesek vagyunk, hogy a szerver tükrözze a realitást. (Lásd: PD-nek Snakecam, helikopterből való kiugrás kötéllel, nevekkel ellátott sírkövek CK esetén a Los Santosi temetőben, ezzel kettő másik RP lehetőséget is kínálni tudunk: A sírrablás lehetősége (Igen, ki lehet ásni a holt karaktert, aki CKzva van a sírból, és további RPket lehet vele folytatni. Bár nagyon reméljük, hogy nem fogja senki sem a nekrofil vágyait kiélni a holtakon.), illetve a hullaszállító.
 





\"2xzRpeh.png\"
 

A szervernek kettő alapelve van (Szórakozás, Realitás), ez a kettő mindig szerepelni fog a szerveren, szóval a legfőbb dolog, hogy mindenki érezze jól magát, viszont a reálisan!
 


\"ibAQuGJ.png\"

 


A szerveren a spoiler-ben található frakciók vannak.
 


 




LSPD/SFPD/LVPD vagy SAPD, kérlek itt szavaz, hogy legyen három PD, vagy csak az SAPD! Köszi! :) http://goo.gl/Tlsnme. Eredményekért: http://goo.gl/RjWwgB
SWAT , mint alfrakció a fenntartott PD-knek.
SA Customs and Border Protection (Ennek lesz az alfrakciója az ATF)
SASD
(Itt megjegyzem, hogy FBI-nak csak akkor van egy roleplay szerveren értelme, ha valahova szövetségi erők kellenek. Szóval ha valaki pályáz egy olyasfajta frakciót, vagy hogyha lehetőve teszem a szerveren, hogy olyan cselekményeket is lehessen csinálni, amikhez már szövetségi erők kellenek, akkor igen, lesz FBI. De ha valaki FBI-t szeretne pályázni, annak tudnia kell, hogy az FBI-nak a célja a nyomozás és a kapcsolatfenntartás , és fegyverből kb. semmit sem kapnak - NEM EZ A DOLGUK!)
SAGOV
LSN
SAMD/SAFD
SADOC (Börtönőr, igény esetén. Erről szavazás lesz, hogy milyen börtönt szeretnétek. Szóval rendeset, amibe mindenki minimum 3 óra jail-t kap, vagy kicsi 50x50 cellás cuccot, ahova kevesebbet kaptok, viszont ott 0 RP lehetőség van.)
 
Illetve egy adag illegális frakció, startként kb. hatot szeretnénk látni, és nincs megszabva hogy mit lehet pályázni.
 


 
A frakciókról bővebben lejjebb olvashattok!
 
 


\"sapdbadge.png\"
 


 
Spoiler for Hatáskörök/Feladatok:


A belső rend fenntartása.
Járőrözés, többszörös rutinvizsgálat, ergo teljesen alapvető rendőri feladatok.
CCTV kamerák folytonos figyelése (A PD HQ-ról lehet figyelni forgalmasabb helyeket kamerákról.)
Detektív rank hatáskörei: Nyomozás, ujjlenyomat vétel, etc-etc.
 

Spoiler for Felszerelések:

Alapvető járőrfelszerelés: (Stick, Spray, Colt45) ( A szerveren valamilyen 9mm-es pisztolyra lesz bemodolva.)
Nehéz felszerelés : (Golyóállómellény , MP5, Colt45)
\"Riot\" felszerelés : Riot pajzs (75HPja van, egy playernek 125.. Szóval a pajzs 75DMG-t felfog, aztán használhatatlan lesz, és a rendőrt is lehet már sebezni) , Pump Action Shotgun babzsákkal felszerelve, golyóállómellény , golyóálló sisak (Összesen egy fejlövést blokkol.) , Colt45
Detektív felszerelés : Kamera.
Minden kocsiban található Pump Action Shotgun.
 
Spoiler for skinek:
Modellezés alatt.
 
Spoiler for járművek:
Ford Crown Victoria (Ahány FK tag van a PDnél, azt a számot osztjuk el kettővel.)
2-3 civil kocsi, detektíveknek.
 
 
 
\"VlNcT63.png\"

 
Spoiler for Hatáskörei:
Minden magas kockázattal bíró akció.
Spoiler for Felszerelések:
SWAT felszerlés: Hechler and Koch MP5, Benelli M1, M4 . SWAT pajzs , SWAT golyóálló mellény (Sokkal erősebb mint egy szimpla golyóálló mellény.)
Spoiler for Skinek:
Modellezés alatt!
Spoiler for Járművek:
3x Enforcer
1x SWAT Tank
 

\"129px-U.S._Customs_and_Border_Protection_patch.svg.png\"

 

\"ATF_logo-300x300.png\"

 
Spoiler for Hatáskörei:
Illegális bevándorlók \"kitessékelése\"
Adócsalók elleni eljárások végbevitele (Igen, adócsalásra is van lehetőség a szerveren. :) )
ATF:
Fegyverárusok, drogárusok, drogtermesztők, csempészek lekapcsolása.
Spoiler for Felszerelések:

Beretta, Stick, Gázspray.
ATF:
MP5, Pump Action Shotgun, Beretta.
Spoiler for Skinek:
Modellezés alatt!
Spoiler for Járművek:
5x Piros Victoria Crown kocsi.
 

\"sasd_star_4.png\"

 
Spoiler for Hatáskörei:
Vidéken való rendfenntartás
Spoiler for Felszerelések:

Ugyanazok a felszerelések mint a PD-nek.
Spoiler for Skinek:
Modellezés alatt!
Spoiler for Járművek:
Zöld Victoria Crown-ok, Rancherek stb.
 
\"HLR1Fzp.png\"

\"IswqTOQ.png\"
 
Szerintem ezt a három frakciót nem is kell nagyon bemutatni, egyértelmű a feladatuk. Ők nekik is még folyamatban van  a modellezés.
 

\"WbIWylZ.png\"

 
A teljesen alapvető valhalla-s munkatár érhető el, emellé még a csempész, hullaszállító, egy újratervezett pizzafutár található.
 
\"rUgFhvv.png\"

 
Megerősítésre vár.
 
A Regisztrációról
 
A regisztrációnál egy elég szép kis tesztet kell kitölteni, az UCP-n. Az LSRP-n látható tesztnél egy kicsivel nehezebb, mivel sokkal több szabályt kell megmagyarázni, és szintén egy karaktertörténetet kell írni, tervekkel, stb.
Spoiler for Kép az UCP-ről:
\"3bbb47ed57.jpg\"
Igen, tisztában vagyok vele, hogy ott van egy elírás. Ma fogom kijavítani, mivel hajnalban készült el.
 
Drogrendszer/Fegyverrendszer
 
A szerveren mindkettőt az NPC-ktől lehet venni, viszont nagyon-nagyon drága, azonban reális.
9MM és SMG mellé még lehet venni dinamitot is, viszont annak elég szép ára van, és 2 naponta szerez a fegyvereskedő egy darabot belőle.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 21. - 12:02:07 írta Hulkster »

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #1 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 19:09:56 »
0
[gmod]Elfogadva.[/gmod]

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #2 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 09:32:39 »
0
Update: Kikerült egy kép, és egy kicsi infó a regisztrációról.

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #3 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 12:32:32 »
0
UCP nem nagyon tetszik. Főleg a \"gombok\" színei.

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #4 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 12:53:33 »
0
:facepalm: :facepalm: szurkolok hogy meglegyen a 3000 játékos SA-ra.  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #5 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:04:55 »
0
Idézetet írta: NagyLaszlo date=1471775552\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62756\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
UCP nem nagyon tetszik. Főleg a \"gombok\" színei.
 
Dizájnt nem én csináltam.
 

 :facepalm: :facepalm: szurkolok hogy meglegyen a 3000 játékos SA-ra.  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
[/quote]
Ezt a kommentem nem tudom minek venni. Attól mert három department lett volna, még nem kötelező az, hogy 3000 player legyen. :)

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #6 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:06:32 »
0
Mi a francnak van San Andreas Police Department, amikor már van San Andreas Sheriff\'s Department.

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #7 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:08:38 »
0
A kettő nem ugyan az. A Sheriff nem járőrözik a városban, hanem csak a falvakban.

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #8 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:09:23 »
+1
Idézetet írta: NagyLaszlo date=1471777718\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62756\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A kettő nem ugyan az. A Sheriff nem járőrözik a városban, hanem csak a falvakban.
 
Látom hogy egyáltalán nem vagy tisztában a rendvédelmi szervek struktúrájával.

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #9 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:12:18 »
0
Idézetet írta: grove4l date=1471777592\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62756\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Mi a francnak van San Andreas Police Department, amikor már van San Andreas Sheriff\'s Department.
 
Nem az én ötletem volt, én csak megvalósítottam amit mondtak. Én úgymond az a személy vagyok szervereken aki parancsokat kap. :C
Az SAPD pedig még nem nagyon biztos, úgy tervezik az urak, hogy LSPD lesz kiosztva, aztán igény esetén a többi. (Elvégre mindenhova le van rakva minden.)
A Sheriff mellesleg teljesen más munkakört fog végeznik, ATF/USB&C pedig csak jelentésekre megy, amit a kormány oszt ki.
Mindjárt mellékelek egy mappet, a hatáskörökről, csak közben négy dolgot kell egyszerre csinálnom, mert mára van egy ütemezett teszt kb. 16:00-ra.
Úgy tervezzük, hogy minden frakciónak legalább 2 leadert adunk, és a rendvédelemnek kettő irodája lesz. SASD-nak Dilimore/El Corona , PD Verona, Commerce , ATF/USB&C Commerce .
Edit
Many sheriff\'s offices also perform other functions such as traffic control, animal enforcement, accident investigations, homicide investigation, narcotics investigation, transportation of prisoners, school resource officers, and courthouse security. Larger departments may perform other criminal investigations or engage in other specialized law enforcement activities. Some larger sheriff\'s departments may have aviation (including fixed-wing aircraft or helicopters), motorcycle unit, canine units, mounted details, or water patrols at their disposal.
Many sheriff\'s departments enlist the aid of local neighborhoods, using a community policing strategy, in working to prevent crime. The National Neighborhood Watch Program, sponsored by the National Sheriffs\' Association, allows civilians and law enforcement officers to cooperate in keeping communities safe.
As the trends of sheriff\'s law enforcement duties becoming more extensive and complex continues, new career opportunities for people with specialized skills are opening up in sheriff\'s offices around the country. Among the specialties now in demand are underwater diving, piloting, boating, snow skiing, radar technology, communications, computer technology, accounting, emergency medicine, and foreign languages.
Sheriff\'s offices may coexist with other county level law enforcement agencies such as county police, county park police, etc.
[/quote]
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 21. - 13:17:00 írta Hulkster »

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #10 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:28:57 »
0
Hogy ha SAPD akkor maradjunk inkább a SASP-nál.

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #11 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:34:29 »
0
Itt van a részeges hatáskör map, ami painttel lett összedobva, viszont fórumra már igényesebb fog elkerülni.
LSPD
USB&C
SASD
\"width=500http://kephost.com/images/2016/08/21/Sanandreas_map.jpg[/img]
A vonalak pedig \"szükség szerint\"et jelképeznek.

Nem elérhető Daniii

  • 144
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #12 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:36:07 »
0
Idézetet írta: Hulkster date=1471779269\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62756\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Itt van a részeges hatáskör map, ami painttel lett összedobva, viszont fórumra már igényesebb fog elkerülni.
LSPD
USB&C
SASD
\"width=500http://kephost.com/images/2016/08/21/Sanandreas_map.jpg[/img]
A vonalak pedig \"szükség szerint\"et jelképeznek.
 
Ez egy faszság, értelmetlen az egész rendvédelmi rendszeretek.

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #13 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:36:53 »
0
Daniii[/member]
És írd le, hogy miért \"faszság\". : )

San Andreas Roleplay : MTA
« Válasz #14 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 13:38:07 »
0
Mer, ez nem reális c:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal