Szerző Téma: • Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •  (Megtekintve 10249 alkalommal)

Nem elérhető WoG

• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Dátum: 2016. Augusztus 13. - 21:36:42 »
0
Leírás eltávolításra került!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Szeptember 02. - 13:17:47 írta WoG »

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #1 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 21:38:49 »
+6
Amúgy miért ragaszkodtok hogy LSRP legyen? Azt hiszitek ettől több játékosotok lesz a külföldi LSRP végett? Amúgy nem néz ki rosszul..

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #2 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 21:45:16 »
0
Idézetet írta: Flαsн date=1471117129\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Amúgy miért ragaszkodtok hogy LSRP legyen? Azt hiszitek ettől több játékosotok lesz a külföldi LSRP végett? Amúgy nem néz ki rosszul..
 
Idézet \"A szervernek semmi köze nincs a külföldi LS-RP-hez\", illetve ahogy a leírást, és a képeket is láthatod.
Szemfényvesztés.

Nem elérhető WoG

• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #3 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 21:46:26 »
0
Idézetet írta: Flαsн date=1471117129\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Amúgy miért ragaszkodtok hogy LSRP legyen? Azt hiszitek ettől több játékosotok lesz a külföldi LSRP végett? Amúgy nem néz ki rosszul..
 
Hidd el, nem én találtam ki. Nem is támogattam nagyon ezt a nevet, de leszavaztak...  :(

Nem elérhető BVZS

  • 487
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #4 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 21:47:51 »
0
• \"Cucc\"visszaadás. Ha a szerveren nem szeretnél hajléktalanként kezdeni, szerezhetsz egy kis alapot magadnak azzal, hogy megírsz a fórumon egy igényes karakterlapot, amellyel akár egy szerényebb járművet és házat is magadénak tudhatsz. Ezt úgy teheted meg, hogy a karaktered történetébe beleírod azt, hogy (például) Oroszországba 17 évig dolgoztál egy kamionos vállalatnál, ahol búcsúajándékként kaptad a kocsit. Természetesen akármilyen, 3 mondatos karakterlapokra NEM fogunk semmit sem adni![/quote]
és ha én egy híres színészt akarok RP-zni, igényes karakterlappal ellátva akkor luxuscikkeket is kaphatok?  :-\\

Nem elérhető WoG

• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #5 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 21:51:20 »
0
Idézetet írta: Aedin date=1471117671\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

• \"Cucc\"visszaadás. Ha a szerveren nem szeretnél hajléktalanként kezdeni, szerezhetsz egy kis alapot magadnak azzal, hogy megírsz a fórumon egy igényes karakterlapot, amellyel akár egy szerényebb járművet és házat is magadénak tudhatsz. Ezt úgy teheted meg, hogy a karaktered történetébe beleírod azt, hogy (például) Oroszországba 17 évig dolgoztál egy kamionos vállalatnál, ahol búcsúajándékként kaptad a kocsit. Természetesen akármilyen, 3 mondatos karakterlapokra NEM fogunk semmit sem adni!
és ha én egy híres színészt akarok RP-zni, igényes karakterlappal ellátva akkor luxuscikkeket is kaphatok?  :-\\
 
[/quote]
Normális keretek között igen. De azért Maddog ház, meg 30 helikopter ne legyen belőle.  :whistle:

Nem elérhető kexy96

  • 281
  • kexy96
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #6 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 23:46:04 »
0
Idézetet írta: whadez date=1471117516\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Amúgy miért ragaszkodtok hogy LSRP legyen? Azt hiszitek ettől több játékosotok lesz a külföldi LSRP végett? Amúgy nem néz ki rosszul..
 
Idézet \"A szervernek semmi köze nincs a külföldi LS-RP-hez\", illetve ahogy a leírást, és a képeket is láthatod.
Szemfényvesztés.
 
[/quote]
Whadez te mindenbe bele tudsz kötni amit nem te csinálsz :)
És nem, nem azért választottuk ezt a nevet, először BaySide-ban akartuk az egész szervert, akkor BaySide RolePlay lett volna a neve, de akadtak gondok ott, SF-ben és LV-ben nem láttuk jónak a szervert, és maradtunk itt. :)

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #7 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 00:03:34 »
0
Idézetet írta: kexy96 date=1471124764\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Amúgy miért ragaszkodtok hogy LSRP legyen? Azt hiszitek ettől több játékosotok lesz a külföldi LSRP végett? Amúgy nem néz ki rosszul..
 
Idézet \"A szervernek semmi köze nincs a külföldi LS-RP-hez\", illetve ahogy a leírást, és a képeket is láthatod.
Szemfényvesztés.
 
[/quote]
Whadez te mindenbe bele tudsz kötni amit nem te csinálsz :)
És nem, nem azért választottuk ezt a nevet, először BaySide-ban akartuk az egész szervert, akkor BaySide RolePlay lett volna a neve, de akadtak gondok ott, SF-ben és LV-ben nem láttuk jónak a szervert, és maradtunk itt. :)
 
[/quote]
Azt mondtad mikor oda jöttél pofátlankodni a posztom alá, hogy semmi köze a szervernek az LS-RP-hez, amit mindenki lát a képekből. Mi a problémád megint? :)  :wave:

• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #8 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 00:10:38 »
0
... egy rendvédelem, a pályázó alfrakciójaival, és ha lesz rá igény, akkor külön lesz a WPD ...[/quote]
meh
inkább ne
köszike
ne nagyon bonyolítsátok túl a frakciókat és próbáljatok új dolgokat is belehozni a szerverbe, mert ebben most így nem látok semmi egyedit.

Nem elérhető kexy96

  • 281
  • kexy96
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #9 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 00:22:34 »
0
Hova pofátlankodtam? :D milyen posztod alá? :/ én erről miért nem tudok :D  Nekem nincs problémám, neked van mindig problémád és próbálsz mindenbe belekötni, a semmiért bannolgatni, és ha TÉGED kritizálnak akkor máris vége mindennek :D
Bandosz... WPD egy új irány lenne, vízen csempészni sem lenne rossz :)

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #10 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 00:31:19 »
0
Idézetet írta: kexy96 date=1471126954\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hova pofátlankodtam? :D milyen posztod alá? :/ én erről miért nem tudok :D  Nekem nincs problémám, neked van mindig problémád és próbálsz mindenbe belekötni, a semmiért bannolgatni, és ha TÉGED kritizálnak akkor máris vége mindennek :D
Bandosz... WPD egy új irány lenne, vízen csempészni sem lenne rossz :)
 
Alapvetően mit keresel másnak a szerverén, fórumán? Hogy a viharba ne bannolnálak ki. :D Ne a mi ötleteinket lopd, bár látom az Inventory rendszer-t már valamelyik szervertől lenyúltad, konkrétan már nem tudom bizonyítani hogy melyiktől, 4 ötletem van. :) Milyen saját ötleteken gondolkodtál eddig?  :hmmm:

Nem elérhető kexy96

  • 281
  • kexy96
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #11 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 00:34:16 »
+1
Idézetet írta: whadez date=1471127479\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Hova pofátlankodtam? :D milyen posztod alá? :/ én erről miért nem tudok :D  Nekem nincs problémám, neked van mindig problémád és próbálsz mindenbe belekötni, a semmiért bannolgatni, és ha TÉGED kritizálnak akkor máris vége mindennek :D
Bandosz... WPD egy új irány lenne, vízen csempészni sem lenne rossz :)
 
Alapvetően mit keresel másnak a szerverén, fórumán? Hogy a viharba ne bannolnálak ki. :D Ne a mi ötleteinket lopd, bár látom az Inventory rendszer-t már valamelyik szervertől lenyúltad, konkrétan már nem tudom bizonyítani hogy melyiktől, 4 ötletem van. :) Milyen saját ötleteken gondolkodtál eddig?  :hmmm:
 
[/quote]
1. Nem válaszoltál a kérdésemre, hogy HOL pofátlankodtam? JA sehol szerintem , mert csak kitaláltad , mint mindig. :D
2. Hmm sokmindent nem csináltam ott, néha felmentem, hogy mi a helyzet és mikor megtudtad hogy én ottvagyok a projekt mögött egyből jött a ban, kicsit gyerekes nem gondolod?
3. Hmm lenyúltam jaja, ahogy mondod :D és te hogy állsz a SeeRPG-s biznisz rendszerrel? :)

• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #12 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 10:42:24 »
+4
Idézetet írta: kexy96 date=1471126954\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Bandosz... WPD egy új irány lenne, vízen csempészni sem lenne rossz :)
 
Új irány, az oké, de akkor ne olyanok próbáljanak már meg \"új irányt\" teremteni, akiknek halvány fingjuk nincs arról, hogy ez hogyan is működik. Nem attól lesz egyedi a dolog, hogy fantáziaszüleményekkel romboljuk a \"valós\" RP összképét.
Egyébként nem rossz, nem rossz, de így a leírást olvasva semmiben sem tud többet a többi szervernél.

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #13 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 10:47:10 »
+5
SeeRPG játékosok egy LSRP szintű szervert készítenek. Feldobtátok a napom :D

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
• Los Santos RolePlay • A magyar közösségért! •
« Válasz #14 Dátum: 2016. Augusztus 14. - 14:05:57 »
+1
Idézetet írta: kexy96 date=1471127656\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62643\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Hova pofátlankodtam? :D milyen posztod alá? :/ én erről miért nem tudok :D  Nekem nincs problémám, neked van mindig problémád és próbálsz mindenbe belekötni, a semmiért bannolgatni, és ha TÉGED kritizálnak akkor máris vége mindennek :D
Bandosz... WPD egy új irány lenne, vízen csempészni sem lenne rossz :)
 
Alapvetően mit keresel másnak a szerverén, fórumán? Hogy a viharba ne bannolnálak ki. :D Ne a mi ötleteinket lopd, bár látom az Inventory rendszer-t már valamelyik szervertől lenyúltad, konkrétan már nem tudom bizonyítani hogy melyiktől, 4 ötletem van. :) Milyen saját ötleteken gondolkodtál eddig?  :hmmm:
 
[/quote]
1. Nem válaszoltál a kérdésemre, hogy HOL pofátlankodtam? JA sehol szerintem , mert csak kitaláltad , mint mindig. :D
2. Hmm sokmindent nem csináltam ott, néha felmentem, hogy mi a helyzet és mikor megtudtad hogy én ottvagyok a projekt mögött egyből jött a ban, kicsit gyerekes nem gondolod?
3. Hmm lenyúltam jaja, ahogy mondod :D és te hogy állsz a SeeRPG-s biznisz rendszerrel? :)
 
[/quote]
SeeRPG Biznisz rendszer?
Az én módom egy publikált scriptet se tartalmaz, nem úgy mint a tiéd.
Kép a \'SeeRPG-s\' biznisz rendszerről. (Taníthatok scriptelést, küldök paypalt, megbeszéljük, elnézve az összetákolt módodat.)
https://gyazo.com/e87b4f2110aace85c583cd4c145641bd
Apropó, az LS-RP-s textdraw miatt hívta az a 15 éves kölyök a biznisz rendszert, régi \'See\' módos biznisz rendszernek. Én többet letettem az asztalra SA:MP, és scriptelés terén mint amennyit te akármikor le is fogsz. És lehet flamelni, de ez így van. :)  :slap:
https://gyazo.com/bc28671a70ecf78db3c7afe08996f7fa
 :wave:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 14. - 14:08:29 írta whadez »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal