Szerző Téma: Rendszergazda SYSTEM  (Megtekintve 1866 alkalommal)

Rendszergazda SYSTEM
« Dátum: 2016. Augusztus 03. - 09:59:55 »
+1
Sziasztok :)
Leszögezem 1. hogy ennek a projectnek idő kell még meglesz minden szóóóval :D de remélhetőleg még suli kezdés előtt kész leszek vele :3
Kérdésem lenne a következő: szerintetek lehetne-e egy olyan rendszer valamerre hasznosítani bármely szerveren ami tulajdonképpen egy hálózat építő script.
Úgy képzeltem el hogy InGame a kolléga szerez mondjuk 2 routert 2 switchet meg 2 gépet
és azokat IG összekötögeti.
na már most eddig nem is túl bonyolult a dolog.
A Routert,switchet sőt még a gépel mást nagyon IG nem tudna mit kezdeni mivel a samp nem engedi hogy lehessen bármit is kezdeni vele így weben keresztül tudná ezeket a dolgokat konfigolni a PC-t mondjuk valami ilyesmi felületen érné el:
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/160803/win_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img] nem látszik de am ez egy böngészőben van xD
A konfig meg full conzolos verzióban menne parancsokkal
Tervezek belerakni:
Kezdetben:
NAT,DHCP Server Routeren,IP Cím adás, irányító protokollok [OSPF,RIP], irányító tábla nézegetés, SSH részt megakarom hozzá oldalni rendesen[ennek túl sok funkció még nincs az elején pl login,minimális jogosultság rendszer mert a valós eszközön sincs túl sok xD 1-15 ig de ezt a rendszergazda állítja] ssh kulcsokkal való kötözködés mert tulajdonképpen ebbe lesz egy hacker munka is de arról később
windows 7 ha át tudom alakítani akkor lehet változtatni hogy Macintos,windows7 vagy windows 8 legyen a gépen [desing változás lesz csak semmi külömbség] és talán még linux is [Felhasználó szintű tehát grafikus] :D
Később: éles debian,windows szerver, mysql,apache,smtp szerver,pop3,iptables de ezek megint más szituációk.
őszinte leszek veletek ezeket IRL beállítani sem egyszerű feladat néha nem hogy írni hozzá egy olyan felületet ahol ezeket lehet majd beállítgatni
a hacker munka meg mondjuk:
a rendszergazda a pdnek beállítja faszán a rendszert[vagy akinek kell xDD], fontos is lesz mert abban fog tárolni mindent körözött lista, fizetések stb és jön egy játékos aki ennek utána olvasott [lesz kinn iszonyat sok tutorial videó is mindenről kb de le egyszerűstve persze] kicsit többet és rá jön hogy lehet bekerülni a PD rendszerébe mert a rendszergazda pl nem védte le rendesen a wifi routert és onnan betud lépni vagy esetleg valamelyik belső gép vírusos lesz és a hackerke ezt használja ki vagy akármi [ennyire azért nem vagyok benne ebbe a témában xd] akkor belép a rendszerbe és lehet szemétkedni, így lehet mondjuk látványosabban csinálni ,,DDOS támadást\",\"Botnet\" hálózatot stb :D, mivel weben látod a gépeket meg minden, éééés a rendszergazda, igaz weben de látja hogy ilyen csomagok érkeznek innen meg onnan akkor tud ellene tenni valamit haa megnézte az IP tableses tutorialt :D vagy ha IG oda megy a szerverhez és kihúzza belőle a net kábelt
Hírtelen 1. ennyi infót pakoltam össze egy TXT-be hogy ezekkel végezni.
és akár samp szervert is lehet majd futtatni X\"DDDD [mert miért ne?]
1 dolog tuti nem lesz benne az UTP kábeleknek van egy olyan tulajdonságuk hogy 100Méterig tudnak adatot forgalmazni.
Na ez tuti nem lesz. Üveg szál lesz kész sakk matt az akár farmon is lehet az egyik vége a másik meg LV be


Bizonyítani szeretnék hogy nem vagyok akkora noob azért :(  :Cry2:  ::|
 
Elkezdtem már összeírogatni az SQL táblákat meg a PHPkat tehát haladás van már csak mondom idő lesz :D
Nem mellesleg... Kinek mi a véleménye? :D [Esetleg még elborultabb ötleteket várnék ezzel kapcsolatban] [a windowsos web rész bármilyen webet megtud nyitni és külön phpkat is meglehet nyittatni tehát lehet rajta nézni por.. Őőőő cuki ciciás vidiket is akár]
Én szerintem aki a rendszergazda melót átnézi faszául tehát majd a vidiket.. az kb elmehet rendszergazdának mert annyira valósra szeretném megoldalni xd én is ebbe a szakmába vagyok MÉG tanuló :D
EDIT: a weboldal megnyitások bizonyos szinten offosak mert blockolta elég sok nagyobb weboldal mivel valami valós támadást lehet kreálni ezéééért kis trükkhöz folyamodok pl ha beírja az URL hez hogy www.lspd.hu - akkor megjeleníti az LSPD SMFjét vagy akármijét ami felvan nekik külön telepítve [Facebook, youtube,goolge tiltotta a iframes cuccokat sajnos...]



Státusz:
PC-Router összeköttetés {DHCP,Cím eldobás Gépnek,PING}
Néhány Függvény
Hálózaton Belüli Pingelés.
Hiányzik: Majdnem minden
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 03. - 13:32:22 írta Kyosuke_Hiroshi »

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
Rendszergazda SYSTEM
« Válasz #1 Dátum: 2016. Augusztus 03. - 10:52:16 »
0
\"Nem mellesleg... Kinek mi a véleménye?\" -> IDIÓTA! xDD beteg állat
Hogy Sullyt idézzem, az iFrame \"annyira 2009\", használj modern eszközöket :D Javascripttel, jQueryvel betölthető a fész is, azthiszem. Mondjuk letesztelni lusta vagyok.
 

<script>$(\"#faszbuk\").load(\"https://www.fb.com\");</script>
<div id=\"faszbuk\"></div>
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 03. - 10:55:51 írta Anthony Gates »

Rendszergazda SYSTEM
« Válasz #2 Dátum: 2016. Augusztus 03. - 11:03:23 »
+1
<!doctype html>
<html>
  <body>
    <div id=\"siteloader\"></div>​
    <script src=\"http://code.jquery.com/jquery-1.7.2.min.js\"></script>
    <script>
      $(\"#siteloader\").load(\"https://www.fb.com\");
    </script>
  </body>
</html>

 
így próbáltam ki
a facebook vissza is szólt hogy Hiro #HASTEGPLS
 
XMLHttpRequest cannot load https://www.fb.com/. No \'Access-Control-Allow-Origin\' header is present on the requested resource. Origin \'http://localhost\' is therefore not allowed access.

 
de amúgy kajak jöhet még ötlet xdd

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
Rendszergazda SYSTEM
« Válasz #3 Dátum: 2016. Augusztus 03. - 11:07:44 »
0
Akkor majd ránézek én is xD
Am btw nem lenne egyszerűbb új tab-ban nyitni egy facebookot? xD

Rendszergazda SYSTEM
« Válasz #4 Dátum: 2016. Augusztus 03. - 11:15:05 »
+1
ez részlet kérdés xD
am valószínűleg csak azok a webek fognak menni amik kapcsolódnak a rendszerhez :D
vanenet.hu pl

Rendszergazda SYSTEM
« Válasz #5 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 23:26:05 »
+4
Az irományaid 95%-át egyszerűen képtelen feldolgozni az agyam. Olyan borzasztó nagy hibákat követsz el fogalmazásilag, hogy az valami kegyetlen. Remélem erre a \"project\"-re több odafigyelést fordítasz, és patika lesz.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Rendszergazda SYSTEM
« Válasz #6 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 19:59:50 »
+1
Nem értek semmit.

Nem elérhető Wes

  • 335
    • Profil megtekintése
Rendszergazda SYSTEM
« Válasz #7 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 20:24:43 »
0
ez a fly mta foruma ha??? nem értem már.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal