Szerző Téma: VPS  (Megtekintve 1188 alkalommal)

VPS
« Dátum: 2016. Július 27. - 17:15:09 »
0
Sziasztok!
Keresnék egy olyan VPS-t, amin elfut egy TS szerver, 1 weblap UCP-vel és 2 MTA szerver.
Tudnátok ajánlani nekem jókat ? Jöhet minden árkategória, csak az a lényeg, hogy laggmentes és biztonságos legyen.
Előre is köszönöm a segítséget :)

VPS
« Válasz #1 Dátum: 2016. Július 31. - 16:35:34 »
0
Szia!
Ajánlom figyelmedbe az InfinityHostingot!

VPS
« Válasz #2 Dátum: 2016. Július 31. - 23:51:16 »
0
Köszönöm szépen, megnézem!

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
VPS
« Válasz #3 Dátum: 2016. Augusztus 01. - 00:10:31 »
0
Szia, nem és nem.
Három szolgáltatót mondok amin a jelenlegi technológiákat tekintve senki nem megy át.
OVH, GNR Expert, JZT.
GNR-t ajánlom a legjobban, korrekt support, eszméletlen ddos védelem, egy 160 fős SA:MP szervert futtatunk rajta, soha nem lőtték át, nem tudtak átmenni a biztonsági rendszeren. Biztos hogy van jobb védelemmel rendelkező cég, de kit érdekel? Infinityhostingot meg ilyen cégeket egyáltalán nem ajánlok. Ha minőséget akarsz, akkor az általam felsorolt három szolgáltató közül válasz ki egyet.  :wave:
(( Jelenleg OVH VPS-ről fut a szerverem, azon se ment át senki egész idáig. ))

VPS
« Válasz #4 Dátum: 2016. Augusztus 01. - 03:36:01 »
0
Ha én ajánlhatok akkor ForceIT Ezt esetleg.
Tulaja korrekt, napi szinten aktív, érti is szakmáját, megéri onnan próbálkozni szerintem. Nekem is innen van a kis projektemhez VPSem.
Mellesleg a biztonsági rendszer ide oda vagy az maximum csak a fizikai tűzfal lehet vagy nem tudom mire gondolsz...
Ha valakit felvesz programozónak oda adja a jelszót akkor ígyis úgyis probléma van.  Aki meg át akar menni a ddos védelmen és ért hozzá az át is fog sajnos.
Részemről ForceIT. Az OVH se rosz de a ForceIT legalább magyar..

VPS
« Válasz #5 Dátum: 2016. Augusztus 01. - 19:26:18 »
0
Koszonom szepen mindenkinek a segitseget!!!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal