Szerző Téma: Moderátor jelentkezés / Új moderátor  (Megtekintve 3134 alkalommal)

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Moderátor jelentkezés / Új moderátor
« Dátum: 2016. Július 24. - 23:13:27 »
+4
Sziasztok!
Mint már az előző közleményben is említettem, a hatos staff felállás érdekében szeretnénk két embernek lehetőséget adni globális moderátorként. Flash már egy hónapja jelezte, hogy szívesen vállalná el újra ezt a feladatot, szóval köszöntöm újra kék színben.


Sajnos, így már csak egy hely maradt betöltendő. Nem szeretnék semmiféle mintát adni, a kérésem annyi, hogy írjatok magatokról, a sampos dolgaitokról, illetve fejtsétek ki legalább 200 szóban, hogy miért szeretnétek globális moderátorok lenni, illetve hogy miért titeket válasszunk.
Különösebb kritériumok nincsenek, de azért:
 
  • A jelentkező legyen több mint 14 éves

  • A helyesírással ne legyenek problémái

  • Tudjon objektíven ítélkezni

  • Legyen magabiztos és megbízható

  • Készüljön fel a napi szintű moderálásra, értsétek úgy, hogy naponta 1-2 alkalommal illik átnézni mindent

  • Legyen terhelhető

  • Minden esetben a szabályzat, és legjobb belátása szerint járjon el


A jelentkezéseket nekem küldjétek el privát üzenet formájában. (az üzenet témája: neved (dátum))
A határidő: 2016.07.30, 18:00
Az ezután beérkezett jelentkezéseket nem fogjuk figyelembe venni.
Sok sikert kívánok mindenkinek az egész csapat nevében, illetve kérem csak olyan jelentkezzen, aki hosszú távra tervez, ugyanis nem szeretnék 1-2 hónap múlva felvenni egy másik moderátort!


M.j.: Felhívom mindenki figyelmét, hogy a cenzúramentes részleget megtisztítottam, remélhetőleg már nem lesz akkora káosz ott.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Július 24. - 23:17:08 írta anGeL »

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Moderátor jelentkezés / Új moderátor
« Válasz #1 Dátum: 2016. Július 24. - 23:19:44 »
+1
Még mielőtt elkezdenének savazni, én a SA:MP segítségkérés-be szerettem volna rendet tenni, mint lokális moderátor. De így, hogy már eltörölték a rangot, így nem csak ott fogok figyelni. :)
Köszi a lehetőséget! (újra  ::|)

Moderátor jelentkezés / Új moderátor
« Válasz #2 Dátum: 2016. Július 24. - 23:21:25 »
+1
Én örülök neki, hogy újra kékben vagy.
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal