Szerző Téma: GTA Online Timed Out probléma  (Megtekintve 1399 alkalommal)

GTA Online Timed Out probléma
« Dátum: 2016. Június 10. - 18:08:59 »
0
Az lenne a gondom, hogy eddig rendesen ment A GTA Online része, de mostanában vagy felenged a sessionba, vagy nem. Ha nem, akkor azt írja ki, hogy \"Timed out locating session\". Ha felenged, akkor egy ideig, max 1-2 percig jó, utána kiírja, hogy \"Unknown network error\". Már újra raktam az egész Gta V-t, meg a launchert, de a probléma továbbra is fent áll sajnos. Próbáltam már a net drivert újra rakni, de semmi sem változott. Esetleg valakinek valami ötlet? UPC-s netem van, 120mb/s le, fel pedig 10mb/s. Tölteni tudok lefele rendesen, a pingem nem nagy, és a feltöltés is megfelelő. A UPC-s routert is reseteltem már.
OFF: Nem ide tartozik, de Cs:go-ba a hivatalos szervereken alacsony a pingem, viszont néha-néha felugrik 90-200-ra. Pubon rosszabb, mert egyes szervereken +1000-es pingem is van.
Valami ötlet esetleg?

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
GTA Online Timed Out probléma
« Válasz #1 Dátum: 2016. Június 10. - 18:31:39 »
0
Modoltál valamit a GTA V-be? Akkor szokta ezt csinálni.. Legalábbis nekem.. Talán egy ASI fájl vagy hasonló :D

GTA Online Timed Out probléma
« Válasz #2 Dátum: 2016. Június 10. - 18:42:48 »
0
Régebben tettem be drift modot, de ki is vettem. De írtam amúgy, hogy újra raktam.


GTA Online Timed Out probléma
« Válasz #4 Dátum: 2016. Június 10. - 20:23:53 »
0
1. Xbox, PS beállítások. Routert nem nagyon tudom állítgatni, mivel UPC-s router...
2. PS
3. Nem lehet érteni mit magyaráz, és xbox
4. xbox
Mellesleg a videók dátumát nézd meg... :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal