Szerző Téma: Bitcoin (CoinSea.eu)  (Megtekintve 2766 alkalommal)

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Dátum: 2016. Június 10. - 02:21:02 »
+1
\"logo3.png\"
 

VÁSÁROLJ BITCOINT FORINTÉRT, DOLLÁRÉRT ÉS EURÓÉRT.
 
Mi az a Bitcoin?
 
  • A bitcoin egy új, digitális fizetőeszköz, a Bitcoin rendszer pénznemének alapegysége. Árak és mennyiségek megjelölésénél általában “BTC”-re rövidítjük (pl.: “100 BTC”), hasonlóan a forint – HUF és az euró – EUR rövidítésekhez. A hagyományos pénzekkel ellentétben a bitcoin teljes egészében virtuális fizetőeszköz; kézzelfogható, fizikai valója nincs, csak Bitcoin-címekhez társítva, folyamatosan frissített nyilvántartásban létezik. E kérdés kapcsán ajánljuk figyelmedbe a bitcoin.hu részletes leírását is. Forrás: Bitcoin wiki

Mik a Bitcoin előnyei?
 

  • Fizetési szabadság - Lehetségessé válik bármekkora összegű pénzt küldeni és fogadni azonnal, bármikor, a világ bármelyik sarkából. Nincsenek munkaszüneti napok. Nincsenek határok. A Bitcoin teljes irányítást biztosít felhasználóinak pénzük ellenőrzése felett.


  • Nagyon alacsony díjak - A Bitcoin-kifizetések feldolgozása jelenleg vagy díjtalanul vagy rendkívül alacsony díjak mellett történik. A felhasználók díjat mellékelhetnek tranzakcióikhoz az elsőbbségi feldolgozáshoz, amely a tranzakció hálózat által történő gyorsabb visszaigazolását eredményezi. Továbbá a kereskedői feldolgozószoftverek a kereskedők tranzakcióinak feldolgozását, a bitcoinok hivatalos pénznemre történő átváltását, valamint az átváltott pénz kereskedői bankszámlára történő napi elhelyezését segítik. Mivel e rendszerek a Bitcoinon alapulnak, a PayPalnál és a hitelkártya-hálózatoknál sokkal alacsonyabb díjakkal működnek.


  • Kisebb kereskedői kockázat - A Bitcoin-tranzakciók biztonságosak, visszavonhatatlanok és nem tartalmaznak érzékeny vagy személyes információkat. Ez megvédi a kereskedőket a csalásokból vagy a tisztességtelen visszaszámlázásoktól, és szükségtelenné teszi a PCI-megfelelés használatát. A kereskedők könnyedén új piacokra léphetnek be, amelyeken vagy a hitelkártyák nem elérhetőek vagy a csalások aránya elfogadhatatlanul magas. A végső eredmény alacsonyabb díjakban, nagyobb piacokban és kevesebb adminisztrációs költségben testesül meg.


  • Biztonság és kontroll - A Bitcoin-felhasználók teljes irányítást élveznek tranzakcióik felett; a kereskedők számára lehetetlen kéretlen vagy rejtett díjak felszámítása, amelyek más fizetési módok esetén megtörténhetnek. A Bitcoin-kifizetések a tranzakcióhoz csatolt személyes információk nélkül kezdeményezhetőek. Ez erős védelmet jelent a személyazonosság ellopását célzó támadásokkal szemben. A Bitcoin-felhasználók ezenkívül biztonsági mentéssel és titkosítással védhetik meg pénzüket.


  • Transzparens és semleges - Minden, a Bitcoin pénzkínálatát érintő információ a blokkláncon azonnal, bárki számára, valós időben hozzáférhető, visszaigazolható és használható. Egyetlen magánszemély vagy szervezet sem irányíthatja vagy befolyásolhatja a Bitcoin-protokollt, mivel kriptográfiailag biztonságosnak tekinthető. Ez lehetővé teszi, hogy a Bitcoin magja teljes mértékben semleges, transzparens és kiszámítható legyen.


Mi a CoinSea.eu?
 
  • Mi, a CoinSea.eu csapata, megkönnyítjük számodra a bitcoin vásárlását azzal, hogy az általunk összegyűjtött bitcoinokat tőlünk is megvásárolhatod személyes találkozó, vagy banki transzfer útján.

  • Ezzel egyidőben ha neked vannak bitcoinjaid, melyeket pénzre váltanál, mi szívesen megvásároljuk tőled. (jelenleg még nem elérhető funkció)


A további esetlegesen felmerülő kérdésekre itt találsz választ: CoinSea - Gyakran Ismételt Kérdések
 

Árainkat a
bitcoinaverage.com oldalán található eladási árak alapján számoljuk.
Az árak 1 BTC-re vonatkoznak.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 10. - 02:40:42 írta anGeL »

Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #1 Dátum: 2016. Június 10. - 07:45:25 »
+1
A sarki boltban nemigazán fogadják el a bitcoint :D de ha nagy mennyiségű kokaint akarok venni biztos hozzátok fordulok majd.  >:D  >:D

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #2 Dátum: 2016. Június 10. - 10:27:47 »
0
Több helyen elfogadják, mint gondolnád.  :)

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #3 Dátum: 2016. Június 10. - 16:10:25 »
0
Drog, fegyverek, kozeletben meg nem szerezheto cuccokon kivul meg mire jo?

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #4 Dátum: 2016. Június 10. - 17:00:02 »
0
Idézetet írta: Pedró date=1465567825\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60810\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Drog, fegyverek, kozeletben meg nem szerezheto cuccokon kivul meg mire jo?
 
Olvasd el a leírás elejét, le van írva.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #5 Dátum: 2016. Június 10. - 17:04:35 »
0
igazad van Gh0st. csak beleolvastam, de nem olvastam el végig.
itt a lényeg:
A hagyományos pénzekkel ellentétben a bitcoin teljes egészében virtuális fizetőeszköz; kézzelfogható, fizikai valója nincs, csak Bitcoin-címekhez társítva, folyamatosan frissített nyilvántartásban létezik.
de a gyakorlatban ezt nem tudom elképzelni.
pl játékszervert lehet így bérelni vagy mi? nem értem mire lenne még ez jó.

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #6 Dátum: 2016. Június 10. - 17:07:21 »
0
Idézetet írta: Pedró date=1465571075\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60810\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
igazad van Gh0st. csak beleolvastam, de nem olvastam el végig.
itt a lényeg:
A hagyományos pénzekkel ellentétben a bitcoin teljes egészében virtuális fizetőeszköz; kézzelfogható, fizikai valója nincs, csak Bitcoin-címekhez társítva, folyamatosan frissített nyilvántartásban létezik.
de a gyakorlatban ezt nem tudom elképzelni.
pl játékszervert lehet így bérelni vagy mi? nem értem mire lenne még ez jó.
 
Igen, akár arra is ha az adott szolgáltató fenntart ilyen fizetési módot. Gyakorlatilag bármit tudsz vele venni, minden az eladótól függ, egyre több helyen látom én is mint elfogadott fizetőeszköz.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #7 Dátum: 2016. Június 10. - 17:27:43 »
0
Argentina szinte minden városában elfogadott fizetőeszköz, és MO-n is egyre elterjedtebb. 5 évet adok, és lealázza a bankokat. :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 10. - 17:42:41 írta anGeL »

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #8 Dátum: 2016. Június 10. - 18:21:36 »
0
Idézetet írta: anGeL date=1465572463\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60810\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Argentina szinte minden városában elfogadott fizetőeszköz, és MO-n is egyre elterjedtebb. 5 évet adok, és lealázza a bankokat. :)
 
Ha Matolcsi hagyja :D Hiszen olyan imádni való kormányunk van :)

Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #9 Dátum: 2016. Június 11. - 10:18:15 »
0
Én ezt már 50-edjére olvasom de nem értem..

Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #10 Dátum: 2016. Június 11. - 11:20:53 »
0
Idézetet írta: kisa22 date=1465633095\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60810\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én ezt már 50-edjére olvasom de nem értem..
 
Lényegében ez olyan mint egy bank rendszer. A kézzel fogható vagyonodat átválthatod elektronikus számokra.
Aki megkapja a pénzed bármit megvehet belőle bárhol, te meg bitcoinból csak azt veszel amit tudsz.
Legtöbben darkneten kereskednek ezzel a pénzzel, mivel nagyjából lenyomozhatatlan. Szóval drogot, fegyvert de akár bérgyilkolást is vásárolhatsz belőle.
Az megint más dolog, hogy pl. Argentínában elfogadják egy csomó helyen, de ott virágzik a bűnözés, turistáknak egyenesen életveszélyes ez a hely. Gondolom nem véletlen az összefüggés a bitcoinnal.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #11 Dátum: 2016. Június 11. - 14:45:56 »
0
Erdekel drog irjatok anGelre

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #12 Dátum: 2016. Június 11. - 14:55:22 »
0
Nem csak a deepweben költhető el a vásárolt bitcoin. A minap a fővárosunk egyik szórakozóhelyén ezzel fizettem, szóval tényleg egyre elterjedtebb. :D

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #13 Dátum: 2016. Június 14. - 22:06:25 »
0
Még bankkártyával is félek fizetni bármit is, nem hogy még bitcoinnal. Ezt is fel fogják törni, mint a társait.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Bitcoin (CoinSea.eu)
« Válasz #14 Dátum: 2016. Június 14. - 22:44:44 »
0
Földönragadt hozzáállás.  :yawn:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal