Szerző Téma: Őszintén a FayRPG-ről.  (Megtekintve 1203 alkalommal)

Nem elérhető Edem

Őszintén a FayRPG-ről.
« Dátum: 2016. Május 30. - 17:39:29 »
0
Sziasztok. Kényszert érzek arra hogy leírjam mi történt velem az emúlt 2 órában a FayRPG szerverén, ne aggódjatok \'\'pozitív\'\' értelemben. (Irónikusan mondom.)
Ott kezdődőtt az egész hogy én marha, gondoltam egyet és elmentem kamionozni. Az LS Depó-nál kibéreltem a kamiont és felcsatoltam az utánfutót, ezután indultam volna megpakolni, erre jött a legjobb része. Miközben tolattam be a kijelőlt helyre, oda jött hozzám egy full noname srác, aki elkezdte ütni a kamionomat ököllel meg baseball ütővel /me /do nélkül. Oké, írtam adminnak hogy még is nézze már meg hogy mit művel, erre mondták hogy rövid időn belül megfigyelik a játékost. Ezzel nem is volt igazán próbléma, leszálítottuk a terméket és összefutottam a gyerekkel, erre mikor szeretnék betolatni belém jön és elbuggol a plató. Mikor indultam vissza a depóra, útközben leszoritott szándékosan hogy neki menjek az út szélén található táblának. Oké ez sikerült is. Írtam ismételten az adminoknak hogy ennyit tudnak csinálni, hogy nem érdeklik a játékosok érdeme, ennyi az egész team. Erre Alice Smith elkezd obszcén szavakkal beszélni hogy \'\'Miért kell öket \'\'Basztatni, meg így jártál\'\'. Sajnos képet nem tudtam készíteni, bár még sajnálom is. Ami felülmulhatatlan volt az hogy, kibannoltak 1 évre. Szóval aki tervezi hogy hosszútávon szeretne játszani a FayRPG-n annak remélem sikerült megváltoztatnom a gondolatát.

Őszintén a FayRPG-ről.
« Válasz #1 Dátum: 2016. Május 30. - 17:42:45 »
0
Elnézést, de egy kérdésem van: Miért mentél fel FayRPG-re?

Nem elérhető Edem

Őszintén a FayRPG-ről.
« Válasz #2 Dátum: 2016. Május 30. - 17:47:34 »
0
Mert sok ismerősöm mondta hogy megváltozott, gondoltam adok neki egy esélyt. A nagy lófaszt, ezútán fekete listára került.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Őszintén a FayRPG-ről.
« Válasz #3 Dátum: 2016. Május 30. - 17:58:15 »
+3
őszintén kit érdekel, hogy te felmentél oda és mit csináltál? minket nem érdekel.

Nem elérhető id100

  • 903
    • Profil megtekintése
Őszintén a FayRPG-ről.
« Válasz #4 Dátum: 2016. Május 30. - 18:02:07 »
0
Én például az ő véleményét adom (Zyzu-ét).
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 30. - 18:04:57 írta id100 »

Nem elérhető Edem

Őszintén a FayRPG-ről.
« Válasz #5 Dátum: 2016. Május 30. - 18:06:48 »
+1
Nem hozzád szólt, nyugodj meg te aranyhal.

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Őszintén a FayRPG-ről.
« Válasz #6 Dátum: 2016. Május 30. - 19:01:38 »
+2
Legközelebb az ilyen színvonal alatti témákat cenzúramentesbe nyisd már, itt nem lehet anyázni :-[

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Őszintén a FayRPG-ről.
« Válasz #7 Dátum: 2016. Május 30. - 23:31:24 »
0
Idézetet írta: Bendi. date=1464627698\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60647\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Legközelebb az ilyen színvonal alatti témákat cenzúramentesbe nyisd már, itt nem lehet anyázni :-[
 
Vegre kezdi tapizsgatni valaki a cenzurazatlan ertelmet

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal