Szerző Téma: E-Cigi  (Megtekintve 3425 alkalommal)

E-Cigi
« Dátum: 2016. Május 24. - 15:32:00 »
0
Sziasztok. Van még olyan felhasználó a fórumon, aki használ E-Cigarettát? Előre is köszi a válaszokat.

E-Cigi
« Válasz #1 Dátum: 2016. Május 24. - 15:44:26 »
0
Én tegnap vettem egy eGO márkájú E-Cigit, Liquid folyadékkal és tokkal együtt. Összesen 6.500 Forintba került, szerintem bőven megérte az árát. Hogyha szeretnéd, akkor szívesen küldhetek pár darab képet. Azt még kihagytam, hogyha bárkinek van E-Cigivel kapcsolatos kérdése, az nyugodtan felteheti nekem, megpróbálok a legjobb tudásom szerint segíteni az illetőnek.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 24. - 16:05:47 írta WarLord »

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
E-Cigi
« Válasz #2 Dátum: 2016. Május 24. - 16:07:46 »
0
1. kérdés:
komolyan elhiszitek, hogy ha a műanyagban létrejött ismeretlen anyaggal telelévő gőzt szívjátok kevesebb bajotok lesz, mintha a természetes eredetű dohány füstjét szívnátok?
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 24. - 16:09:32 írta Pedró »

E-Cigi
« Válasz #3 Dátum: 2016. Május 24. - 16:12:03 »
0
Nem hisszük, tudjuk. Úgyan is van kimondottan E-Cigihez készült nikotinos Liquid folyadék, ami szinte úgyan olyan káros mint a boltokban kapható cigaretta. Én jelenleg nikotinmentes-t szívok, ami még 1%-ban sem káros az egészségre sem a szerveztre. Magyarán szólva, ez nem okozhat szájrákot hogyha nem tüdőzöd le, nem lesz tőle sárga a fogad, nem öregíti a bőrt stb.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
E-Cigi
« Válasz #4 Dátum: 2016. Május 24. - 16:17:44 »
0
\"ami még 1%-ban sem káros az egészségre sem a szerveztre\"
hiszel még a mesékben?

E-Cigi
« Válasz #5 Dátum: 2016. Május 24. - 16:19:59 »
0
Miért, szerinted mások hisznek abban hogy Május 20.-ától kizárólag Nemzeti Dohányboltban lehet venni E-Cigarettát? Vásárlás előtt, nem is egy helyen voltam és elküldtek a francba hogy itt ne is keressek ilyet. Szóval....

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
E-Cigi
« Válasz #6 Dátum: 2016. Május 24. - 16:20:42 »
0
hogyha nem vagy nikotin függő, akkor minek szívod azt a szart?

E-Cigi
« Válasz #7 Dátum: 2016. Május 24. - 16:21:11 »
0
Szar.  :thumbsup:
Komolyan.. az E-Cigi rosszabb mint a rendes, ha nem is nikotint szívod, hanem azt a szar gőzt szívod be, meg a kitudja milyen izesítésű löttyöt ...
Shit..  :yes:

E-Cigi
« Válasz #8 Dátum: 2016. Május 24. - 16:24:46 »
0
Rövid válaszom, Ízlések és pofonok.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
E-Cigi
« Válasz #9 Dátum: 2016. Május 24. - 16:28:16 »
+1
Idézetet írta: WarLord date=1464099123\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60560\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem hisszük, tudjuk. Úgyan is van kimondottan E-Cigihez készült nikotinos Liquid folyadék, ami szinte úgyan olyan káros mint a boltokban kapható cigaretta. Én jelenleg nikotinmentes-t szívok, ami még 1%-ban sem káros az egészségre sem a szerveztre. Magyarán szólva, ez nem okozhat szájrákot hogyha nem tüdőzöd le, nem lesz tőle sárga a fogad, nem öregíti a bőrt stb.
 
Egyáltalán nem vagyok jártas a témában, de a nikotin nem okoz semmit, ez egy sima szerves vegyület. A kátránytól meg a füsttől kapsz mindenféle pestist, nem a nikotintól. Mellesleg nem is káros a szervezetre.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
E-Cigi
« Válasz #10 Dátum: 2016. Május 24. - 16:30:43 »
0
akkor döntsük el melyik a jobb.
A: a természetes eredetű dohány füstjét, kátrányát szívni
B: ismeretlen eredetű anyagok gőzét szívni  (a gőz a műanyagban jön létre)

E-Cigi
« Válasz #11 Dátum: 2016. Május 24. - 16:30:51 »
0
A nikotin önmagában egy rendkívül erős idegméreg, és nagyon káros. Permetezni szokták használni, mert gyorsan és hatékonyan öl...
A nikotin az alábbi hatásokat, betegségeket okozhatja. (A szöveget internetről másoltam.)
Vegetatív idegsejteket előbb izgatja, majd bénítja. (Kis mennyiségben csak izgató hatást fejt ki a vegetatív idegrendszerre, de nagyobb adagban keringési zavarhoz vezet.)
Szívhatások: a szívideg (vagus) izgatása először a szívverés lelassulását, majd a sympatikus túlsúly a felgyorsulását eredményezi.
A vérnyomás a szívidegizgalom miatt először csökken, majd emelkedik.
A mirigyszekréció először fokozódik. (Nyálfolyás, izzadás, gyomornedvtermelés fokozódása.)
A pupilla előbb szűkül, majd tágul.
A motoros végkészülékben depolarizál: először izom-összehúzódásokat, majd bénulást okoz.
A központi idegrendszer különböző területein erős izgató hatást fejt ki, majd ezeket is bénítja. (nyúltagyi légző-, hányás-, és mozgatóközpont)
A gyomor-, bélrendszerben a perisztaltika fokozódását váltja ki. Terhes méhben görcsös összehúzódásokat provokál.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 24. - 16:33:21 írta WarLord »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
E-Cigi
« Válasz #12 Dátum: 2016. Május 24. - 16:33:43 »
0
Idézetet írta: WarLord date=1464100251\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60560\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A nikotin az alábbi hatásokat, betegségeket okozhatja. (A szöveget internetről másoltam.)
Vegetatív idegsejteket előbb izgatja, majd bénítja. (Kis mennyiségben csak izgató hatást fejt ki a vegetatív idegrendszerre, de nagyobb adagban keringési zavarhoz vezet.)
Szívhatások: a szívideg (vagus) izgatása először a szívverés lelassulását, majd a sympatikus túlsúly a felgyorsulását eredményezi.
A vérnyomás a szívidegizgalom miatt először csökken, majd emelkedik.
A mirigyszekréció először fokozódik. (Nyálfolyás, izzadás, gyomornedvtermelés fokozódása.)
A pupilla előbb szűkül, majd tágul.
A motoros végkészülékben depolarizál: először izom-összehúzódásokat, majd bénulást okoz.
A központi idegrendszer különböző területein erős izgató hatást fejt ki, majd ezeket is bénítja. (nyúltagyi légző-, hányás-, és mozgatóközpont)
A gyomor-, bélrendszerben a perisztaltika fokozódását váltja ki. Terhes méhben görcsös összehúzódásokat provokál.
 
Ha megnézed egy fájdalomcsillapító mellékhatásait, gyakorlatilag ugyanezeket találod. Amúgy termelődik nikotin a krumpliban, és még sosem éreztem úgy hétvégente, hogy a központi idegrendszerem erősen izgatva lenne, és a gyomorperisztaltikám sincs fokozódva. :D
Kicsit azért tájékozódj, nem szabad mindent elhinni.

E-Cigi
« Válasz #13 Dátum: 2016. Május 24. - 16:36:03 »
0
Nem hiszek el mindent, csak az igazságot. Hogyha egy külföldön élő, több díjat elnyert professzor állítja akkor nagy valószínűséggel igaz. Pláne hogyha a laboratóriumi eredményel is alátámasztják. Meg egyébként elég sokat tájékozódtam, beírtam a googléba hogy \'\'Nikotin káros e az egészségre?\'\', és rengeteg helyen láttam hogy gyorsan és hatékonyan öl, mint már írtam. Pont ebből kifolyólag szokták permetező anyagnak is használni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 24. - 16:39:55 írta WarLord »

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
E-Cigi
« Válasz #14 Dátum: 2016. Május 24. - 17:22:08 »
0
És ha az ecigi még nem is káros a vízpárlat ugyan úgy a tüdődre rakódik és szépen lassan megtelik vízzel a tüdőd. A másik meg honnan tudod egy olyan termékről ami még 10 éve sem jelent meg a piacon, hogy károsabb-e vagy jobb mint az ami már több száz éve jelen van? Szerintem felesleges következtetéseket levonni az ecigivel kapcsolatban amíg nincs egy hosszabb távú megfigyelés (mondjuk egy 50 év) hogy mit okoz a szervezetében egy ecigizőnek és ezt összehasonlítva egy ugyanolyan gyakorisággal cigiző embernek már levonható egy következtetés. Amúgy én próbáltam mindkettőt, az ecigi csak arra jó, hogy leszokj a cigarettáról, mert te tudod szabályozni a nikotintartalmat, viszont ha te arra használod, hogy menőzz a lányoknál hogy te ecigizel az régen rossz :D
Ja és a helyedben nem hinnék az alternatív médiának (internet), mert mindenhol ugyan az a cél, hogy vedd meg azt a terméket és persze hogy olyan pluszt kell nyújtson amivel jól el lehet adni.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal