Szavazás

Folytassuk a projektet szerinted?

Összes szavazó: 11

Szerző Téma: The Waste Land közvélemény kutatás  (Megtekintve 881 alkalommal)

Nem elérhető BVZS

  • 487
    • Profil megtekintése
The Waste Land közvélemény kutatás
« Dátum: 2016. Május 21. - 10:59:30 »
0
Sziasztok! A minap illetve korábban is már felvetődött, hogy folytassuk-e a The Waste Land (Fallout 3 inspirálta) szerver készítését. Ezt a szavazást azért hoztam létre, hogy a korábban érdeklődőket felkeressem, illetve ha azóta vannak újak, akik szívesen játszanának itt, őket is megkérdezzem. Nyugodtan jöhet bármilyen jellegű kritika, vélemény stb stb stb..
Weboldalunk továbbra is: http://thewasteland.cf/index.php

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
The Waste Land közvélemény kutatás
« Válasz #1 Dátum: 2016. Május 21. - 11:14:44 »
0
Hát figyelj, amit nem szeretsz csinálni, avagy amire nincs időd, azt ne folytasd.
Beszéltem Ben-el, mondta hogy a TWL-et csak úgy befejezted, aztán mikor ketten próbáltunk valamit dolgozni, 2 nap után eltűntél egy szó nélkül, miközben mondtam neked, ha BÁRMI van, nem tudsz lenni, nincs kedved, kilépsz, SZÓLJ. És nem szóltál. :facepalm: Ebből tanulva ugyan ez vár a TWL-re is. Nem tudom hogy mi vezetett oda hogy befejezed a fejlesztését, de ha az hogy meguntad, akkor megint meg fogod unni, és így értemét veszti a dolog. A játékosokkal akik várják a szervert, azokkal meg nem kéne baszakodni (tanulj az én lsrps esetemből).
A szerver tetszik, a design jó, az elképzelés, az npc rendszer, de ha lesz is belőle valami, nem hosszú távra.
Azok akik pedig olyat írnak hogy \'folytassátok, ez az gecc\', azok pedig gondoljanak bele azokba amiket én az előbb le írtam. A dolgok nem maguktól csak úgy történnek, mindennek van oka, erre vagyok most kíváncsi.
UI: Sok sikert.
:wave:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal