Szerző Téma: MTA designer/grafikus vagy valami ilyesmi :D  (Megtekintve 1153 alkalommal)

MTA designer/grafikus vagy valami ilyesmi :D
« Dátum: 2016. Március 27. - 20:30:40 »
+2
Halihó!
 
Fogalmam sincs, hogy hol lehetne ilyesmi \"munkaerőt\" keresni, így hát itt próbálkozok meg keresni valakit. Nos a koncepció az, hogy marhára igényes dolgot csinálnák a kis/nagy/közepes csapattal azonban design téren vannak határaink, így ez talán egy hozzáértőnek látszódik is. Nos erre a \"munkakörre\" keresnék egy olyan embert, aki valóban ért hozzá, lenne is kedve egy profi csapatban dolgozni (nem 12 éves editerek vannak a csapatban és nem is valhallát editelgetünk stb...) az dobjon már ide egy kommentet pls. Természetesen megtudunk egyezni, hiszen én is tudom, hogy már mindenki a pénzért dolgozik ezen ne múljon az egész. :)
A komolyságit jelzi, hogy jelenleg egy 49Gb RAMos, 2x4/8-s CPU,val megáldott vasat tartok fent a szervernek (tehát saját fizikai szervergép van azaz nem függök a noki hostingoktól, stb). Ezenfelül a géphez 2x1000mbit/s-es internet is kapcsolódik. Ezenfelül két fejlesztő van a csapatban (Enigma és Miki \"fejlesztői\" név alatt futnak). Én magam, amennyiben olvasgatsz mta-s részt akkor tudhatod, hogy normális, korrekt ember vagyok. További dolgot privátban szeretném folytatni, amennyiben pedig érdekelne kérlek dobj ide egy kommentet és értekezünk.  ;D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal