Szerző Téma: KOCSIBUG/INTIBUG  (Megtekintve 1304 alkalommal)

KOCSIBUG/INTIBUG
« Dátum: 2016. Március 09. - 19:24:13 »
0
Sziasztok! Kezdő scripter vagyok még, de jelenleg egy módot írok ( nem 0-ról, hanem edit )
Kíváncsi lennék arra, hogy miért nem enged beszállni a kocsiba. Ez az első számú.
A második az, hogy áthelyeztem már a ,, Kórház \'\' feliratot egyik helyről a másikra, de nem enged belépni. ( Gondolom nem csak 1-2 helyen kellett átírni, én 2 helyen írtam át a módban. )
ELÉRHETŐSÉG:
SKYPE: mickey_gates
Skype NÉV( A felsőn tudsz bejelölni, ez csak az, hogy sok találat van, és hogy névre melyiket jelöld be) - KRISTÓF | CHRISTOPHER GATES | MAPPER
-------------------------------
Skypen kéne elérni, vagy itt privibe.
Kéne a segítség, ugyanis szeretnék áthelyezni egy egész Defensive modot EQ-LPből Angel Pine/ Las Venturas-ba  és ehhez kéne.
A kocsibugot nemtudom hogy kéne kijavítani, de az inti betöltés gondolom hogy könnyen megoldható.
------------
Előre is köszönöm!

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
KOCSIBUG/INTIBUG
« Válasz #1 Dátum: 2016. Március 09. - 19:29:43 »
0
Betöltésnél nem csak a feliratot kell áthelyezni, hanem a parancsnál a koordinátákat is. Kocsibugot meg szinte sehogy nem fogod javítani, Dinivel íródott, dini meg kőkorszak.. mint ahogy az egész mód, elég elavult már.. Elég balfaszul is lett megírva, hogy egy inti miatt 8 helyen át kell irni a koordinátákat, és semmi dinamika benne. De kezdésnek még talán ez is sok, én azt ajánlom töltsd le ezt a módot, kezdj egy sajátot és ha megakarsz valósítani valamit gondolkozz, végképp nincs ötlet ebből kimásol és személyreszabás(ez fontos). Így fogod megtanulni, én sosem ajánlom senkinek h rpvel kezdjen mert az elég komplikált elsőre.

KOCSIBUG/INTIBUG
« Válasz #2 Dátum: 2016. Március 09. - 21:40:19 »
0
Köszönöm a választ, még annyi kérdés hogy tudnál-e segíteni pár dologban? Csak segédscripterként kéne itt legyél.

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
KOCSIBUG/INTIBUG
« Válasz #3 Dátum: 2016. Március 09. - 22:39:17 »
0
Elfoglalt vagyok, de ha itt kérdezel segíteni fognak/fogok mikor időm van.

KOCSIBUG/INTIBUG
« Válasz #4 Dátum: 2016. Március 10. - 21:13:40 »
0
Okés, köszi

KOCSIBUG/INTIBUG
« Válasz #5 Dátum: 2016. Március 11. - 01:04:24 »
0
Kódsorok nélkül elég nehéz segíteni... látatlanban elég sok hibát lehet elképzelni.

KOCSIBUG/INTIBUG
« Válasz #6 Dátum: 2016. Március 12. - 13:01:49 »
0
Idézetet írta: Dead Space date=1457654664\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"59788\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Kódsorok nélkül elég nehéz segíteni... látatlanban elég sok hibát lehet elképzelni.
 
Amikor megnyomom az F5-öt, akkor nem ír ki semmilyen hibát.

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
KOCSIBUG/INTIBUG
« Válasz #7 Dátum: 2016. Március 12. - 17:09:54 »
0
Az csak a kódhibákat jelzi. javaslom ne egy komplikált RP móddal, hanem az alapokkal kezd. :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal