Szerző Téma: Urban FreeRunners - Best of 3  (Megtekintve 826 alkalommal)

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
Urban FreeRunners - Best of 3
« Dátum: 2015. December 24. - 15:48:36 »
+5
Hey!
Boldog Karácsonyt kíván mindenkinek az UFR csapat!
2012 augusztusa óta nem volt új Best of videó. Azóta gyűltek a klánvideók és most, 2015.12.11-én az Urban Spirittel ismét lezárult egy tíz videóból álló ciklus. Az előző két Best of is 10 nagyvideót ölelt fel, a harmadik is ugyanezen a vezérelven szummázta a legjobb spotokat az elmúlt három évből. Viszont a keserédes, félig vicces és félig szomorú dolog az az, hogy az első két Best of videónak elég volt 2 év, hogy megjelenjenek, a harmadik pedig váratott magára 3 évet.
De most itt van!


 



Spot review
0:22 - 0:27  |  Assd elég néger ezzel a tüzes deagle 360 leap kombóval, egyik kedvencem tőle, openernek teljesen optimális!
0:27 - 0:33  |  Matrix őrültnagy gapje, erről már a Reunion témában írtam, hatalmas! Azért tettem másodiknak, mert éreztetni akartam, hogy ez is lehetett volna az opener.
0:33 - 0:37  |  Vektor bump, casual spot, nem olyan nehéz, de Vektortól örülünk mindennek, hiszen Ő úgy az elmúlt egy évben csapódott hozzánk és nem is nagyon tanítottuk a dolgokra, mindenre magától érzett rá.
0:37 - 0:41  |  Drake spotja, ezt az Urban Spirit témában is megdicsértem már, nem is akarom tovább taglalni.
0:41 - 0:47  |  Herbytől nagyon sok kedvenc airjumpom van, ez az egyik. Ez nem lenne poss slowsteppel, mert akkor nem ér a fal közelébe, ha speedsteppel, akkor pedig az airjump után nem kapaszkodásba érkezik, hanem simán beugrik az erkélyre. Ő egyedien oldotta meg egy egyedi technikával.
0:47 - 0:54  |  Old fűszerspot még valami kis miniszóló videómból, szerepelt a Reunionban is, nehéz.. nehéz.
0:54 - 0:58  |  Buttingstól egy jól szituált highbump2airjump mozdulat, tetszik, különösen az, hogy az épülettömb közepéből indult és majdnem az utcán végezte.
0:58 - 1:02  |  Assdtól már korábban is körülírtam ezt a strafejumpot, nem változott a véleményem, kinda particular.
1:02 - 1:05  |  Twistertől egy lájti highbump, extraként szaltózgattam én is a felvételben egy Savannával.. :D
1:05 - 1:10  |  Emutól egy szép slowstep airjump, szeretem ezt a spotot, régen zsebre is akartam tenni előle.
1:10 - 1:14  |  Tiszteletkör Saiidnak, az elmúlt években egy spotot adott nekünk, presztízsből beletettük őt is!
1:14 - 1:20  |  Legend szép airjumpja a quarryban.
1:20 - 1:25  |  Spyker és én egy ikonikus boosttal. Szeretjük ezt a rock hotelt, jó dolgokat találni itt.
1:25 - 1:31  |  Loky, longbump2földbump, jó a kivitelezés!
1:31 - 1:35  |  Zolaa wallrun2leap, nem bírom beadni már kurvarégóta. Biztos velem van a baj.
1:35 - 1:41  |  Coldtól az Urban Spirit finisher, beteg, még mindig.
1:41 - 1:46  |  Truemantől egy airjump a Reunion vidiből, még ezt tőlem kapta, szeretem ezt a spotot, szép.
1:46 - 1:51  |  A beugrósok az egyik legritkább spotok közé tartoznak, ha az ember nyitott szemmel jár, még talál párat. Ez is úgy lett meg anno.
1:51 - 1:55  |  Assdtól ez szerintem az egyik legtechnikásabb -és összehangoltabban működő kombináció, átbumpol egy házon, kerítés, stuckboost és kész, gyönyörű.
1:55 - 1:59  |  Brooklyntól ez egy olyan highbump, aminek valószínűségében sokáig kételkedtem, de később, miután többen is beadták a csapatból, valahogy felengedtem és elfogadtam, hogy ez csak nekem nem megy.
1:59 - 2:03  |  Matrix egyedi technikája, amiről senki sem tudja, hogy hogyan jött össze. Mindössze hatalmas bump a semmin.
2:03 - 2:10  |  Bentől az egyik kedvencem ez is, airjump2longbump2földbump. Tökéletes kivitelezésben!
2:10 - 2:15  |  Tamtam zseniál! Ilyenre vagy nagyon ritkán, vagy sosem volt még példa. Airjump ELŐTT irányváltoztatás. Ha ez így nem elég cifra, akkor feldobja egy nagyon szép stuckkal is. Ez finisher lehetne, ha nem egy spotválogatásban szerepelne, hanem egy klánvideóban. Sajnos abban a videóban, ahol ez volt, ott még nem ismertem fel a nagyszerűséget, ami ebben a mozdulatsorban rejlett.
2:15 - 2:19  |  Herby Hardcore 7es airjumpja. Engem ez nagyon meglepett, annyira egyszerűnek néz ki és olyan nyilvánvaló helyen volt mindig is, hogy szégyenszemre sosem találtuk meg.
2:19 - 2:23  |  Chezz dupla airjumpja, a véleményem változatlan az Urban Spirit óta. Meg vagyok elégedve.
2:23 - 2:26  |  Twister ultimate nagy gapje, durva, hogy mik vannak!
2:26 - 2:31  |  Ha ezt Vektor nem adja be, biztosigaz elrakom zsebre, nagyon classic kombó ez a strafe2airjump. Szép!
2:31 - 2:36  |  Buttingstól egy triple longbump. Igazából dupla longbump2bakbump, de a lényegen nem változtat. Voltak őrültek, akik egy bumppal is beadták.. De ettől függetlenül így a szebb.
2:36 - 2:40  |  Spyker és a Pershing Square bump. Ez a spot egyszerű, HA jó szögben találod el a mailboxot. Máskülönben sok mérget meg lehet enni vele.
2:40 - 2:44  |  Wolverinz strafejumpja, tőlem kapta, a véleményem változatlan. Nagyon jó cucc.
2:44 - 2:50  |  Emu openerje valamelyik videóból, szép kivitelezés, külön extra, hogy esés közben kapaszkodott. Nehéz is az. Jobb esetben.
2:50 - 2:54  |  Lokytól egy triplabump. Highbump2longbump2bakbump, szép kivitelezés, nagyon smooth, nekem tetszett!
2:54 - 2:59  |  Legend és a kombó, ezen meglepődtem akkor is, amikor először láttam.
2:59 - 3:03  |  Az illuminati highbump Coldtól, szép nagy!
3:03 - 3:08  |  Dinamikus realstrafe2stuck2stuckboost2leap spot Truemantől, én adtam neki ezt is. Szépen megcsinálta!
3:08 - 3:12  |  Brooklyntól egy dupla longbump. Többen is rámentünk erre a spotra, Saiid a pálmafáról a mozgólépcsőre esett, én nem tudom már mit hoztam ki belőle, de Brooklyné lett a legszebb.
3:12 - 3:16  |  Unique Ben spot! Stuckbump2longbump!
3:16 - 3:20  |  Herbytól egy longbump2földbump. Hardcore 7 matéria ez is, azt hittem a tábla kis fémlapja nem is bumpolható. Kellemesen csalódtam.
3:20 - 3:25  |  Tamtam, Herby másik fele, szintén egy longbump2földbump dologgal. Muszáj voltam őket egymás után tenni, már csak az emlékek miatt is!
3:25 - 3:31  |  Egy igazi faszszopó nehéz dupla airjump. Attila prezentálás, sok beleölt próba, tökéletes kivitelezés.
3:31 - 3:37  |  Zolaa, evidens, hogy neki kell következni az én dupla airjumpom után. Zolaa airjumpja nagyobb kaliberű, egész utcán átmenős. Jól néznek ki egymás után.
3:37 - 3:41  |  Assd egyik legendary bumpja, a videó végére hagytam a jelentősebb sidebumpokat. Ez az egyik.
3:41 - 3:45  |  Matrixtól ez a lehetetlennek hitt sidebump. Beadta, aztán sikerült nekem is. Élcelődtünk is rajta, Ben azt mondta, hogy elhagyja a csapatunkat, ha ez poss... De nem lépett le, a hazug gecije. :D
3:45 - 3:41  |  Ben mindent vivő finishere. Ezt emlegetem azóta is, mert nem tudom elhinni, hogy poss. Ennél nagyobb sidebump nem létezik!


Konklúzió és hovatovább
Szerintem a Best of videók közül eddig ez a legjobb. Többen vagyunk, többféle spotokkal, többféle metódusokkal dolgozunk és az összkép mindig jó, mind a 10 videó után örültünk és megmosolyogtuk, most pedig a legutóbbi 10 klánvideóra emlékezhetünk meg ezzel. 3 év, elrepülnek az idők, már fél évtizede ezt a szart űzzük és valahol mindenki kapaszkodik még egy picit az emlékekbe. Talán ezért is van egyben még ez a kis egyesület.
Ezután Február 13-án akarunk jelentkezni egy új klánvideóval. A hatodik évforduló ünneplése végett.
Előtte talán még újraélesztünk egy Assd & Attila duot. Ez volt a terv. Trio videóvá szélesítjük, mert Emu is beugrik hozzánk. Laza 10-10-10 spottal nekiugrunk a dolognak. Majd lesz látszatja valamikor.


Klántagok véleménye a videóról
- Vektor beszúrt egy képet arról, hogy karácsony nem ma, hanem holnap van.. szopja le.
- \"joh lett :) \" ~Chezz
- \"Cold, mi ez az outro? sirok, uristn\" ~Emu


Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
Urban FreeRunners - Best of 3
« Válasz #1 Dátum: 2015. December 24. - 17:20:22 »
0
nehéz is volt :))))))))

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
Urban FreeRunners - Best of 3
« Válasz #2 Dátum: 2015. December 24. - 17:21:41 »
0
Idézetet írta: emu date=1450974022\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58810\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
nehéz is volt :)))))))) 
 
:C
hueshauhuahuashuswáehsauehashusauh ?Dddddd leesett fiam?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal