Szerző Téma: RusH. lemondása  (Megtekintve 2940 alkalommal)

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RusH. lemondása
« Dátum: 2015. November 24. - 18:18:16 »
+9
Sziasztok!
Mint azt észrevehettétek mostantól Legend rangba kerültem. Igazából ez a lemondás már 2-3 hónapja fogalmazódott meg bennem. Mielőtt még egy kicsit részletezném a dolgokat, szeretnék elnézést kérni, a közösségtől , hogy az utóbbi időben inaktív voltam, persze jön a szokásos sablon, hogy magánéleti problémák miatt nem tudtam az utóbbi időben elég időt szentelni, de igazából ez egy nagyon hosszú folyamat. :)
Régen ez a játék ahogy mindenkinek, nagyon nagy szórakozást nyújtott és egy igazi fordulópont volt az életembe. A játéknak és a fórumnak köszönhetem azt amit sok felhasználó, hogy megtanulhattam az alapvető normákat, hogy hogyan kell egy közösségben viselkedni, a tagjai \"kineveltek\" a gyermeki butaságokból és megtanultam, hogy hogyan lehetek egy hasznos része a közösségnek és annak építésében. Én még szerencsésnek mondhatom magam, hogy elkaptam annak a korszaknak a  végét amikor még a SA:MP is nagy népszerűségnek örvendett és a közösség is nagyon összetartó volt, akkor öröm volt fórumozni. És így az évek távlatából látom, hogy egy fórumot nem az új témák, staff vagy bárki egyedül próbálkozva viszi előre, hanem a közössége összetartó ereje. Ez minden embernek a saját felelőssége, hogy fontos támpillérje legyen egy alapnak különben ahogy a ház is ez is összedől. Igy csak kérni szeretném a felhasználókat arra, hogy mindenki a maga módján ahogy tud tegyen a közösségért, mert ez a játék lassan feledésbe merül, de a fórum kitarthat, ha a közösség összefog és a civakodásokat és a gyerekes viselkedéseket félretéve egy jó társaságot alkot. Tegyétek meg azt amit értetek is megtettek, segítsétek a kezdőket és ezalatt nem a szkriptelésben való segítségnyújtást értem, hanem azt, hogy bár még nem érti még az itteni \"mozgást\", de engedjétek, hogy a közösség része legyen és azáltal ő is át fog formálódni a normáknak megfelelően, gondoljon vissza mindenki csak a saját magára.  :\')
A lemondásom fő okáról csak annyit, hogy már a fórumból is úgy érzem, hogy kiöregedtem és emellett még vizsgázok is idén és eléggé időhiányba szenvedek, de az igazi érv amiért lemondtam a posztomról az az, hogy a végén már nem szívesen moderáltam ezért úgy gondoltam, hogy nem igazságos, hogy elveszem az olyan emberektől a lehetőséget és a helyet akikből még nem aludt ki az a bizonyos láng és tehetnek valamit a fórum fejlődése érdekében (persze ez mindenkinek közös ügye). Utólag csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy köszönöm közösségtől a lehetőséget, tanítást, élményt, barátságokat és igazából minden hideget meleget amit ettől a fórumtól kaptam, mivel részben ez a formált azzá aki vagyok jelenleg és bár a színem barna, azért még próbálkozok fel-felnézegetni :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 24. - 18:23:23 írta RusH. »

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
RusH. lemondása
« Válasz #1 Dátum: 2015. November 24. - 18:20:20 »
+1
Köszönjük a munkádat. :)
Sok sikert a továbbiakban.

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
RusH. lemondása
« Válasz #2 Dátum: 2015. November 24. - 18:23:21 »
0
Köszönjük a munkád! Pacsi

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
RusH. lemondása
« Válasz #3 Dátum: 2015. November 24. - 19:57:46 »
0
Jó modi voltál, kollega :)

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
RusH. lemondása
« Válasz #4 Dátum: 2015. November 24. - 20:40:58 »
+2
szia mindig jól megmoderáltál köszi szia

RusH. lemondása
« Válasz #5 Dátum: 2015. November 24. - 20:58:05 »
0
Örülök, hogy lehettem veled egy csapatban. Hatalmas tudással rendelkezel minden téren. Köszi, hogy itt voltál.
(Még ha nem is rám szavaztál globmodi választáson :D)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
RusH. lemondása
« Válasz #6 Dátum: 2015. November 24. - 23:07:47 »
0
szia RusH, te voltál a legnormálisabb még a staff csapatában.  :wave:
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 25. - 14:25:55 írta skyLine »

Nem elérhető TwisT3R

  • 576
  • Küklopsz
  • Discord: TwisT3R#7833
    • Profil megtekintése
    • Firing Squad Clan
RusH. lemondása
« Válasz #7 Dátum: 2015. November 25. - 00:55:26 »
+1
Sok sikert a továbbiakban, ex NMSS admintárs.
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 25. - 14:27:09 írta skyLine »

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
RusH. lemondása
« Válasz #8 Dátum: 2015. November 25. - 06:20:06 »
0



 

 
további sok sikert az életben.

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RusH. lemondása
« Válasz #9 Dátum: 2015. November 25. - 17:38:01 »
0
Köszönöm szépen srácok :)

RusH. lemondása
« Válasz #10 Dátum: 2015. November 25. - 18:02:58 »
0
Én még friss vagyok és nem túl sokat fórumogattam, de enegem is moderáltál :) Köszönjük munkádat és sok sikert a továbbiakban és drukkolok a vizsgáidhoz :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal