Szerző Téma: Sziréna hang.  (Megtekintve 950 alkalommal)

Sziréna hang.
« Dátum: 2015. November 07. - 12:43:57 »
0
Sziasztok.
 


Következő lenne a kérdésem mivel rengeteg játékba modelleztem már itt is elkezdtem.sikerült is lemodelleztem egy Határőrségi járművet és egy NAV járművet minden szép és jó.
Annyi a ütköző az egészbe hogy nemtudom miként és hogy kellene a sziréna hangot és a villogást rárakni.?
És nem nem akarok MTA szerver csinálni csakis a modellezéshez értek ezért nem szeretném ha azzal jönnétek hogy amatőr 12 éves \"pistike\" aki segít annak köszönöm.Nem nem értek se scripthez se pawno nyelvhez.Köszönöm a válaszokat előre.
 

Üdv

Sziréna hang.
« Válasz #1 Dátum: 2015. November 07. - 22:33:12 »
0
Idézetet írta: Friz date=1446896637\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58376\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem nem értek se scripthez se pawno nyelvhez.Köszönöm a válaszokat előre.
 
Az PAWN nyelv, és az MTA nem PAWN-t, hanem Lua-t használ. Amúgy a kérdésedre válaszolva: én úgy tudom, hogy kell némi programozási tudás ahhoz, hogy be tudj rakni ilyesféle dolgokat (ha nincs igazam, javítsatok ki).
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 07. - 22:37:05 írta ReSIk »

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Sziréna hang.
« Válasz #2 Dátum: 2015. November 08. - 00:17:31 »
0
A legegyszerűbb az, ha az általad készített modellt egy a játékbéli rendőrautó modelljére cseréled le, így annak megmarad minden tulajdonsága, azaz tud majd szirénázni. A fényre viszont nincs ötletem, hogy hogyan kéne felrakni vagy áthelyezni.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal