Szerző Téma: The Next Generation - tNg  (Megtekintve 4934 alkalommal)

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
The Next Generation - tNg
« Dátum: 2015. November 07. - 00:05:37 »
0
Sziasztok! Mielőtt bárki azzal zaklatna, hogy a minta szerint írjam, az nem fog menni, mivel a klán, 2 korábbi másik összeolvadásával jött létre, így csak befogom ide másolni a történetét.
 
A The Next Generation aka New Great Family 2014 december 30-án alakult a korábbi New Maxximum World(N.M.W.) illetve The Family(TF) klánok összeolvasztásával. Először lássuk a két klán történetét.
 
The Family:
 
A The Family klánt 2014 augusztus 8-án csinálta meg MR.T, de kisebb-nagyobb problémák miatt 2014. szeptember 5-én újra kellett csinálni, ám talán nem is gond, mert így ki tudtuk javítani a hibákat, amik akkor a klánban voltak. Az akkori leaderek MR.T és Awe voltak, de Dávid, aki tulaj a szerveren betette magát is annak, így ő is csatlakozott. Ekkor kezdett el warozni, illetve csak warozgatni a klán, mert azok még Fun szerveren történtek, nem voltak túl komolyak.
 
New Maxximum World:
 
A klán 2013.10.20.-án alapult Snake által, New Maxximum World néven. ]snake[ mellett volt egy másik vezető, Bozsi aki mára már felhagyott a játékkal. Eleinte Sawn Off-os és M4-es klán volt. Elvileg ez volt a szerver klánja. Volt olyan időszak, mikor eléggé kevesen voltunk, de aztán gyarapodott a létszámunk. Mielőtt a klán megszűnt volna, a klán leaderek ]snake[ és Pi$ti.15 voltak.
 
The Next Generation:
 
2014 December 30-ra mindkét klán kihalóban volt, az emberek inaktívak voltak, már csak páran maradtunk, így jutott a leadereknek eszébe, hogy mi lenne, ha egyesülnénk? Ekkorra a TF felhagyott a warokkal már, és az egyesülés óta nem harcoltak más klán ellen. Az új leaderek: MR.T, Snake, Awe, Dávid, Pi$ti.15 és Bogii lettek. Ennek hála a klán ismét tele lett emberrel, előfordult, hogy ki kellett rúgni valakit, mert tele voltunk. Közös megegyezés alapján az új név a New Great Family lett. Azóta 2 hónap telt el, és Bogi kilépett mindenféle ok nélkül. Míg többen elmentek, lett pár új tag is. Pár hónap telt el azóta, ismételtem warozunk, most már komolyabban, lett a klánnak weboldala és war szervere is. Az egyik leader, névszerint Snake elhagyta a klánt és újraalapította az NMW-t és több korábbi NMW-s tag is ment vele, így muszáj volt lecserélnünk az NGF nevet, így jutott eszünkbe a The Next Generation név. A 2016-os M4 Ligán a klán 3. helyezést ért el közben. Manapság ismét inkább csak Funolunk, mivel többnyire kihalt a SA:MP warok terén. Pár CW klán maradt, ők szintén távol maradnak a waroktól, így ellenfél nélkül nehéz tolni. Ma, 2016. 08. 08-án 2 éves lett a tNg.
 
-A klán fun, illetve war, ezen belül is az M4-et részesítjük előnyben.
 
-2014 augusztus 8. óta él, tehát 2 éves.
 
-Leaderek: Awe, MR.T(alapító), Pi$ti.
 
Weblap: Katt
 
Szerver: server28.clans.hu:7804
 
Elérhetőség: Profilomon láthatod.
 


Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( [time]2015. november 07. 00:07:09[/time] )
 


A \"szerver\" kifejezések az MFR-re értendők.
« Utoljára szerkesztve: 2017. November 09. - 14:27:33 írta AweFM »

The Next Generation - tNg
« Válasz #1 Dátum: 2016. Május 21. - 21:31:45 »
0
ez egy hüjeség hüje vagy awe -.-\"\"222
a tngg egy fasság sztem xd <3 8) 8) :sick: :sick: :wall: :wall:

The Next Generation - tNg
« Válasz #2 Dátum: 2016. Május 24. - 10:03:08 »
0
Idézetet írta: Pistíke2010 date=1463859105\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58372\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ez egy hüjeség hüje vagy awe -.-\"\"222
a tngg egy fasság sztem xd <3 8) 8) :sick: :sick: :wall: :wall:
 
Te már tudsz valamit

The Next Generation - tNg
« Válasz #3 Dátum: 2016. Június 08. - 21:08:37 »
+1
Ezt asszem ismertem de nem biztos.. Jó lesz/jó.

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
The Next Generation - tNg
« Válasz #4 Dátum: 2016. Augusztus 08. - 16:59:59 »
0
Idézetet írta: Pistíke2010 date=1463859105\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58372\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ez egy hüjeség hüje vagy awe -.-\"\"222
a tngg egy fasság sztem xd <3 8) 8) :sick: :sick: :wall: :wall:
 
Értelmes vagy, fiam.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal