Szerző Téma: ArtMTA szervere  (Megtekintve 2742 alkalommal)

ArtMTA szervere
« Dátum: 2015. Október 30. - 11:25:15 »
0

Üdv minden kedves olvasónak, leendő játékosnak.
Már az elején szeretném leszögezni, hogy senki nem kért meg, hogy írjak a szerverről, nem is vagyok senki, csak egy átlagos játékos. Mindössze csak azért írok, mert szeretnék több játékost fent látni.


Fontosabb dolgok:
- Egyedi mappolások, interiorok

- Egyedi DÉLI benzinkút, nem a szokványos, már már unott benzinkút


- 4 munka, folyamatosan bővül


- Még fejlesztések alatt álló scriptek, módok. Folyamatos UPDATE-ek


- Nincs unalmas mindennapok

Nem is töröm tovább a szót, kis leírás.
 

Munkák
Dobozpakoló:



  • Természetesen 0-ról írt munka. A dolgozó elmegy szépen Red County és San Fierro közti hátsó bekötő utón lévő Gyárba (sárga blip jelzi). Várja ott egy NPC, akinél felbírja venni a munkát és már dolgozgathat is.


  • Rá kattint a dobozra, majd felveszi a dobozt és akkor viheti leadni. Ahol bejött, arra ki viszi és a zöld CP-be leadja.



Doboz szállító:



  • Ugyan ott található, ahol a doboz pakoló. 200 darab dobozt kell leadni előtte, hogy ezt fel lehessen venni. Ha megvan a doboz, akkor ott kell felvenni, ahol a dobozpakolászóst csak fel kell menni a lépcsőn, ott vár egy srác és már adja is a munkát. 


  • Ha felvetted a munkát, akkor ki mész a parkolóba, és vár ott egy nagy CP. Bele állsz, adja a munkakocsit, vissza mész a konténerhez, elötte lévő CP-be sétálsz az add egy dobozt amit a munkakocsidba kell pakolni. Max 5 darab fér rá, ha felpakoltad akkor irány Los Santos csomagszállítós munkához.



Csomagszállító:



  • Los Santos északi benzinkút közelében található sárga blip jelzi ma a munkát. A munkát viszont Városházán lehet felvenni. Ha felvetted mész a blippel jelzett helyre, ott bele állsz a CP-be ami adja egyből a munkakocsit.


  • Alattad a munkakocsi, akkor már nincs más hátra, mint hogy menni és kézbesíteni a csomagokat. Los Santos területén kell leadogatni a csomagokat



Építész:



  • Las Colinas-nál van egy építkezés (Los Santos repülőtér előtt-mellett). A munkát itt kell elfogadni/felvenni.

  • Ha felvetted, akkor irány építeni. Pénzt, nem úgy mint a többi munkánál, hogy egyből kapod, itt akkor kapod meg, amikor leattad ott, ahol felvetted





Frakciók

Legál

-Los Santos Police Department

-Los Santos Medical Center [pályázható]

-Royal Mechanic Service


Illegál

-Sex Money Murda

-Stidda [LCN]


-Russian Maffia


-1 pályázható





Néhány kép a szerverről:
 
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 23. - 21:58:44 írta anGeL »

ArtMTA szervere
« Válasz #1 Dátum: 2015. Október 30. - 19:09:04 »
0
Oh god.  :noexpression:

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
ArtMTA szervere
« Válasz #2 Dátum: 2015. Október 30. - 20:12:37 »
0
a weboldal nagyon bejön nekem
viszont a
\"Miért érdemes itt játszani?\"
nem győzött meg
:c

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
ArtMTA szervere
« Válasz #3 Dátum: 2015. Október 30. - 20:26:49 »
0
a weboldal tényleg nagyon ottvan, viszont az ucp nem tudom, hogy hibás-e, vagy már regisztrálva van egy `asdasd` nevezetü felhasználó. Ugyanis tesztelni akartam az UCP-t beírtam randomba a névhez, hogy asdasd, a jelszóhoz pedig szintén asdasd és lásd mi fogadott:
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/151030/741983222N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]

ArtMTA szervere
« Válasz #4 Dátum: 2015. Október 31. - 08:17:37 »
+1
Idézetet írta: patyes96 date=1446200715\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58292\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
- Nincs unalmas mindennapok[/i]

Nem is töröm tovább a szót, kis leírás.[/center]
 
:facepalm:

ArtMTA szervere
« Válasz #5 Dátum: 2015. Október 31. - 21:32:11 »
0
a szerver jó, viszont az adminok szarnak a játékosokra.

ArtMTA szervere
« Válasz #6 Dátum: 2015. November 18. - 13:04:43 »
0
Idézetet írta: zιтяσиє date=1446233209\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58292\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
a weboldal tényleg nagyon ottvan, viszont az ucp nem tudom, hogy hibás-e, vagy már regisztrálva van egy `asdasd` nevezetü felhasználó. Ugyanis tesztelni akartam az UCP-t beírtam randomba a névhez, hogy asdasd, a jelszóhoz pedig szintén asdasd és lásd mi fogadott:
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/151030/741983222N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
 
PHP részét annak idején én és az egyik fejlesztő barátom írtuk meg és mivel még nem igazán voltunk profik ilyesmiben, ezért elég sok sebezhető pontja lett a regisztrációnak. Példaként hozom fel hogy lehet botoltatni, akármennyi felhasználót lehet hozzáadnod egy gépről,ipről. Ezért is tudtál belépni mert valaki csinált egyet funból, hiszen az asd-os karakterek sem voltak tiltva.  :D Amúgy pacek kinézetet varázsoltak rá a srácok azóta, csak sajna a szerver hanyatlóban van ismét...  :noexpression:

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
ArtMTA szervere
« Válasz #7 Dátum: 2015. December 04. - 07:40:22 »
+1
weboldal tényleg menő! :)

Nem elérhető Flips

ArtMTA szervere
« Válasz #8 Dátum: 2016. Január 23. - 14:20:26 »
0
Szerintem már ez a szerver se fog megnyitni. Nem egy az oldala, az ucp, a facebook oldal is törölve, MTA szerver egyáltalán nincs, TS szintén nincs.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
ArtMTA szervere
« Válasz #9 Dátum: 2016. Január 23. - 21:58:56 »
0
[gmod]Archiválva.[/gmod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal