Szerző Téma: A freesamp.forceit.hu-ra Nem sikerül csatakozni  (Megtekintve 2206 alkalommal)

A freesamp.forceit.hu-ra Nem sikerül csatakozni
« Dátum: 2015. Október 29. - 08:25:05 »
0
Sziasztok. Tegnap este amikor egyik barátomnak betettem volna egy modot, akkor nem lépett fel az FTP szerverre.
Majd ma megnéztem a freesamp.forceit.hu/webadmin oldalt, de nem jött be. Mi van most?
Leállt a szerver hosting? Ez nem lehetséges! Lehetetlen hogy leálljon. Lehet hogy hamarosan minden onnan igényelt szerver leáll? Más hostingra nem tudom feltölteni, mert csak ez az egy ingyenes, a többin pénzért kell szervert igényelni.
Remélem hogy nem állt le a hosting. Mert ha leállna az nekem nagyon nem esne jól :(

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
A freesamp.forceit.hu-ra Nem sikerül csatakozni
« Válasz #1 Dátum: 2015. Október 29. - 09:10:48 »
0
Ez a probléma másnak is előfordult. A host az utóbbi hétben, vagy napokban eléggé rossz teljesítményt nyújtott. Folyamatos leállások, sikertelen FTP csatlakozások/feltöltések, lassú weboldal, ingadozó(magas) ping, és még sorolhatnám. Egyik ismerősöm többször is bejelentést írt a hostnak a fent említett problémákról, de akkor javították rá 5-10 percre ezt a gondot.
 
Ez nem lehetséges! Lehetetlen hogy leálljon.[/quote]
Miért ne lenne lehetséges, hogy leáll?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 29. - 09:15:38 írta zιтяσиє »

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
A freesamp.forceit.hu-ra Nem sikerül csatakozni
« Válasz #2 Dátum: 2015. Október 29. - 12:08:07 »
0
800 forint egy játèkszerver. Akármennyire nincs pènze az embernek, ez nem nagy összeg. (Egy doboz cigi?)
U.i: Akinek pedig tènyleg nincs, nem igen az minden vágya, hogy szervert nyisson.

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
A freesamp.forceit.hu-ra Nem sikerül csatakozni
« Válasz #3 Dátum: 2015. Október 29. - 15:24:29 »
0
A szolgáltatás újra elérhető.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal