Szerző Téma: Teljes körű hackrendszer  (Megtekintve 1233 alkalommal)

Nem elérhető ROOCK

  • 183
    • Profil megtekintése
Teljes körű hackrendszer
« Dátum: 2015. Augusztus 27. - 13:52:46 »
+1
:D Üdv Fórumozók! :D
 

A mai nappal belekezdtem életem egyik legnagyobb scriptjébe :-\\
 

Igazábol még nem tudom ennek a cuccnak a nevét mert nagyon sok midnden van benne majd még kitalálom :hmmm:
 
Amit tartalmazni fog:
 
  • Teljes körü hackelés

  • Számítógép rendszer

  • Bankrablás


Kezdem is a teljeskörű hackeléssel:
Ugy kell elképzelni mint a való életbe
venni kell egy gépet és különböző gépekkel különböző cuccokat lehet hackelni
pl van egy géped amibe 1 magos processor 1gb ram 128mb vidikari 30gb vinchester van
azzal lehet kitanulni az autó hackelést és ha van online player aki hackel meghiusítani a hackelését és a másik player gépét lassítani hogy lassabban tudjon hackelni... tehát trollkodni is lehet :P
De autóhackeléshez kell venni egy telefont és kábeleket :P csak hogy kicsit izgi legyen :D
A hackelésről még (kamerák):
Ha benne vagy a kamera hatósugarába és rabolni akarsz/nem te vagy a ház tulaj akkor riasztja a rendőröket
Minél fejlettebb a géped annál gyorsabban lehet és annál több mindent lehet kiütni!
A bankhoz csak is a legfejlettebb gép jó azzal lehet kiütni a riasztókat a kamerákat, és a széfet ha hackeléssel nyitod akkor szintén kell egy telefon és kábelek
és ha többen csinálják a hackelést akkor gyorsabban megvan (tehát ösztönözni akarok mindenkit az összefogásra)
De bankotrabolni lehet izgalmasan is tehát bemész a bankba és ha ügyes vagy akkor elvághatod a riasztót és kiiktatod a kábeleket
de sietni kell mert ha 1 kamera kiesik pl az 5 ből akkor van 10mp hogy riassza a rendőröket tehát meg.... nem árulom el hogy hogy lehet ügyesen megoldani majd rájöttök :)
Számítógéprendszer:
 
  • 10 fajta alaplap AMD/Intel

  • 10 fajta CPU AMD/intel

  • 5 fajta OS

  • 4 fajta GPU

  • 3 fajta és 5 különböző méretü RAM

  • 4 fajta TÁP

  • 4 méretű HDD


Ezekért az alkatrészekért el kell menni a boltba meg kell venni, mellé egy összerakási kézikönyvet minden alaplaphoz másik kézikönyv kell :P és otthon a házadba össze kell raknod vagy hívsz egy szerelőt aki összerakja persze fizetésért ha ezek megvannak feltelepíted rá az OS-t és hackelsz.
A kézikönyvben le vannak írva a parancsok amivel össze lehet rakni a gépet és bizony el is lehet rontani :D
De az OS telepítés is bonyolultabb nem csak egy parancs végig kell írni az egészet és várni ugyan úgy mint a való életbe.
Ha megvan az összerakás és a telepítés is akkor kezdheted tanulni akár a neten is a könyveket nem kell megvenni a boltba!
A géprendszerről szerintem mindent elmondtam bár nem biztos ezt csak hirtelen leirom hogy tudjatok róla hogy készül ilyen :D
Bankrablás:
Mint azt már mondtam hogy hackeléssel lehet kiütni a kamerákat a riasztót és kinyitni a széfet de csak ha van internet elérésed a gépeden és megtaláloda kirabolandó bankhoz az elérési utat amit jó elfogok rejteni hogy ne csak trollkodó emberek járjanak fel hanem tényleges okos emberek  :thumbsup:
Tehát ami itt készül azt lehetne nevezni forradalmi újításnak  :angel:
Megpróbálom minden nap irni hogy kb hány % van kész a scriptbőlami igazábol már nem is annyira script hanem egy kissebb mod
Ahol most tartok vele:02%

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Teljes körű hackrendszer
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 14:06:32 »
+1
Meglátjuk, mi lesz belőle.  :$
 
vinchester[/quote]
Sok sikert, jó munkát.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 27. - 14:13:24 írta zιтяσиє »

Nem elérhető ROOCK

  • 183
    • Profil megtekintése
Teljes körű hackrendszer
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 14:31:42 »
+1
bocs xD nem javítom ki legyen aki röhög rajtam :P
és köszi meglesz az elképzelés jó de nem tom meddig fog tartani :/

Nem elérhető KDDomi

  • 976
    • Profil megtekintése
Teljes körű hackrendszer
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 16:42:04 »
0
Nagyon jól hangzik, főleg rp szeróra. Sok sikert.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal