Szerző Téma: Killakikitt  (Megtekintve 5443 alkalommal)

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Killakikitt
« Dátum: 2015. Augusztus 22. - 15:14:45 »
+15
Killakikitt - Rövid bemutatás.
 


\"30647befb7b595a4af1070561576a9fd.png\"\"5f16438bde6f628bd75e0ebb2a2f390b.png\"
 




Üdvözöllek, kedves ide látogató. A témát azért nyitottam, mert a(z) Killakikitt-et szeretném nektek bemutatni.
A Killakikitt egy Magyar Rap banda, akiknek elég sok kiadott rap lemezük van. Sokan ismerhetik a bandát.
Sokan viszont nem szeretik, mert magyar rap. Azoknak az embereknek szerintem nincs fülük, de ők tudják. :)
Most emiatt nem szeretnék senkivel sem vitázni. Mindenki mást szeret, mindenkinek más tetszik.
A Kιllaĸιĸιтт-et 2014 elején ismertem meg, haverom által. Az első zeneszám, amit tőlük hallottam ugyan nem tetszett, de az viszont nagyon tetszett benne, hogy szinte mindegyik zenének, illetve zenéjüknek van valami mondanivalója. Ezután meghallgattam egy újabb zenét, ami azthiszem, hogy a(z) Killakikitt - Legenda volt. Ez a zene nagyon megtetszett nekem, és ez is lett a kedvencem nagyon sokáig. Olyan szinten megtetszett, hogy csak ezt akartam hallgatni. Gondoltam, hogy ha ez tetszik ennyire, akkor a többi számmal mi lehet. Letöltöttem egy egész albumot és hallgattam. Szinte az összes zene a kedvencemmé vált. Persze van 1-2 olyan zene, ami kiemelkedik az összes közül, de nincs olyan zene tőlük, ami nem tetszene. Ha többet megszeretnél tudni a Killakikitt-ról/ről, akkor ajánlom figyelmedbe
Azt kell mondjam, hogy az én személyes kedvencem a Killakikitt bandából, az Tírpa. Nagyon sok oka van annak, hogy ő a kedvencem. Nagyon elnyerte a tetszésem az a stílus, amit ő csinál, és ahogyan énekel. Tírpa szövegei, illetve mondatai inkább ütősek, vagy oltások. Ez nekem nagyon tetszett benne első pillanattól kezdve. Ha szabad, akkor idéznék is tőle egy szöveget/mondatot.: \"A mocskos szöveg megfertőzi minden csíra lelkét, a baltást nem állítod meg véghez viszi a tervét.\" AZA szövegei inkább egyediek, és nagyon jól összetettek. Neki is nagyon jó a reppelési stílusa, de mint már mondtam, Tírpa a kedvencem. :) A leírást megpróbálom folyamatosan bővíteni. Ha elírtam valamit, akkor nagyon kérlek titeket, hogy jelezzétek nekem, vagy itt, vagy PÜ-ban/ben. Most pedig következzék a részletes leírás.:


Hogy alakult a Killakikitt!?
AZA elmondása szerint, a Killakikitt így alakult ki.:
Spoiler for AZA Elmondása, pontosan.:
A Wacuumairs révén, én benne voltam, Tirpa meg beakart kerülni. Újonc anno elhozta hozzám
és a szövegeitől már akkor megfeszültem. Összeültünk sok közös pörgés után és végül én dobtam be a közös csapat ötletét, Tirpa rábólintott, így lett a Killakikitt. Az elején freestyle közben írtuk a szövegeket meg a zenét, 10 perc alatt raktunk össze számokat, plusz diktafonba reppeltünk. Olcsó mi? De bevált.
Scarcity. Hogy alakult, mi a célja, az iránya ennek és egyáltalán mit képvisel?!
AZA és Tírpa elmondása szerint.:
Spoiler for AZA és Tírpa elmondása szerint, pontosan.:
Tirpa: Azt tudni kell rólunk, hogy mi gyerekkorunk óta odavagyunk a horror és gengszter filmekért.
Anno fennt voltunk Azánál és valami horror játékon csüngtünk. Utána közvetlenül elkezdtünk reppelni
és mint általában, akkor is rajtamaradtunk a hangulaton, ezúton született a Kikötők. A mai napig ez a ködös, street-es, misztikus világ határozza meg a Scarcity zenéit.
Aza: A Scarcity külföld felé mozog, kint már tudják hol vagyunk a térképen. Magyar mintákból gyártunk zenét, egyenesen az ősöktől merítünk ihletet, hisz ők rakták le az alapokat itthon. Sokan mások is hasonlókból mintáznak... Amúgy is ezt akartuk elérni...
Tirpa: Másképp kezdtük el hallgatni a magyar zenéket, kihallottuk belőle a mintákat, a lehetőséget.
Mit jelent az, hogy Scarcity?!
AZA elmondása szerint.:
Spoiler for AZA elmondása, pontosan.:
Aza: A scarcity kifejezés valaminek a hiányát jelenti. Szó szerint meg hegváros, tudod... Mögé basztuk,
hogy BP, mert Budapesten élünk. Tagjai: Killakikitt, PKO, Pánikszoba, Brokenfinguz, aMGee, Voice, Skanna, Frequent, Demo, Harakiri.


AZA és Tírpa
 
AZA:
 

  • 1998 óta aktívan zenél és a magyar rap meghatározó alakja. Kezdetben a Wacuumairs kiadó tagja Akkezdet Phiaival egy időben, de később kivált és megalapította saját kiadóját Scarcity Budapest néven. A kiadónál eddig 6 lemez jelent meg hivatalosan, mely lemezek hanganyagát kivétel nélkül AZA állította össze, és a zenék nagy részét ő írta.


Tírpa
 

  • TIRPA a Killakikitt népszerű underground rap csapat tagja. Társával AZA-val a koszos hangzású,gengszter rap műfajban jeleskednek. Erre figyelt fel DopeMan is, aki TIRPÁT a szárnyai alá vette. TIRPA napjaink egyik legnépszerűbb rap énekese, aki régen freestyle rappel foglalkozott.




Idézetek.:
 
Spoiler for Lista:

 
  • Mindenki kiborul, ha nem az van, mit tervezett,
    Akkor jön rá, mije volt, mikor már minden elveszett.
    Köss békét magaddal, ideje, hogy megtedd,
    Mert amit eddig csináltál, abból semmi jó nem lett.



  • A boldogság a legtöbb emberből, úgy látom, megszökött,
    Kiszolgáltatva élünk a pokol és a menny között,
    Sok a kísértés, de próbálok nem elesni,
    A mennyországot, rájöttem, csak magunkban kell keresni.



  • Isten kísért utamon, de néha megbotlottam,
    Sokszor kezdtem a nulláról, mert volt, mit elrontottam,
    Hálás vagyok, hogy egészséges lettem,
    Én akiket szerettem, azokért mindent megtettem.



  • Van dolgom a Földön, mert ha nem lenne, nem élnék.
    Nem született olyan, akivel életet cserélnék.



Profilkép Ajándék.:
 


\"Killakikitt.png\"\"Killakikittt.png\"
 


Pár zene.:
 


 


 


 





Köszönöm, hogy elolvastad. Remélem tetszett a leírás. További szép napot.
Leírást készítette: ᗩωєѕσмє. A képeket készítette: Darell.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 22. - 22:53:15 írta ᗩωєѕσмє »

Killakikitt
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 15:17:32 »
+1
Szép Leírás:D

Killakikitt
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 15:33:14 »
+1
egyetlen szám amit meghallgatok tőlük
 

Killakikitt
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 16:06:38 »
+1
fűvel kezdted mi a faszért lett tű
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Killakikitt
« Válasz #4 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 16:19:06 »
0
Nekem nagyon bejön a Killagoons lemezük. Mai napig sem untam meg viszont hiányzik belőle a kevesebb káromkodás mint pl a Legenda néven futó számuk és a Kérdés.
Személyem szerint én AZA-ra nézek fel jobban mint Tirpára mert AZA-nak olyan szókincse van és úgy össze tudja tolni a sorokat, hogy az valami hihetetlen! Persze Mikee is kurva nagy arc. :D (Gádzsik 4)
Ha többet szeretnétek megtudni a Killakikitt-ről akkor nézzétek meg ezt a videót:
 

Idézetet írta: RaheemDaBeast date=1440250394\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
...
 
Amikor magányos voltam akkor ez a két szám nagyon sokat segített benne. Nagyon jól elrappelik a helyzetet és benne éreztem magam.
Kedvenceim:
Amikor úgy érzem hogy \"nem kell sok, hogy szétbasszak mindent csak a fejben egy hang\":
-

-

-

-

Amikor úgy érzem, hogy egy kis motivációra van szükségem:
-

-

-

-

Régi kedvencek:
-

-

-

Ja és az összes számának tudom kívülről a szövegét.. c: :ddd

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Killakikitt
« Válasz #5 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 16:31:27 »
0
Puszi flash, tudtam hogy kifelejtek valamit, (az interjú videót)
Hozzácsatolva a leíráshoz!

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Killakikitt
« Válasz #6 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 16:35:17 »
+1
Idézetet írta: RaheemDaBeast date=1440250394\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
egyetlen szám amit meghallgatok tőlük
 

Nincs egy jó számuk!!!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 23. - 11:09:26 írta $WΔRLORD$ »

Killakikitt
« Válasz #7 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 16:54:29 »
0
nem mikee miatt lmao

Killakikitt
« Válasz #8 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:06:28 »
0
Minden száma.  :yes:

Nem elérhető Wes

  • 335
    • Profil megtekintése
Killakikitt
« Válasz #9 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:07:49 »
+2
Sokan viszont nem szeretik, mert magyar rap. Azoknak az embereknek szerintem nincs fülük, de ők tudják. :)
[/quote]
Azért mert valaki nem szereti ezt a \"zenét\" azért az embernek nincs jó hallása vagy füle? Hát ez aztán jó meglátás.

Killakikitt
« Válasz #10 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:18:20 »
+3
Idézetet írta: Wes date=1440256069\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Sokan viszont nem szeretik, mert magyar rap. Azoknak az embereknek szerintem nincs fülük, de ők tudják. :)
Azért mert valaki nem szereti ezt a \"zenét\" azért az embernek nincs jó hallása vagy füle? Hát ez aztán jó meglátás.
 
[/quote]
Akkor nekem nem, hogy fulem nincs, de fejem sincs.
\\m/
 

Nem elérhető Sanyko

  • 324
    • Profil megtekintése
Killakikitt
« Válasz #11 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:20:23 »
+1
awesome nagyon tetszik amit írtál és még utána nézek ennek a bandának! Így amit írtál jónak tűnik! És a zenék is jók amit adtál! Ment a + :)

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Killakikitt
« Válasz #12 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:23:58 »
+1
Idézetet írta: Sanyko date=1440256823\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
awesome nagyon tetszik amit írtál és még utána nézek ennek a bandának! Így amit írtál jónak tűnik! És a zenék is jók amit adtál! Ment a + :)
 
Köszönöm. Vegyétek úgy, hogy a +t nem nekem adjátok, hanem a Killakikitt-nak/nek ;)
Wes, metaxa. Mindenki mást szeret. :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 22. - 17:25:33 írta ᗩωєѕσмє »

Killakikitt
« Válasz #13 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:28:07 »
+2
Idézetet írta: Toxic date=1440256894\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

 
Ennek aztán sok mondanivalója van.  :D
 
[/quote]
Csupan reagaltam erre a baromsagra. Izlesek es pofonok, mindenki mast kedvel.
Egyebkent ezt a szamot csak akkor ertened meg, ha kovetned magat a bandet.
Egyebkent meg, En is meghallgatom a magyar rappet, de nekem messze az akph viszi a palmat. :D
Hallgasd meg ezt, ezt talan mar erteni fogod. :D



 

Killakikitt
« Válasz #14 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:31:58 »
+2
Sokan viszont nem szeretik, mert magyar rap. Azoknak az embereknek szerintem nincs fülük, de ők tudják. [/quote]
Értelmes, érett gondolkodás.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal