Szerző Téma: 7 éves a fórum  (Megtekintve 7970 alkalommal)

Elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Dátum: 2015. Augusztus 14. - 15:34:25 »
+22

Sziasztok.
Pont ma, hogy 7 évvel ezelőtt elindult a fórum SAMPFórum néven. Rengeteg embernek köszönhetjük azt, ahol ma tart ez a fórum. Több év nehéz munkájukba tartott, mire összehozták ezt a remek közösséget.
Ez idő alatt a fórum rohamosan növekedett. Mára el is értük a 15.080 tagot, 479.271 elküldött hozzászólást és a 47.954 megnyitott témát. A legtöbbet hozzászóló felhasználó <[£u$ta]> volt, akinek 8.364 hozzászólást köszönhetünk. Szinte hihetetlenek ezek a számok, de igazak. A fórum olyannyira népes lett, hogy a Magyar GTA Közösség körében szinte bárki ismeri. Jelenleg a statisztika alapján naponta több, mint 6 felhasználó regisztrál be. Csak az elmúlt hónapban 237 új tagot köszönhettünk köreinkben.
[hs width=300 height=300]http://kepkuldes.com/images/456c38e17fcf84449b9b6e04bd78c76f.png[/hs][hs width=300 height=300]http://kepkuldes.com/images/7742202f2c58c7e006145eb09d8cb103.png[/hs][hs width=300 height=300]http://kepkuldes.com/images/f31798b9f758663e65fd4fdf9bdca6cb.png[/hs]
A fórum kezdetekben kizárólag SA:MP-el foglalkozott, de idővel kiterjedt MTA:SA-ra és egyéb témákra.
Idén júliustól a fórum nevet váltott, hisz egyre nagyobb érdeklődés van az MTA és az egyéb GTA részek felé.
Ekkor a fórum összeolvadt MTAFórummal. A 2 fórum adatbázisa teljes mértékben össze lett vonva, így ettől kezdve az MTA:SA is ugyanolyan bánásmódot kap, mint a SA:MP.
A fórum születésnapja alkalmából minden kitiltott felhasználó kap még 1 esélyt. Ne játsszátok el. ;)
De mint minden évben, most is lehet névváltást kérelmezni tőlünk. Ezzel kapcsolatban Augusztus 20.-ig megkereshettek minket privát üzenetben.
Reméljük, hogy GTAKözösség néven is minimum ennyi időt eltölthetünk még együtt.
\"1aa19b0d2e41d5838ab2c2cf2605f9a9.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 14. - 16:08:28 írta Legend »

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 16:31:01 »
+7
A fórum születésnapja alkalmából minden kitiltott felhasználó kap még 1 esélyt. Ne játsszátok el. [/quote]
Második alkalom, hogy ez van és egyáltalán nem örülök neki, lehet, hogy kedvesek akartok lenni, de azok a felhasználók jó okkal lettek kitíltva én már az előzőt sem támogattam meg is lett az eredménye pár \"jó\" fórumozó pár hónappal az esély utána megint rákezdett arra, hogy a fórumon szapulja a népet(persze tisztelet a kivételnek) neveket nem mondok, de örülök, hogy lett ez intézve, mert az nem volt állapot, hogy chaten az újoncot akár \"lebalfaszozzák\"(és elküldik a jóknyába) vagy ha hozzájuk szól valaki azt is.
Tehát lényegre törve én nem örülök ennek. Jöhetnek a mínusz hadak, de ez így akkor sem kóser és nem kell azzal jönni, hogy megérdemelnek még egy esélyt. Múltkorában is kaptak egy esélyt volt olyan, akit megbántunk bár már kezd valamiféle \"szigor\" vagy kényszer hatására beilleszkedni a fórum közösségébe.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 14. - 16:35:07 írta Hörry »

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 17:10:28 »
0
Idézetet írta: Hörry date=1439562661\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57033\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

A fórum születésnapja alkalmából minden kitiltott felhasználó kap még 1 esélyt. Ne játsszátok el.
Második alkalom, hogy ez van és egyáltalán nem örülök neki, lehet, hogy kedvesek akartok lenni, de azok a felhasználók jó okkal lettek kitíltva én már az előzőt sem támogattam meg is lett az eredménye pár \"jó\" fórumozó pár hónappal az esély utána megint rákezdett arra, hogy a fórumon szapulja a népet(persze tisztelet a kivételnek) neveket nem mondok, de örülök, hogy lett ez intézve, mert az nem volt állapot, hogy chaten az újoncot akár \"lebalfaszozzák\"(és elküldik a jóknyába) vagy ha hozzájuk szól valaki azt is.
Tehát lényegre törve én nem örülök ennek. Jöhetnek a mínusz hadak, de ez így akkor sem kóser és nem kell azzal jönni, hogy megérdemelnek még egy esélyt. Múltkorában is kaptak egy esélyt volt olyan, akit megbántunk bár már kezd valamiféle \"szigor\" vagy kényszer hatására beilleszkedni a fórum közösségébe.
 
[/quote]
Aki vissza akar jönni, az úgyis visszajön, ezzel csak arra adunk lehetőséget, hogy a saját nevüket használva normálisan viselkedhessenek.

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 17:12:35 »
0
Idézetet írta: Szilard date=1439565028\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57033\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 
A fórum születésnapja alkalmából minden kitiltott felhasználó kap még 1 esélyt. Ne játsszátok el.
Második alkalom, hogy ez van és egyáltalán nem örülök neki, lehet, hogy kedvesek akartok lenni, de azok a felhasználók jó okkal lettek kitíltva én már az előzőt sem támogattam meg is lett az eredménye pár \"jó\" fórumozó pár hónappal az esély utána megint rákezdett arra, hogy a fórumon szapulja a népet(persze tisztelet a kivételnek) neveket nem mondok, de örülök, hogy lett ez intézve, mert az nem volt állapot, hogy chaten az újoncot akár \"lebalfaszozzák\"(és elküldik a jóknyába) vagy ha hozzájuk szól valaki azt is.
Tehát lényegre törve én nem örülök ennek. Jöhetnek a mínusz hadak, de ez így akkor sem kóser és nem kell azzal jönni, hogy megérdemelnek még egy esélyt. Múltkorában is kaptak egy esélyt volt olyan, akit megbántunk bár már kezd valamiféle \"szigor\" vagy kényszer hatására beilleszkedni a fórum közösségébe.
 
[/quote]
Aki vissza akar jönni, az úgyis visszajön, ezzel csak arra adunk lehetőséget, hogy a saját nevüket használva normálisan viselkedhessenek.
 
[/quote]
De a lényeg az akkor is ugyan az marad. :)
Nagyon jól tudom egy ilyen kitiltás nem akadályoz meg senkit, ha nagyon vissza akar jönni, de nem mindegy a STAFF engedte vissza vagy úgymond \"erőszakkal\" jött vissza.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Válasz #4 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 17:23:31 »
+10
Szia Krook. :)

7 éves a fórum
« Válasz #5 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 17:25:30 »
0
Szép!  :thumbsup:

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Válasz #6 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 17:27:38 »
+4
Idézetet írta: anGeL date=1439565811\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57033\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szia Krook. :)
 

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Válasz #7 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 18:23:46 »
+6
A fórum születésnapja alkalmából minden kitiltott felhasználó kap még 1 esélyt. Ne játsszátok el.[/quote]
Ez volt a legnagyobb hiba amit kitalálhattál.  :)

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
7 éves a fórum
« Válasz #8 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 18:25:06 »
+8
Ezt a tiltás feloldást lehetett volna szabályozni olyannal, hogy pl csak azok kapjanak unbant, akik még tavaly lettek kitiltva..
Mert akiket 2-3 hónapja tiltottak ki, nem hiszem, hogy megjavulna ennyi idő alatt.

7 éves a fórum
« Válasz #9 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 18:43:12 »
0
A Név váltás az szép ötlet volt. :)

7 éves a fórum
« Válasz #10 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 19:07:07 »
+3
1 ev mulva itt tali :)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

7 éves a fórum
« Válasz #11 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 19:22:39 »
+11
A fórum egy részével jóban vagyok. Egy másik része ismer mint a rosszpénzt, van nekem is köcsög oldalam.
2011 óta vagyok regisztrálva, és ennyi idő alatt sikerült megismernem azt, hogy milyen amikor jó a fórum, és milyen amikor kurvaszar. Utóbbi két évben ilyen volt.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 14. - 19:29:16 írta nagynorbi »

7 éves a fórum
« Válasz #12 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 20:03:12 »
0
Én nagyon szeretem a forúmot!! Remélem, soha nem lesz vége!!   ;)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 14. - 20:05:26 írta blint34 »

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
7 éves a fórum
« Válasz #13 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 20:06:31 »
0
Idézetet írta: blint34 date=1439575392\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57033\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én nagyon szeretema forumot!! Remélem, soha nem lesz vége!!   ;)
 
Vége az nem lesz, maximum megszűnik.


7év hosszú idő ám. Boldog születésnapot kívánok, remélem élsz még 100évig!

7 éves a fórum
« Válasz #14 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 20:09:01 »
0
Idézetet írta: ᗩωєѕσмє date=1439575591\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57033\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Én nagyon szeretema forumot!! Remélem, soha nem lesz vége!!   ;)
 
Vége az nem lesz, maximum megszűnik.


7év hosszú idő ám. Boldog születésnapot kívánok, remélem élsz még 100évig!
 
[/quote]
Annál tovább is.  :Cry2:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal