Szerző Téma: Legend  (Megtekintve 2920 alkalommal)

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Legend
« Dátum: 2015. Augusztus 06. - 22:40:40 »
+10
Sziasztok.
Mivel már csak jelenleg nekem nem volt itt bemutatkozásom, ezért úgy gondoltam írok egyet, nehogy már én legyek a fekete bárány. :3
Péternek hívnak, jelenleg még 17 éves vagyok. 1997.09.01. születtem (jó dátum, igaz? :3), így nemsokára töltöm a 18-at. Már kiskorom óta szeretek gépekkel foglalkozni. Tisztán emlékszem a legelső gépemre is amin még windows 95 futott. SA:MP előtt leginkább Metin2 privát szerverekkel foglalkoztam amiből volt is 1-2 nagyobb: PvP2, Secret of Magic.
SA:MP és SAMPForum
Legelőször 2011 elején kerestem fel a fórumot. Azt már nem tudom, hogy milyen szándékkal, de akkor még nem nagyon játszottam SA:MP-n, csak néha mentem fel egy-egy fun szerverre.
Aztán rátaláltam a Littletown RPG szerverre, ami nagyon megfogott. Itt is tanultam meg RP-zni. Ezen a szerveren egy nagyon jó közösség alakult ki. Nagyon sok embert ismertem meg itt akikkel mai napig tartom a kapcsolatot. A szerveren több, mint 1100 játszott órám volt, ami iszonyat soknak tűnik így utólag. Mivel nagyon megszerettem az RP-t, így Littletown után a Light Life RolePlay szerveren tevékenykedtem, mint 2-es admin. Számomra ez a szerver volt az a szerver, ahol tényleg normális RP ment. Miután LLRP-t otthagytam egy saját szerverbe kezdtem. Ennek a szervernek a neve Foothills Town RolePlay volt. A szervert UppeR kezdte el írni, majd később mikor már értettem a pawnt, ketten folytattuk. A szerver sajnos nem futott sokáig ezen a néven. A következő saját szerver az a Palomino RPG volt. Ez a szerver a Foothills Town RolePlay szerver módjára alapult. Szintén UppeR-rel írtuk. A SA:MP szervereim közül ezen voltak a legtöbben. Már nem tudok az indokot, hogy miért is lett bezárva. Palomino projekt után jött a Mystic Gaming. Ezt is mint minden más SA:MP szervert UppeR-rel csináltam. Eredetileg ez egy játékszerver csoport akart volna lenni. Fénykorában rendelkezett is úgy 4 szerverrel amibe a következők tartoztak bele: Mystic Gaming - RolePlay, Mystic Gaming - SAMPANY, Mystic Gaming - Battlefield Play In SA:MP. Ezek közül a Mystic Gaming - RolePlayt fejlesztettük mi, amit teljesen nulláról írtunk. Mikor elértük az átlag 40 játékost, pár kedves tag úgy érezte, hogy ő a kemény gyerek, így a nap 24 órájában nyomatták a DDoS támadást. A szerver végül ebbe bukott bele. A szerverrel még volt 1 próbálkozásunk Mystic Gaming - Palomino RolePlay néven, de ez nem igazán futott be. Körülbelül itt tér végett a SA:MP pályafutásom.
MTA:SA és az MTAForum
Mikor a SA:MP-t befejeztem, áttértem az MTA-ra. Bele is kezdtem 2014 nyarán egy új, nulláról írt MTA szerverbe. Ez a szerver az American Villages RolePlay nevet viseli. A szerver eleinte 1992-ben játszódott amivel elég sok embert megfogtunk. A facebook oldalon 1 hét alatt lett ~800 lájk, ami nagyon meglepő volt. Ez mára 2900+ lájk körül jár.
A szervert jelenleg is írom. Egyszer már volt nyitva open beta módban, de nagyon kezdetleges mód volt, így úgy döntöttünk, hogy bezárjuk és továbbfejlesztjük. A szerver megszületésével párhuzamosan Szilárddal létre is hoztuk az első magyar MTAForumot. A fórum mindaddig működött, míg át nem vettük SAMPForum vezetését, ugyanis mint tudjátok, ekkor egybeolvasztottuk a 2 fórumot. Mivel az MTA-s pályafutásom még nem ért végett, így nem nagyon tudok többet írni róla.
Túl San Andreason
Mint mindenki, én is foglalkozok mással a San Andreason kívül.
Még a SA:MP-en ismertem meg Szilárdot akivel azóta számtalan projektet vezettünk. Jelenleg is ketten csinálunk mindent. 1-2 projektet ki is emelnék ezek közül: Anotalk és Ismeretlenek, American Villages RolePlay, GTAKözösség, Képküldés.com. Jelenleg ezek a projektek a legfontosabbak.
A fórumon sokakat kedvelek, így nem emelném ki őket.
Jelenleg ennyi jutott eszembe. Amennyiben még kapok ihletet, bővítem a kis bemutatkozásom.
További jó fórumozást. ;)

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 22:41:35 »
+12
Idézetet írta: Legend date=1438893640\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56838\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
1997.09.01. születtem (jó dátum, igaz? :3)
 
Minden rossz dolog szeptember elsején történik. :DDD

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 22:43:12 »
+1
Idézetet írta: Szilard00 date=1438893695\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56838\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


1997.09.01. születtem (jó dátum, igaz? :3)
 
Minden rossz dolog szeptember elsején történik. :DDD
 
[/quote]
Menj a francba. :\'DDDDD

Legend
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 22:46:03 »
0
Üdv újonc! :D
Nem amúgy, szép bemutatkozás.  :P

Legend
« Válasz #4 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 22:50:28 »
0
Nagyon szép bemutatkozás!  :)  ;)  :clap:

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #5 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 23:09:03 »
0
te ki vagy?

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #6 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 23:14:42 »
+12
Szia!
Jó fórumozást!
A szabályzatot itt olvashatod el: http://sampforum.hu/index.php?page=rules
Kellemes időtöltést!

Legend
« Válasz #7 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 23:20:01 »
0
:O Szia. :D

Nem elérhető Toxic

  • 798
  • #elfújalágyszellő
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #8 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 23:21:13 »
0
Idézetet írta: EnterR date=1438895682\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56838\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szia!
Jó fórumozást!
A szabályzatot itt olvashatod el: http://sampforum.hu/index.php?page=rules
Kellemes időtöltést!
 
kiégtem:DDd

Nem elérhető UppeR!

  • 1134
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #9 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 17:29:52 »
+1
Hellószia. <3

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #10 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 17:32:49 »
+1
Idézetet írta: UppeR! date=1438961392\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56838\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hellószia. <3
 
Sziamizu? :3

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #11 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 17:40:01 »
0
csá lekent

Nem elérhető UppeR!

  • 1134
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #12 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 17:44:16 »
+3
Idézetet írta: Legend date=1438961569\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56838\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Hellószia. <3
 
Sziamizu? :3
 
[/quote]
A történethez szeretném hozzá fűzni, hogy a fejlesztői karriered az én kibaszott lustaságom miatt indult, és tört fel a fellegekbe.  ;D

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #13 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 17:46:41 »
+1
Idézetet írta: UppeR! date=1438962256\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56838\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Hellószia. <3
 
Sziamizu? :3
 
[/quote]
A történethez szeretném hozzá fűzni, hogy a fejlesztői karriered az én kibaszott lustaságom miatt indult, és tört fel a fellegekbe.  ;D
 
[/quote]
Így van. :DD
Igaz, azóta már én is néha belustulok. :$

Nem elérhető UppeR!

  • 1134
    • Profil megtekintése
Legend
« Válasz #14 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 17:49:45 »
0
Legalább már tudod, hogyan működik ez.  :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal