Szerző Téma: Ingyenes SA-MP szerver  (Megtekintve 6863 alkalommal)

Ingyenes SA-MP szerver
« Dátum: 2015. Augusztus 06. - 11:49:38 »
+5
Ingyenes SA-MP szolgáltatásunkat 2016.03.07.-től kezdődően megszüntetjük/tettük.
2015.08.06. és 2016.03.07. között nyújtottuk az ingyenes SA-MP szolgáltatásunkat, ez idő alatt majdnem 800 szervert szolgáltunk ki. Köszönjük a bizalmatokat. További jó játékot kívánunk!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 05. - 17:02:47 írta ForceIT »

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 12:25:01 »
0
Nagyon jo ez az oldal.Nagyon megbizhatoo azt ajanlom mindnkinek hogy ezt hasznalja.Nem laggol konnyen kezelheto es meg ingyenes is.Mindenki  szerintem regisztraljon erre az oldalra es megsporol egy kis penzt vele . :)

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #2 Dátum: 2015. Szeptember 11. - 19:12:18 »
0
Igen ez a oldal nagyon jó.Ingyen host,más hostok pénzért vannak ha vannak ingyenesek is már elfoglalva van. Ezért eszt ajánlom mindenkinek én is.Szerverem is megy mindig ;D Sok Köszönet a ForceiT nak  ;D

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #3 Dátum: 2015. Szeptember 11. - 19:24:38 »
0
Mennyire megbízható ez az oldal?

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #4 Dátum: 2015. Szeptember 11. - 21:47:09 »
0
Olyan 1-2 hete találtam meg az oldalt, szerintem tökre megbízhatóak, nekem eddig bejön az egész, működik :D

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #5 Dátum: 2015. Szeptember 11. - 22:37:16 »
0
Köszönjük a pozitív véleményeket! :)
 
Idézetet írta: zιтяσиє date=1441992278\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56821\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Mennyire megbízható ez az oldal?
 
Próbálja ki! Vesztenivalója nincsen.

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #6 Dátum: 2015. Szeptember 11. - 23:13:40 »
0
Üdvözlök minden kedves olvasót!
Egyszerűen nagyszerű!
Teljes mértékben megvagyok elégedve ezzel a Host -al, teljesen korrekt, megbízható és könnyedén kezelhető rendszert szolgáltatnak az érdeklődök számára. Állítom azt, hogy a legtöbb nevezetes \'Hosztingal\' is versenyképes, hisz teljesen korrekt az egész.
Röviden,tömören fogalmazva:
- Gyors, precíz szerverbérlés
- Aktív Team
- Könnyedén bérelhető, teljes mértékben ingyenes SA:MP szolgáltatás
- Zökkenőmentes szerverfuttatás
Ha kedved kaptál egy SA:MP szerver futtatásához, ne habozz! Ajánlom minden olyan embernek, aki anyagilag nem tudna fenntartani egy szervert, mert mint tudni nem kis összeget elkérnek manapság értük, de itt teljes mértékben ingyenes a szolgáltatás!
 
Üdvözlettel, Matteo Rashenkaz (Tothur)
~

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #7 Dátum: 2015. Szeptember 12. - 15:47:55 »
+3
Csak nekem érdekes, hogy csupa új ember ír ide?  :facepalm:

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #8 Dátum: 2015. Szeptember 12. - 18:29:53 »
+1
Idézetet írta: Carlos date=1442065675\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56821\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Csak nekem érdekes, hogy csupa új ember ír ide?  :facepalm:
 
Én is ezt akartam írni, lehet hogy torolve lett, lehet hogy el se kuldtem.

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #9 Dátum: 2015. Szeptember 12. - 22:44:06 »
0
Nem mi szólunk hozzá a saját témánkhoz ha arra gondoltok.
De mindenki előtt ott a lehetőség, ki kell próbálni a rendszert.
Egyébként szerintünk azért mert a tapasztaltabb felhasználók valószínűleg már régota bérelnek szervert valahol vagy otthon megoldják.

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #10 Dátum: 2015. Szeptember 12. - 23:06:00 »
+1
Igényeltem, nekem nincs vele bajom, tetszett a a webadmin felület is.
Viszont az nem nagyon jön be, hogy külön egy emailban igényelni kellett a szerver mellé mysql adatbázist, de hát ez van. Sok sikert.

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #11 Dátum: 2015. Szeptember 13. - 13:40:44 »
+1
Idézetet írta: zιтяσиє date=1442091960\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56821\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Igényeltem, nekem nincs vele bajom, tetszett a a webadmin felület is.
Viszont az nem nagyon jön be, hogy külön egy emailban igényelni kellett a szerver mellé mysql adatbázist, de hát ez van. Sok sikert.
 
Örülünk, hogy tetszett!
A külön igénylésre azért van szüksék, mert így csak az igényel akinek tényleg szüksége van rá. Automata elkészítés esetén sok felesleges adatbázis álna a rendszerben. Ha egy gombbal lehetne igényelni majdnem ugyan ez a helyzet. Majdnem mindenki igényelne, mert miért ne alapon, akár használja, akár nem, mert egy gombra úgy is rákattint.
Reméljük, így érthető miért is van így. 

Nem elérhető System

  • 406
    • Profil megtekintése
Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #12 Dátum: 2015. Szeptember 13. - 14:02:16 »
0
Én kértem tőletek szervert ami ugye egyből meg is lett létrehoztam a panel nem tudom,hogy honnan van vagy esetleg saját-e nekem tetszik adatbázist gyorsan adtatok a szerverhez.Mikor felmentem alap módra a ping jó volt lagg nem volt de majd még tesztelgetem :D
viszont nem csak tesztelésből kértem hanem majd esetleg nyitok szervert úgy is van most projectem
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 13. - 14:06:37 írta Ambri »

Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #13 Dátum: 2015. Szeptember 13. - 14:46:45 »
0
Idézetet írta: Ambri date=1442145736\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56821\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én kértem tőletek szervert ami ugye egyből meg is lett létrehoztam a panel nem tudom,hogy honnan van vagy esetleg saját-e nekem tetszik adatbázist gyorsan adtatok a szerverhez.Mikor felmentem alap módra a ping jó volt lagg nem volt de majd még tesztelgetem :D
viszont nem csak tesztelésből kértem hanem majd esetleg nyitok szervert úgy is van most projectem
 
Örülünk, hogy meg vagy elégedve!
A webadminnal kapcsolatban pedig idéznék a téma tartalmából:
\"Saját, kifejezetten a SA-MP részleghez fejlesztett webadmin rendszerrel dolgozunk\"

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Ingyenes SA-MP szerver
« Válasz #14 Dátum: 2015. Szeptember 17. - 14:07:52 »
0
Nekem már napok, sőt kb 1 hete ott fut a szerverem, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nincs lagg, jó a ping stb..
Mielőtt megrendeltem volna féltem, hogy valami zsákbamacskát rendelek, de nem. Remek az egész. Már csak arra lennék kiváncsi, hogy meddig lesz még a host/szolgáltatás ingyenes, vagy hogy az oldal meddig fogja bírni.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 17. - 14:09:56 írta zιтяσиє »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal