Szerző Téma: Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról  (Megtekintve 2368 alkalommal)

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Dátum: 2015. Augusztus 05. - 14:41:18 »
+4
Sziasztok.
Ma délután kettőkor kikerült az első hivatalos trailer a Mafia 3 nevezetű játékról.
A Mafia 3 a Mafia: The City of Lost Heaven és a Mafia 2 folytatása.
A játék megjelenéséről annyit tudunk, hogy 2016-ban fog érkezni.
Még anno a Mafia szériának létrehoztunk egy Facebookos oldalt, amelynek a linkje a következő:
https://www.facebook.com/mafiakozosseg
Aki szeretné, az kövesse. :D Ki fogunk rakni minden friss hírt rá.
A trailer:
 
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 05. - 14:43:47 írta Legend »

Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 14:58:46 »
0
Nagyon jól eltalálták szerintem a trailert. Amikor meg 3:12-kor az ősz hajú fickó nézett a főszereplőre egyből éreztem, hogy az Vito lesz.

Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 15:10:52 »
0
Hát én megnéztem a trailert,és szépen mondva összefostam a bokámat tőle. Hát én amúgy is Mafia imádó vagyok,DE EZ mindent visz. Kiégtem,nagyon odatették magukat most.  :cool2:

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 15:20:10 »
0
Igen, tényleg benne lesz Vito.
Balról jobbra: Burke, Lincon, Cassandra, and Vito

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #4 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 19:47:52 »
0
Húha ez ma made my day :D A Mafia játéksorozat végig kísérte a gyerekkorom: kölyök koromban nyálaztam a második részért és mikor kijött és kijátszottam 100x legalább azóta mindig várom a harmadikat. Egyszerűen zseniális sorozat, történet, élményképzés és teljesen korhű. A grafika általában rosszabb szokott lenni, mint a trailerekbe de úgy érzem így is elég fain lesz. Bár én a Mafia aranykorát szeretem a legjobban (20-as évektől a 60-ig) és nagy mafia film fan vagyok remélem ezt is megcsinálják olyan jól mint az első két ikonikus részt :)
Viszont nem vagyok rasszista meg etc de nekem ez a néger vonal annyira nem jön be, sokkal jobban szeretem az elegáns olasz és annak titokzatos világát, de remélem jót hoznak ki belőle
E: Most néztem a Gameplayt és tiszta GTA-s feelingem van, mechanikába meg mindenben, kezdek csüggedni
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 05. - 19:53:29 írta RusH. »

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #5 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 20:01:21 »
+1
Idézetet írta: RusH. date=1438796872\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56805\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Húha ez ma made my day :D A Mafia játéksorozat végig kísérte a gyerekkorom: kölyök koromban nyálaztam a második részért és mikor kijött és kijátszottam 100x legalább azóta mindig várom a harmadikat. Egyszerűen zseniális sorozat, történet, élményképzés és teljesen korhű. A grafika általában rosszabb szokott lenni, mint a trailerekbe de úgy érzem így is elég fain lesz. Bár én a Mafia aranykorát szeretem a legjobban (20-as évektől a 60-ig) és nagy mafia film fan vagyok remélem ezt is megcsinálják olyan jól mint az első két ikonikus részt :)
Viszont nem vagyok rasszista meg etc de nekem ez a néger vonal annyira nem jön be, sokkal jobban szeretem az elegáns olasz és annak titokzatos világát, de remélem jót hoznak ki belőle
E: Most néztem a Gameplayt és tiszta GTA-s feelingem van, mechanikába meg mindenben, kezdek csüggedni
 
Ha nem tévedek, akkor a maffiában bárki lehetett \"katona\".De javítsatok ha nem így van
Akit pedig érdekelne a trailerben elhangzott két zene:
https://www.youtube.com/watch?v=-LzLi4xtShc
 

Az utóbbi az az, amit a kocsiban hallgatott.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 06. - 03:54:17 írta rowel »

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #6 Dátum: 2015. Augusztus 06. - 19:57:13 »
+1
Thanks a zenéket, már kerestem. :P

Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #7 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 12:29:37 »
0
Elképesztő!  ???  :-[
Várom,hogy játszhassak rajta!  :)

Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #8 Dátum: 2015. Augusztus 15. - 13:05:08 »
+1
Kíváncsi leszek a játék gépigényeire. Remélem nem lesz egy eget rengető gépigénye, mint mondjuk a Watch Dogs-nál. A trailer elégé tetszetős, remélem az M2MP-t is azért normálisra megcsinálják... kíváncsian várom az új játékot, és a fejleményeket :D

Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #9 Dátum: 2015. Szeptember 11. - 20:54:48 »
0
Miközben néztem a trailert kirázott a hideg.. Rohadt szép játék, várom én is gépigényét de azért egy Intel Core I3 és 4GB DDR3 ram bőven kell hozzá szerintem. Még talán keveset is mondtam.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 11. - 20:57:18 írta Kreck »

Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #10 Dátum: 2015. Szeptember 12. - 13:58:07 »
+1
Idézetet írta: Kreck date=1441997688\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56805\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Miközben néztem a trailert kirázott a hideg.. Rohadt szép játék, várom én is gépigényét de azért egy Intel Core I3 és 4GB DDR3 ram bőven kell hozzá szerintem. Még talán keveset is mondtam.
 
nem hiszem el hogy van ember aki még mindig nem tudja mi az a cinematic trailer...

Nem elérhető Sentor

  • 227
  • Cappsy védence :D
    • Profil megtekintése
Mafia 3 első trailere és pár egyéb kép a játékról
« Válasz #11 Dátum: 2016. Január 29. - 18:54:36 »
0
Vélemény: Koloszális
Az APB realoaded nevű játékban egy magyar srác csinált a karakterére egy öltönyös karaktert, hátán a Maffia III logójával.
Szóval, ha a készítők elszarják... A trailerben szerepelt módszert alkalmazzuk.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal