Szerző Téma: Mit szeretnétek látni?  (Megtekintve 4287 alkalommal)

Carlos

  • Vendég
Mit szeretnétek látni?
« Dátum: 2014. Június 24. - 13:10:07 »
0

Hamarosan érkezik egy különkiadás a következő rész után természetesen.
A különkiadás mégpedig: Egy resources megírása 0-ról videó keretei között.
Írjátok le hozzászólásba, hogy mit is szeretnétek látni milyen rendszert, lehetőleg olyat írjatok amit még MTA-ba nem láttatok és jó ötletnek tartjátok, figyeljetek arra, hogy ez egy videó lesz és ne olyan scriptel álljatok elő amit 2 napig kell írni, hogy kész legyen.
Részletezzétek ötleteiteket, hogy mi hogyan működjön, kiválasztok hármat a mai ötletek közül és holnap szavazásra dobom aztán hétvégén várható is a videó!

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #1 Dátum: 2014. Június 24. - 17:27:17 »
0

Nehéz olyat kitalálni amiket még nem valósítottak meg és kevesebb mint 30perc egy profinak :D
Bár nekem több olyan rendszernek is érdekelne az elkészítése mint például
-Ha megölik az ember/meghal, akkor különböző szöveget írjon ki, majd egy megadott idő limit után a megadott koordinátákra spawnoljon.
-Alap kocsi zárás/nyitás indítás/leállítása lámpa fel/le.
-Betűkbe beépíteni egy bindet.
Ilyen alap kis dolgok, bár ami eszembe jutott és egyedi az ezek:
-Egy parancs beírásával egy megadott kocsit spawnol le a játékos elé, amit a rendszer el is ment.(mysql)Valamint ehez egy külön parancs is ami beírása után elmenti a kocsi jelenlegi helyét a rendszer.(Lásd RP szerverek:/park)
-Egy PNG formátumú képet megadott idő közönként/parancs beírása után előhoz a képernyőre és ott tartja egy kis ideig.
Egyenlőre ennyi jutott az eszembe, ha lesz még ötletem akkor hozzá írom.

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #2 Dátum: 2014. Június 24. - 19:34:35 »
0
Hm, én egy olyan login systemre lennék kívàncsi, ami ugye nem vált nevet mint RP-n hanem a név marad amit MTA-ba beállítottak, viszont rátölti a bejelentkezett userre a pontjait, pénzét, szintjét, klánját. + Egy FFS Gaming szerű Gamemode választó menüt, példának egyik play, a másik dd.

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #3 Dátum: 2014. Június 24. - 20:36:17 »
0
Én egy olyan scriptre lennék kiváncsi(már megvalósították de elég bugosan, na és nem magyarul)
Amely végülis egy egész járműrendszert magába foglal.
Szóval lenne benne lámpa, kézifék, motor fel-le kapcsolása, na és persze a kocsikat egy játékoshoz mentenék le.
Magyarul ha egy játékos megvesz egy kocsit az onnantól az ő nevén van és ha kilpé, ha crashel bármi akkor is a nevén marad.(kivéve ha eladja vagy vesz másikat:) )
Elég bonyolult rendszer, de szerintem több videóban több ember kivánságát is tudnád teljesíteni.

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #4 Dátum: 2014. Június 25. - 08:35:07 »
0
A rendszerhez kapcsolódóan (autós) hogyha kilép a kocsi tulajdonosa akkor a kocsi tűnjön el, ezzel megkerülve pl azt hogy egy RP szerveren szétverik.

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #5 Dátum: 2014. Június 25. - 13:25:07 »
0
Pontosan.(ezt elfelejtettem leírni.)

Carlos

  • Vendég
Mit szeretnétek látni?
« Válasz #6 Dátum: 2014. Június 28. - 10:13:29 »
0
Megszületett a döntés: Halál Rendszer lesz a külön kiadás. A jármű rendszer se lenne rossz de sajnos az nem férne bele a videóba meg ahhoz, hogy a játékos nevén legyen ahhoz kell egy regisztrációs rendszer szintén mysql-el és aztán lehetne csak a kettőt összevonni. Tehát holnap jön a Halál Rendszer külön kiadás.

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #7 Dátum: 2014. Június 28. - 14:12:30 »
0
Már várjuk :D

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #8 Dátum: 2014. Június 29. - 13:41:14 »
0
Sok szerencsét kívánok hozzá, remélem sikeres lesz és folytatni fogod hosszú ideig :)!

Nem elérhető Martin

  • 160
    • Profil megtekintése
Mit szeretnétek látni?
« Válasz #9 Dátum: 2014. Június 29. - 20:47:57 »
0
Mikor kerül fel? Már nagyon várom! :D

Carlos

  • Vendég
Mit szeretnétek látni?
« Válasz #10 Dátum: 2014. Június 29. - 20:56:30 »
0
Sajnos késik 1 napot, tehát holnap érkezik.

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #11 Dátum: 2014. Július 03. - 04:12:40 »
0
Sziasztok :-)  en egy egyedi login panelt és account systemet szeretnek latni :-)  persze mysql mentessel :-)  ha megoldhato :-)  koszonom
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 03. - 04:14:43 írta adam15 »

Nem elérhető Martin

  • 160
    • Profil megtekintése
Mit szeretnétek látni?
« Válasz #12 Dátum: 2014. Július 03. - 16:11:29 »
0
Esetleg később egy garázs rendszer? :)

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #13 Dátum: 2014. Július 06. - 02:13:03 »
0
Szerintem nem egy MySQL-es mentéssel rendelkező scriptet kéne bemutatni egy kezdő lua scripternek, meg garázs rendszert. Itt nem helyettetek fogja megírni hanem csak elmagyarázni fogja Carlos hogy mi és hogyan működik. Azon belül is az alap dolgokat, nem garázs rendszert. Legalábbis én így gondolom.

Mit szeretnétek látni?
« Válasz #14 Dátum: 2014. Július 06. - 11:12:04 »
0
Jól gondolod Dzsozi :D Carlo csak bemutatja az alapokat elmagyarázza ír 1-2 alap scriptet.Bár tényleg, jó lenne egy kicsit bele menni a mysql be :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal