Szerző Téma: [VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay  (Megtekintve 2251 alkalommal)

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Dátum: 2015. Április 17. - 22:29:13 »
+6
Sziasztok!
Mivel látom, hogy szinte senki sem használja ezt a fórumrész ezért én ma beindítom a dolgot, hátha megjön nektek is a kedvetek. Az első kiszemelt szerverem ma a tegnap vagy tegnap előtt megnyílt Sweet Life Roleplay volt. Na lássuk mi történt odafent...


A szerveren az egyik nagyon régi cimborámmal tértem fel egy kicsit \"tesztelni\", mikor összefutottam az én régi barátommal és közellenségemmel és elkezdtünk RP-zni. Nagyon nyugodt természetűek voltunk, tetszett is a szerver közössége mind addig amíg hármunkról ki nem bővült a kép, az istenkirály magyar szerepjátékosokra. Sokszor fordult az elő velem is, még 3 éve mikor nem tudtam normálisan játszani. A szervernek két alapvető hibája van, amit teljesen pozitívan írok le nektek:
 
  • Az első az, hogy az egész szerver a volt Light Life szerver múltjában él, mindenki ahhoz hasonlít mindent és mivel valaki játszott ott ezért ő már az isten király (megjegyzem , Gentleman-nal én is szép korszakot éltem meg azon a szerveren) Ez a dolog több okból vérzik, mivel a mai mód már a GF kategóriába összpontosul, míg a régi a kemény (HC)RPG-re. Nos ezzel nem tudom, hogy a játékosok nincsenek tisztában de valami hiba van a gépezetben.

  • A második hiba pedig a következő, de ez sajnos nem kiorvosolható. A szerepjátékhoz képtelen emberek. Míg fent voltam nagyon sok olyan dologgal találkoztam, ami nekem még új és soha nem láttam ilyet. Ha én ezt meg mertem volna csinálni, egy külföldi szerveren, szerintem örökös bant kaptam volna. (Mint csóró krooki >:D) Olyan alapvető dolgokban hibáznak az emberek amiket egy ilyen kaliberű szervernek nem lehetne megengedni. [A példák majd spoilerben találhatóak meg].


Spoiler for Példa 1:
\"452625220N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
Spoiler for Példa 2:
\"x_www.kepfeltoltes.hu_.png\"


Röviden szólva én ennek a szervernek nagyon kevés esélyt látok a túlélésre. Én a mai nap látottai alapján teljesen negatív véleménnyel vagyok a szerverről. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 19. - 01:40:08 »
+7
lehet amúgy az RP képtelenek segíteni, mi sem mutatja jobban, mint ez az ábra
\"firstgif-1429400251.gif\"

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #2 Dátum: 2015. Április 19. - 07:22:42 »
0
Próbálok a legtöbbet kihozni a szerverből, de mindenható nem vagyok. A /try ellen lázadok, meg az egyoldalú rp ellen is, de nem vagyok ott sajnos mindenhol, nomeg egyedül kevés is vagyok.
Rólam is írhattok véleményt, hátha jobb adminná válok tőle.

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #3 Dátum: 2015. Április 19. - 19:32:25 »
+3
Idézetet írta: BLKDMND$ date=1429302553\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53844\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

  • Az első az, hogy az egész szerver a volt Light Life szerver múltjában él, mindenki ahhoz hasonlít mindent és mivel valaki játszott ott ezért ő már az isten király (megjegyzem , Gentleman-nal én is szép korszakot éltem meg azon a szerveren) Ez a dolog több okból vérzik, mivel a mai mód már a GF kategóriába összpontosul, míg a régi a kemény (HC)RPG-re. Nos ezzel nem tudom, hogy a játékosok nincsenek tisztában de valami hiba van a gépezetben.

 
Attól,  hogy nem 2sorban rpznek le valamit, máris hiba van a gépezetben?:D

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #4 Dátum: 2015. Április 19. - 19:39:34 »
+1
  • Először is azt szögezzük le, hogy ez nem egy támadás a szerver ellen. Ha azt akartam volna írni, akkor azt írtam volna. :alien:
Idézetet írta: Benceee date=1429464745\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53844\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Attól,  hogy nem 2sorban rpznek le valamit, máris hiba van a gépezetben?:D
 
Nem értem a kérdésed. Nekem nincs problémám vele... De amikor régen történt egy nagyon kicsi non, már repült neki az 5000mp, most meg. Egy jelenlegi admin, aki akkor nem volt az, hagyja menni a dolgot és áh mindegy,nem ragozok. Sok sikert nektek. Én néha néha fel lesek. Mert jelenleg nincs egy normális szerver idehaza. :shurg:
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #5 Dátum: 2015. Április 20. - 07:32:54 »
+1
hát engem 3x elütöttek kocsival abból 1x állt meg a kocsi, félrehúztak az útszélére és elmentek :D
valami csajszi locsolt pofán vízzel aztán ő is elment :)
az elején odamentem emberekhez kérdezni, valami szerelőműhelynél le se szartak, az ajtón is kopogtam (/me-vel), hát arra sem volt reakció :)
inkább ilyen haverok közti RP-nek tűnik a dolog...de legalább jelentettem pár bugot :D
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #6 Dátum: 2015. Április 21. - 14:36:39 »
+1
Szerintem ahhoz képest, hogy a szerver majd egy évet porosodott valahol, Bencéék kitettek magukért. Veterán játékosa vagyok a szervernek és sosem volt vele bajom, játékosok vannak, RP-k mennek az meg, hogy itt-ott előfordul némi non - minimális - semmi gond nincs a szerverrel.
Üdv. Turbo!

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #7 Dátum: 2015. Április 21. - 15:59:33 »
+1
Idézetet írta: mD|Turbo date=1429619799\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53844\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szerintem ahhoz képest, hogy a szerver majd egy évet porosodott valahol, Bencéék kitettek magukért. Veterán játékosa vagyok a szervernek és sosem volt vele bajom, játékosok vannak, RP-k mennek az meg, hogy itt-ott előfordul némi non - minimális - semmi gond nincs a szerverrel.
Üdv. Turbo!
 
Ez egy igen tiszteletre méltó dolog, hogy valaki egy ilyen veterán ezért gratulálni is akartam nektek valahol, de abban viszont irigyellek, hogy neked csak minimális nonok fordulnak elő addig amíg a szerveren vagy :weep:
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #8 Dátum: 2015. Április 21. - 21:00:22 »
0
Ha olyan nagy nonok lennének, akkor nem lennének itt a régi LL játékosok. Csak megtanultam elfogadni, hogy nincs olyan, hogy tökéletes. Neked is ezt kéne.

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #9 Dátum: 2015. Április 22. - 14:49:47 »
0
Amikor nekem beszólnak, mert gázpisztolyt RP-zek, mások meg lebontják a várost, na az érdekes szituáció még. Meg, amint látni a képen, krook egy párszor már rájuk járt, többször RP-sen is, náluk mégsem volt CK, engem meg összevertek (rendőrként, minő meglepő) és már rögtön törölni akarták a karakterem. Nem kérek a szerverből, max egyszer-kétszer feljárok járőrözni. Viszont fontos srácok, hogy nehogy RP-zzetek olyan dolgokat amik nincsenek a szerveren, mert akkor rögtön beszólnak és kötekednek. Reméltem, hogy jobb lesz, nem lett. Az a réteg, aki mindenkinek beszólt és nem segített senkinek maradt meg, ahogy látni, már nincs is érdeklődés nagyon a szerver után, csak azok járnak már fel, akik 2 nap alatt összefarmoltak maguknak egy egész villányira való pénzt.
De azért jó volt találkozni, néhány régi ismerőssel is.

[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #10 Dátum: 2015. Április 22. - 15:19:01 »
+1
Erdekes volt az is amikor molotovot dobtak rank, /me-vel
De vegul megbuntettek
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető MotI

  • 185
    • Profil megtekintése
[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #11 Dátum: 2015. Április 22. - 17:36:45 »
0
Nagy nonokkal én sem találkozom, ha meg látok valamit szólok Andriisnak vagy valamelyik adminnak és már reagálnak is. Tesztből kicsit nonoztam már Csábuel ott is volt. Szóval ritka a non.

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
[VÉLEMÉNYEM]Sweet Life Roleplay
« Válasz #12 Dátum: 2015. Április 23. - 20:08:53 »
0
Idézetet írta: krook date=1429400408\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53844\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
lehet amúgy az RP képtelenek segíteni, mi sem mutatja jobban, mint ez az ábra
\"firstgif-1429400251.gif\"
 
Az RP képtelen kifejezés azért erős, legalábbis részemről. Egyszer sem jártam el nonosan véleményem szerint, egyetlen ooc fight volt veletek, ami egy félreértésből adódott. A többiről nem tudok mit mondani, talán 8 játszott órám ha van.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal