Szerző Téma: ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve  (Megtekintve 2854 alkalommal)

Nem elérhető Blowy

  • 194
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Dátum: 2015. Március 18. - 19:44:22 »
+1
ForestLife RolePlay ( FLRP ) v1.6 - San Fierro [ Doherty, Ocean Flats, Chilliad, Garcia, Avispa Country Club ]
 
Szerver IP: 178.248.200.34:7825
Szerver Verzió: 0.3Z
Web: users.ininet.hu/flrp/index.php
Bevezető
A ForestLife RolePlay egy San Fierro déli részén játszódó GF szerver, ami teljesen egyedi móddal fut ( tehát nem edit ).
A szerveren, sok fajta rendszer található, a megszokott munkák illetve a nem megszokott munkák is.
A szükséges frakciók, amik elengedhetetlenek egy ilyen szerverhez.
Rengeteg rendszer van köztük ház, jármű, tuning, bútor, graffiti, drog rendszer és még jó pár dolog.
A vásárlásokról
A szerveren temérdek bolt található, rengeteg fajta hely van ahol vásárolhatunk itt van egy pár:
- Kisbolt -> Itt mindent betudunk szinte szerezni ami alap, térképet, élelmet, telefonhoz szükséges dolgokat...
- Ruhabolt -> Itt vásárolhatunk ruhát magunknak.
- Gyógyszertár -> Ha betegek vagyunk itt tudunk venni gyógyszert magunknak, de droghoz is tudunk itt alapanyagokat vásárolni, de persze abból ki kell nyerni a dolgokat, hogy drog lehessen belőle, ez egy hosszú folyamat.
- Palacsintázó, Éttermek, Pizzázó, Kávézó... -> Itt élelmet vásárolhatunk magunknak, azért előnyösebb mint a kisboltban kapható szendvics, mert sokkal jobban eltelít például egy pizza mint egy szendvics.
- Járműszalon -> Itt tudunk vásárolni autókat, és motorokat, 6 kategóriából választhatunk, a frakcióvezetők pedig a frakciónak autókat tudnak itt vásárolni.
- Bútorbolt -> Itt vásárolhatunk üres házunkba bútorokat, vagy épp kertünkbe padot, étkezőt, kerti sütőt és minden mást ami egy jó kerti partyhoz kellhet, vagy éppen egy kényelmes fotelt szekrényt és rajta egy TV - vel, hogy nagy kényelembe nézzük végig kedvenc műsorunk.
- Barkácsbolt -> Itt vásárolhatunk mindent ami egy jó munkás embernek kellhet, kalapácsot, csavarhúzót, láncfűrészt, sisakot...
- Posta -> Itt vehetjük fel a fizetésünket.
A frakciókról
A szerveren 8 frakció van:
Legális:
- Rendőrség San Fierro Police Department -> A rendőrség feladata a lakosság védelmezése, a közutak ellenőrzése, és a bűnözők elkapása. A rendőrségnek rengeteg parancs áll rendelkezésére, és hatalamas rp forrás egy ilyen stílusú szerveren, el se lehetne képzelni nélkülük a játékot. Ez az a frakció aminek a legjobban kell ügyelnie az rp-re. A rendőrségnél 10 rang van + egy osztag ez az osztak a S.W.A.T ami a lövöldözéses ügyekhez megy ki, nagyobb drogcsempészeket, gyilkosokat tartóztatnak le. A rendőrség is temérdek autó közül választhat a szalonba amit megvehet a frakciónak persze csak ha telik a széfből rá.
- Kórház San Fierro Medicial Center -> A kórház a rendőrség mellett található feladatuk a lakosság egészségének megőrzése, a vírusok leküzdése, a balesetekhez kivonulni és megmenteni a bajba jutott illető(ket)
- Rádió San Fierro FM -> A rádiósok feladata szórakoztatni a népet, minden hírről beszámolni, és műsorokat rendezni.
- Autószerelő San Fierro Gold Car -> Az autószerelő frakció a legtöbb paranccsal rendelkező frakció a szerveren, és rengeteg feladatot lát el. Az autószerelők szerelik meg járművünk, festik át ha át szeretnénk, kereket cserélnek rajta, bármilyen tuning elemet raknak autónkra, megváltoztatják a rendszámunkat, ha igényeljük és még kulcsot is másolnak az autók mellé (Tehát beírathatsz egy adott frakcióhoz egy kocsit pl. fekete sultant a rendőrséghez és akkor onnantól az a frakció járműve)
- Önkormányzat -> Az önkormányzat vezeti a várost, beállítja az adót, és támogatja a frakciókat, nélkülük felborulna a rend.
- Tűzoltóság San Fierro Fire Department -> A tűzoltóság feladata a tüzek megfékezése, a balesetekhez kivonulnak. Fontos szerepet játszik a reptér életében, ha netán egy repülő kigyulladna.
Illlegális:
- The Harrison Family - Maffia -> A The Harrison Family egy San Fierroban működő bűnügyi szervezet, amely állcégeket üzemeltet.
- Varrios Los Aztecas - Mexikói Banda -> A Varrios Los Aztecas (VLA) egy bevándorolt mexikói banda, amely legfőképp illegális autóversenyekből tartja el magát, a rendőrségnek meggyűlik a bajuk velük, a tuningolt csodagépek mellett ha kell foglalkoznak fegyverekkel és drogok árusításával is, de a drog fogyasztást meglepő módon nagyon is ellenzik.
A munkákról
A szerveren sok féle munka van amik legális xp tapasztalatra vannak bontva:
- Úttisztító -> A kezdők munkája nem kell hozzá tapasztalat, köröket kell menni a városba.
- Favágó -> A munka a vidéken található fákat kell kivágni láncfűrésszel majd a fát egy kis teherautóra pakolni és leszállítani a telepre.
- Bútorszállító -> A munka a munkatelepen található a bútorraktárnál kell felvenni a bútorokat majd egy körrel két fuvart elvinni.
- Bányász -> A munka a Chilliad bányában található, sok felszerelés kell a bányászáshoz: Aranyat, Követ, Savat, Gyémántot lehet találni az utóbbiért fizetnek a legtöbbet. A munka végén a bánya előtti bódéban lehet leadni a talált dolgokat. Az ismeretlen anyagokat pedig a bányalaborban lehet átvizsgáltatni.
- Kamionos -> A munka a vidéki telephelyen található az egész államban szállítja az árut, ez a munka adja a legtöbb tapasztalatot.
- Fűnyíró -> A munka a parkban található feladat: Le kell nyírni a füvet.
- Taxis -> A munka a reptéren található ha elkezded a munkát, akkor ki írja hogy szabad taxis vagy és várhatod az utas hívását.
- Targoncás -> A munka a raktárban található dobozokat kell pakolgatni.
- Pilóta -> Ez az a munka amihez a legtöbb tapasztalat szükséges, egy mappolt reptérre Palomino Creek és LV közé kell szállítani az utasokat repülővel.
- Kőszállító -> A bányából kell követ szállítani az San Fierroi építkezésre.
A rendszerekről
Nem az összes rendszer van leírva, de a nagyja le van:
- Házrendszer & Bútorrendszer ->Házat lehet venni, 1-5 ös szintig lévőt, mindegyik szint egyre nagyobb interriort képez, de ezek az interriorok üresek neked kell őket berendezni, bútorokkal amiket a bútorboltban lehet vásárolni körübelűl 200 fajta bútort vehetsz. A házat lehet nyitni és zárni is természetesen.
- Járműrendszer ->Járművet tudsz venni kocsit és motort, ezeket lehet nyitni zárni a csomagtartót és a motorháztetőt is szintén illetve, lehet bele tuningot szerelni, bármilyen tuningot ami ahhoz a fajta autóhoz lett kitalálva, kereket lehet cserélni fényezést rakatni rá, hidraulikát, nitrót amit csak szeretnél és amit csak a kereted megenged. A lámpát is lehet természetesen fel - le kapcsolni a \"2\" es gombal.
- Illegális rendszerek ->Marihuana, Heroin, LSD - Ezek a drogok amiket készíteni lehet marihuanat ültetni kell egy eldugott helyen és fél óra mire megterem, de vigyázz ha nem szeded le időben elrohadhat. Heroint és LSD - t egy Laborban kell kikeverni különböző elemekből. Egy eldugott gyárban lehetőség van dinamit és fegyver gyártására is ha van elegendő vasat amiből elegendő matit tudsz készíteni. A bankot ki lehet rabolni, ha elegendő rendőr tartózkodik a szerveren. Ami még illegális az a graffitirendszer, vásárolhatsz graffitit és felfújhatsz akármilyen szöveget bárhová (természetesen nem OOC dolgokat).
 Nagyjából ennyi a jogosítványrendszert, meg ilyeneket nem írok le külön, mivel ezek teljesen megszokott módon működnek...
 Várunk mindenkit egy jó RP - re! :D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 11. - 10:38:39 írta BloWy »

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 18. - 19:58:59 »
0
[mod]Elfogadva![/mod]

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 18. - 20:09:47 »
0
Megkérdezhetem, mi az alap?
E: Félre olvastam.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 18. - 20:47:29 írta Blaise »

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 18. - 20:20:12 »
+2
A képek lehetnének nagyobbak is, mert akárhogy nézem, nem tudok kivenni semmit se a chatből.

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 18. - 20:29:21 »
0
Idézetet írta: anGeL date=1426706412\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53371\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A képek lehetnének nagyobbak is, mert akárhogy nézem, nem tudok kivenni semmit se a chatből.
 
Ezt én is akartam írni, de ahogy látom már megelőztél vele. Egyébként felfogok nézni, kíváncsi vagyok rá.

ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 22. - 10:13:44 »
+1
[mod]Mi a helyzet a szerverrel? [/mod]
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 22. - 14:58:54 írta BLKDMND$ »
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 22. - 12:05:07 »
0
[mod]A megadott IP címen nem fut szerver. Mi a helyzet?[/mod]

ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 22. - 16:53:34 »
+1
[mod]A szerver fut![/mod]
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

cember

  • Vendég
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 30. - 19:46:54 »
0
Felnéztem, végre nem egy Goudlyne edit. Megéri felnézni.

Nem elérhető CANNONN

  • 2139
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #9 Dátum: 2015. Április 03. - 22:15:20 »
0
Hát nem tudom.. Felmentem, beregisztráltam, lespawnoltam és banolva lettem!

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #10 Dátum: 2015. Április 05. - 20:58:59 »
0
Idézetet írta: Cannonn date=1428092120\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53371\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hát nem tudom.. Felmentem, beregisztráltam, lespawnoltam és banolva lettem!
 
Milyen jogon mersz lespawnolni? Nem is értem.  :angel:
Én is fölnézek, ha érdemes. :)

ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #11 Dátum: 2015. Április 05. - 21:32:03 »
0
Nekem a mód jónak tűnt, egyedül azt nem értem, hogy miért van egy olyan ember az adminteamben, aki teljesen képtelen a helyesírásra. A playerekről ugyanúgy elmondható ez, de találkoztam pár jól RP-ző egyénnel is.

ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #12 Dátum: 2015. Április 05. - 22:03:17 »
+1
A szerveren en rendor vagyok. Nekem tetszik a parancsok mondjuk eleg furak. Egy par PD-s tagot tanitgatok amire csak lehet. Pl tegnapelott a PIT-et vettuk at. Ilyen kozepes szerver.
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
ForestLife - RolePlay v1.6 [SF] - Frissítve
« Válasz #13 Dátum: 2015. Április 17. - 20:39:58 »
0
[gmod]A szerver még fut az elérhetőségek ki voltak még írva, szóval megnyitom. Ha esetleg már mégsem szeretnéd a szervered hirdetését írj és archiválva lesz.[/gmod]
E: Archiválva, megszűnt.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 03. - 22:00:54 írta RusH. »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal