Szerző Téma: [GameMode]Situation RP Mode Projekt  (Megtekintve 901 alkalommal)

[GameMode]Situation RP Mode Projekt
« Dátum: 2015. Március 02. - 14:15:12 »
0
Hello forum!
Az előző projektet abbahagytam, mivel úgyis Th0mas is csinálj egy war modot. Én egy sokkal egyedibb ötletre gondoltam. Ez egy olyan mód, ahol bizonyos szituációkat kell lerpzned. Egyedi szituációkon gondolkozom. Legelőször egy olyat szeretnék megcsinálni, hogy egy repülő lezuhant, és van egy sziget ahova elúszol. Itt kell küzdened a túlélésért. Lehetőségek a szigeten:



Ételszerzés:
-Halászhatsz halakat, ehhez barkácsolnod kell egy horgászbotot
-Lőhetsz madarakra csúzlival, ehhez egy csúzlit kell barkácsolnod
-Vannak fák is ezen a szigeten, úgyhogy gyümölcsöket is tudsz szerezni, ezekből gyümölcslevet tudsz készíteni
Szükségletek:
-Ha nem eszel, éhen halsz
-Ha nem iszol, szomjan halsz
-Muszáj lesz valamennyit aludnod
Felfedezés, cuccok keresése:
-A repülő romjai között is keresgélhetsz
-A szigeten tudsz ásni, a föld alatt is tudsz találni bizonyos dolgokat
-A földön tudsz találni követ, meg ilyesmit, ezek kellhetnek azokhoz az eszközökhöz, amiket barkácsolni szeretnél
Barkácsolás, építés:
-Barkácsolni úgy tudsz, hogy összeszeded azokat az anyagokat, amik ahhoz kellenek, amiket te barkácsolni szeretnél
-Ha van elég fád, akár egy házat is tudsz építeni
 
A második szituációnak az a neve, hogy Irány az Egyetem. San Fierroban játszódik. Egy fiatal felnőtt vagy, aki a diplomáját szeretné megszerezni. Lehetőségek:



Tanulás:
-Lesznek random vírusok, ha ezeket elkapod nem mész iskolába, és társaidtól kell elkérned, hogy mit tanultak
-A kollégiumban lesznek számítógépek, ezeken meg tudod tekinteni a jegyeidet, illetve le tudsz tölteni jegyzeteket
-Az órákon ha van füzeted tudsz jegyzetelni
Kollégiumi élet:
Ezt nem gondolatjellel írom. Lesz egy többemeletes interior mappolva ennek. Itt tudsz enni, inni, aludni, tanulni, ismerkedni másokkal. Lesznek NPC-k is, ők csak egy két helyen bandáznak. Rá tudsz szokni a dohányzásra, ez annyiban jó, hogy az egyetemen vannak dohányszünetek, és annyiban rossz, hogy bele is tudsz halni. A menőbbek rétegébe nehéz bekerülni. Ők extrém dolgokat csinálnak, ha hozzájuk szeretnél bekerülni, lehet, hogy neked is extrém dolgokat kell csinálnod. Dohányzás, tetoválás, piercing, kisebb csalások, rablások, stb...
 
Lesz még több is, ezek csak az alap elképzelések! Ha kijátszod a Szituációkat Achievmenteket tudsz kapni, illetve a szituáció közben is vannak ilyen kitüntetések. Ezekért G pontokat kapsz. A szerver ez alapján sorolja be, hogy ki a legjobb. Vannak viszont DLC szituációk. Ezeket a szerver weboldalán leírt elérhetőségeken pénzért tudod megvenni, illetve nyereményjátékokon meg tudod szerezni. Lesznek olyan szituációk is, amelyeket akkor tudsz kijátszani, ha már az egyiket megcsináltad! A mod 2 nyelven lesz megírva: angol és magyar. Ötleteket, pozitív, negatív véleményeket is hozzászólásba várok!
Üdv: WeAreHoW
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 02. - 14:17:59 írta WeAreHoW »

[GameMode]Situation RP Mode Projekt
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 02. - 15:21:34 »
+1
Egyedinek egyedi, de szerintem nem nagyon érné meg foglalkozni vele. .

Várd meg a 0.4-et szerintem :)


OFF

 \"menőbbek rétege [..] dohányzás, tetoválás, piercing, kisebb csalások, rablások, stb.\"
Manapság az a menő és a vagány, aki így néz ki/ezt csinálja ?

Nem elérhető Th0mas

  • 278
    • Profil megtekintése
[GameMode]Situation RP Mode Projekt
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 02. - 16:56:29 »
0
Nagyon jó!

[GameMode]Situation RP Mode Projekt
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 02. - 17:20:03 »
0
Idézetet írta: .RäNÐoM. date=1425306094\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52941\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Egyedinek egyedi, de szerintem nem nagyon érné meg foglalkozni vele. .

Várd meg a 0.4-et szerintem :)


OFF

 \"menőbbek rétege [..] dohányzás, tetoválás, piercing kisebb csalások, rablások, stb.\"
Manapság az a menő és a vagány, aki így néz ki/ezt csinálja ?
 
Nem ismered a fiatalok rétegét? Nem nekem menő, hanem a fiataloknak.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal