Szerző Téma: Scriptelés verseny  (Megtekintve 1824 alkalommal)

Scriptelés verseny
« Dátum: 2015. Február 05. - 15:25:36 »
+1
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy még ilyen úgyse volt, megnézhetnénk, hogy ki a legjobb scripter Magyarországon egy ilyen versenyben. Természetesen tökéletes zsűrik kellenének hozzá, illetve versenyzők, és aktivitás. Én például flash-re gondoltam zsűrinek, ha van rá ideje, meg ZyZu-ra. Illetve még valaki kéne a zsűrik mellé, aki ellenőrzi azt, hogy a script valahonnan nincs-e copyzva, vagy nem egy tutorial videó alapján készült. Én zsűriként nem vennék részt, mert még nincs elég tapasztalatom, és nem vagyok elég rég óta hozzá a fórumon.

 
Idézetet írta: BackUP date=1423147926\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52452\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem régótavagy a fórumon? Akkor ne állítsd, hogy ilyen még nem volt. Évente szokott lenni Szkript Liga.
 
Igaz bocsi, nem mentem vissza a 3. oldalra. De mivel úgyis rég volt ilyen, lehetne még ilyen, nem tudom, hogy ki lenne benne.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 05. - 15:59:14 írta WeAreHoW »

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
Scriptelés verseny
« Válasz #1 Dátum: 2015. Február 05. - 15:52:06 »
0
Nem régótavagy a fórumon? Akkor ne állítsd, hogy ilyen még nem volt. Évente szokott lenni Szkript Liga.

Scriptelés verseny
« Válasz #2 Dátum: 2015. Február 05. - 17:07:51 »
0
Jó 1-2 éve lehetett az utolsó. Nem igen hiszem, hogy mindenkinek van-e ideje erre.

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
Scriptelés verseny
« Válasz #3 Dátum: 2015. Február 05. - 17:21:39 »
0
13 volt, 14-be nem voltam valami aktív, ott lehet elmaradt. Előtte volt biztosan, de ezt vissza lehet keresni a fórumon az archivumban.

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Scriptelés verseny
« Válasz #4 Dátum: 2015. Február 05. - 18:30:49 »
0
Idézetet írta: ChuckNorris date=1294430701\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52452\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Üdvözletem!
Amennyiben szeretnél egy versenyt szervezni,akkor a következõket kell tenned és a következõ feltételeknek kell megfelelned:
Feltételek
- Minimum Teljes tag rang VAGY minimum 1 hónapos tagság.
- Egy idõben csak 1 féle verseny futhat!(Tehát nem lehet egyszerre 2 szkripter liga)
- Maximum 3 verseny futhat egyszerre!Ettõl a jelentkezést leadhatod,és amint véget ér egy verseny,indul a tiéd.
- Ha beadsz egy kérvényt,azt nem biztos,hogy elfogadjuk!
- Egyszerre csak 1 versenyen lehetsz bíró!
- Lehetõleg ne fusson egy teljesen ugyanolyan verseny a Gtaforum.hu-n.
- Verseny bíró NEM vehet részt azon a versenyen amit õ szervez!
Ha szükséges,akkor neked kell biztosítanod a szervert is,melyet egy hostingnál kell elhelyezz!(Tehát nem lehet házi...)
kérvény beadása
Nyiss itt egy témát aminek a neve a versenyed neve lenne.
Írd le a témában a következõket:
Verseny fajtája (scripter liga,stunt liga stb) ,
Indulás idõpontja (ha éppen már fut 2 verseny akkor \"xy verseny után...\") ,
Bírók (Max. 3 bíró!) ,
Verseny leírása (tehát a verseny lényege,itt fogalmazd meg mit is kellene csinálni a versenyben illetve hogyan képzelitek el a bíráskodást,pl. xy vs xy vagy mindenki 1 feladat stb,tehát ide írj le mindent amit tudnunk kell,rendesen és szépen legyen megfogalmazva!).
Miután a versenyed véget ér és az Arhívumba kerül,elveszted a moderátori rangot az adott fórumban.
Ne feled:  Elsõsorban BÍRÓ vagy és NEM MODERÁTOR,tehát ne nagyon élkd bele magad a dolgokba.
Csak szépen felépített versenyt fogadunk el,vagy esetleg még kérdezgetünk a témában.
BÁRMILYEN versenyt lehet indítani,DE: A verseny a SA:MP-vel kell foglalkozzon és rendesen ki kell legyen találva!
A Sampforum.hu semmilyen felelõsséget nem vállal a bírók által felajánlott jutalomért,viszont a bírót kitiltjuk a fórumról ha megszegi a szavát.
 
Szabályzat
Érvényben van a Globális Fórum Szabályzat.
 
Itt olvashatóak, a verseny indítására vonatkozó szabályok!
Nem támogatom! Szerintem jelen állapot szerint senkinek se lenne rá ideje.. Nyáron esetleg.. Addig is lock
Valamint: Minimum Teljes tag rang VAGY minimum 1 hónapos tagság.
Úgy szerveznél versenyt, hogy, még az ezzel kapcsolatos szabályokat se olvasod el.. Azért ez nem így megy
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 05. - 18:32:27 írta Caρρsy »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal